Atbildes

  1.  0 0

  Didii80 3 (980)27 9 g  

  Varbūt pārāk sasteidz kaut ko vai visu... Varbūt pārāk ļoti vēlies attiecības...

  1.  0 0

  elininja (30) 4 (1421)48 9 g  

  hmm, pēc pāris dienām?? Izsaku minējumu - varbūt Tu steidzini notikumus?? Vai varbūt arī vienkārši tur nemaz nekam arī nav jāsanāk, vnk pagaidi, kad sastapsi tādu cilvēku, kuru nevarēsi pamest un kurš nebūs spējīgs tevi pamest :)

  1.  0 0

  buse4ka_1 (28) 4 (1438)26 9 g  

  Nevajag neko sasteigt.... Pacenties visu darīt lēnām, nekur nesteidzoties...

  1.  0 0

  toolbox (29) 2 (378)4 9 g  

  taapeec ir jaadara taa kaa es-visu totaali bremzeet un iipashi neizraadiit savus nodomus.ja peec kaada meenesha veel buus abpuseejaas intereses,tad taa kaa vareetu saakt kautko nopietnaaku.man paaris reizes taa ir izdevies atrast otro pusiiti,bet...dziive ir nezeeliiga...

  1.  0 0

  blade07 4 (1750)38 9 g  

  tu kaut ko sliktu dari... vai...

  1.  0 0

  bigtoney 4 (1792)25 9 g  

  tapec ka ar citiem ta nenotiek

  1.  0 0

  lasmux (32) 4 (1509)39 9 g  

  Saka jau,ka ar mums parasti notiek tas,no kā baidāmies.Varbū tiešām pārāk sasteidz jaunās attiecības(vīriešus parasti tas ļoti biedē)

Līdzīgie jautājumi

 • viss kas notiek, notiek uz labu.
  oo, jaaa!!! varbuut uzreiz to nesaprotam, bet kad paskatamies atpakalj, tad taa patiesham ir!!! ;)
 • kam tādam jānotiek .........
    Daudz kam- skauģes vai nelabvēļa dezinformācija, vai Informācija, tjipa par Taviem sānsoļiem, sapazinās aiz Tavas muguras ar citu, atrada labāku Da , koroče-ja varēja Tevi tā pamest bez paskaidrojuma, tad VINJA TEVI NEMIILEEJA, bet perfekti manipulēja!!! TĀ NENOTIEK, JA SŪDUS PATS NETAISĪJI UN (vai) VIŅAI BIJA JŪTAS PRET TEVI.Manipulācija- vecenes šo amatu piekopj ideāli-cik dziļi un bezkaunīgi-atkarīgs no maucības pakāpes!? Vai vēl nepaspēja dzīt uz Tevis vainas apziņu par savu pagātni!? pats liels vecis esi. L-jā TŪKSTOŠIEM Jaukāku meiteņu. Un nestāsti man, ka viņa visss, visss... Murgi! Vai pats pa kreisi nenorāvi!? Ja nē, tad pārlasi iepriekš rakstīto!
 • Kāpēc notiek tā???
  Jaunā paaudze vairāk ir tendēta uz garīgiem meklējumiem, miesa ir pasīvāka kā citos laikos. Mainās laiki, mainās vērtības. Tomēr vienmēr pastāvēs tie, kas bez kustības nespēs justies pilnvērtīgi, un tie, kam bezmērķīga sevis nodzīšana liksies lieka.
 • Viss kas notiek, notiek par labu!?
  jā - ja kādas durvis aizveras, kaut kur atveras citas :)
 • Vai tas ir tas kam jānotiek?
  Attiecības ir svarīgas, bet nevajag aizmirst arī par personīgo dzīvi! Dažreiz ir tā ka kad izveidojas pāris tad tiek aizmirsti draugi.... un ja nav draugu tad vienīgais ar ko kontaktējas ir tā otrā pusīte.... un protams ka ja kontaktējas tikai ar vienu cilvēku tad agrāk vai vēlāk viņš "piegriežas" =//
 • Kas notiek, ja mīž pret vēju?
  Tad urīns ir nevis zālē, bet tev sejā
 • Kādēļ tā notiek?
  Piedzīvojumus vajag un gruzons pazudīs...
  Dzīve bez čakariem ir garlaicīga -)))
 • kapēc tā notiek?
  tāpēc, ka cilvēki ir dažādi.. vieni čato tikai izklaides pēc, bet citi uztver to kā iespēju iepazīt cilvēkus, kā līdzekli lai iegūtu jaunus draugus..
  un ir cilvēki, kas ātrāk pieķeras citiem.. ir cilvēki, kas čatojas tad, kad viņiem ir grūti un čatā ar nepazīstamu cilvēku ir vieglāk parunāties un tikt pāri tam, kas nomoka.. :)
 • vai bieži tā notiek......
  Gadās jau bieži!!!   zato ir liela kompānijas izvēle!!!    ;]


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Ramblers Top100 Top.LV PULS.LV Professional rating system