Atbildes

  1.  0 0

  angrines 5 (2612)138 10 g  

  vai tu ticētu cilvēkam kurš tev visu laiku runātu aplamības?

  1.  0 0

  neliete 6 (9684)2414 10 g  

  taapeec ka tas ir sviec :)

  1.  0 0

  dagniite 4 (1137)26 10 g  

  jā es ticu! jo isteniba bieži tā arī sanāk! :)

  1.  0 0

  monponsje 5 (4243)310 10 g  

  Es neticu izdomājumiem un muļķībām. Tas ticības laiks beidzas ar bērnības aiziešanu.

  1.  0 0

  mr_Cartoon 4 (1535)25 10 g  

  neticu-neesmu maanticiigs!!!

  1.  0 0

  daceens 6 (7316)228 10 g  

  ticu, nu tikai teorētiskajā līmenī... Apm. tā: izlasu, padomāju sūdi būs vai nesūdi, jā kāds brīdinājums, tad to atceros, bet citādi aizmirstu visu pēc 10 minūtēm...

  1.  0 0

  zaaaa (27) 2 (286)2 10 g  

  Neticu, tie horoskopi kas avīzēs un žurnālos vispār muļķības, ko kāds vienkārši izdomā. Ja sastāda individuālo pēc dzimšanas minūtes, uzvārda utt, tad tas jau varētu vairāk atbilst patiesībai.

  1.  0 0

  krixis (29) 1 (137)1 10 g  

  es neticu jo pec mana rakstura nevar pateikt ka es esu ljoti indigs ka citi saka ka skorpioni ir ljoti indigi!!! bet es tads neesu!!! :D

  1.  0 0

  arnitka (33) 6 (9459)2421 10 g  

  pat ne ticu, bet daudz kas sakrit ar manu horoskopa zimes raksturojumu, bet iknedelas horoskopiem neticu, jo ar katru var atgadities tiesi tas pats

Līdzīgie jautājumi

 • kā izskatās tas kam tu tici bet citi tam netic?
 • Kāpēc daudzi cilvēki netic tam, ka starp puisi un meiteni var būt TIKAI draudzība??
  tepēc, ka cilvēki lielākā vai mazākā mērā ir aprobežoti!...un ir 100% iespēja būt draugiem visu mūžu nevis līdz konkrētam brīdim, jo labi draugi ir kā ģimene
 • Vai ir bijis tā, ka kāds netic, ka esi slims vai tev kaut kas sāp?
  jā kirurgs maita acīs skatās un ņirdz
 • kapēc man neviens netic???
  tas jau ir vinju probleemas,kad Tev netic,galvenais,lai pats sev tici :D
 • ko man dariit ja meitene man netic?
  Protams es ariii tewi aizdziitu jo attieciibas japasaka kur ej vismaz lai nav jauztraucas kas noticis.Ne jau tu kluba sedeji liidz ritaa 10???? Es tam arii nenoticeetu,iedomajies sewi kaut minuuti vinas vietaa.Iedoaajies???? Noticeetu vinai????:)))))
 • Kāpēc tauta netic valdībai?
  Kā var tiem pērtiķiem ticēt, naudu pievāc tik sev, noteikti, pat dibenus sev tīra ar valsts naudu!!!!!! Kādas mums ir algas, pietam vēl tāda inflācija!!!! Lai viņi iet ieskrieties!!!! Būvē te tiltu, kuru izmaksas gandrīz ir tādas, kādas ir par San Francisko Zelta tiltu!!!!!!!!!!! Murgs ar viņiem!!!
 • No kā rodas tādi cilvēki, kas netic mīlestībai?
  Vai nu ir sāpināti, vai arī vienkārši to nav piedzīvojuši un domā, ka tas nav priekš viņiem. Kā arī ļoti daudz ko nosaka rakstura iezīmes.
 • A kā to īsti saprast? Nekas, ''Dievs arī tev netic''?
  Viens no variantiem - to, ka Dievs netic, ka Tu (Es, Viņš, Viņa u.c.) spēj, gribi izmantot visu to, ko Viņš ir iedevis, ielicis Tevī. Un tā arī ir - jebkurš no mums izmanto labi, ja kādu nieka procenta daļiņu no fantastiskā potenciāla.
  Dievs netic, ka Tu TICI! Tā ir.  
  Mazs stāsts:
  "Bija ilgstošs sausums un karstums, pat akas bija izsmeltas sausas, sāka iet bojā dārzi, izkalta lauki... Un nolēma ciema ļaudis savākties vienu dienu un kopīgi lūgt Dievu, lai atsūta lietutiņu.
  --------------------------------
  Tikai viens mazs puisēns atnāca ar lietussargu.... "
  Itin bieži Dieva vārda pieminēšana ir vienkārši tā zaimošana un nekāda sakara ar ticību. Man neviļus prātā nāk tā jaukā dziesma... palīdzi, Dievs, palīdzi Dievs visai... vai tas nav spļāviens Dievam sejā!? Vai tā nav ņirgāšanās par to kolosālo potenciālu, ko Viņš ielicis mūsos!? Kaut kādi tizleņi!? VISS TAČU IR IEDOTS! Bioriožaneiro - nē, latvietim vēl par maz!  
  LAID mums tur... johanskoņ - KUR TAD TEVI NELAIŽ???? Paša vien pļeckainība, sūdaini izsmērētā verga mentalitāte, nekas cits. Mums taču par maz - par maz labu fizisku parametru, par maz intelekta, par maz mērenā klimata, auglīgas zemes, par maz tornado, par maz zemestrīču... laikam jau gan!.. un pēc šitā visa Dievam vēl mūsos ir jātic!?     Es Viņa vietā pēc šitā visa    - Jā, Dieviņš patiesi ir žēlīgs.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system