Atbildes

  1.  1 0

  bingoo 4 (2000)35 10 g  

  kas pārādījās?! Olas ar visu locekli, lūk, kas parādījās 1mais!!!

  1.  1 0

  Aljaziras 6 (17011)4629 10 g  

  Es nezinu! ir dzirdēts par to, ka pirmie parādijās, Adams un Ieva :))

  1.  0 0

  kaagribi (58) 6 (15341)237 10 g  

    Bet ja nu mēs pappraktizētos - moš i skaidrība pēc 100 gramiem parādītos?? Bet, pats jautājums ir pārapbružāts..:(

  1.  0 0

  AntiAngeL (31) 7 (38141)4823 10 g  

  Nju vista izauga no cāļa...Cālis radās no olas.....Ola radās no vistas---Kruta :D
  Atbilde ir tāda ka atbildes nava :D

  1.  0 0

  miss123 5 (4302)2526 10 g  

  nu paliksi arī neskaidrībā, jo te neviens nav skaidrā :D

  1.  0 0

  milja_madzinja 4 (1634)39 10 g  

  atkal ssis jaut.. :D:D

  1.  0 0

  skaya18 4 (1031)210 10 g  

  nju varbuut vista kaads vistu nometa uz zemes taa izdeeja olu un talaak viss skaidrs....

  1.  0 0

  solcene (32) 4 (1102)36 10 g  

  labāk necenties nemaz tikt skaidrībā!!!kam vispār ir laiks nodarbināt savas smadzenes ar tik stulbu un nodrāztu jautājumu??????????????

  1.  0 0

  BloNdiine69 (28) 2 (381)25 10 g  

  gailis

Līdzīgie jautājumi

 • Cik gados jums paradijas sirmi mati?
  hm... esmu laikam vel biki par jaunu sirmiem matiem [ ja vien neskaitas snipsta ko nokrasoju sirmi baltu :D ]...
  bet sirmi mati nepaliek tikai no vecuma .. tie var ari paradities no lielime pardzivojumiem un shkoa...
  hm .. interesanti zinat ka var pamanit tieshi 2 sirmus matu ? .. :D
  atceries "vienu sirmu matu izrausi . 10 vieta ataugs " :D :D
  jau ekspermintali pieradits :D [ uz teewa galvas :D   ]
 • neno 6a ne nota galva patini paradijas 2 novertejiet :D
  Pantiņi - kaka
  Tava gramatika - kaka
  Vispārējs jautājuma novērtējums - kaka
 • Sweiki jautajums tads draugs velas zinat uz kajas,samejam paradijas mazs plekiits sarkans,nu nekas pec tam ar laiku paradiijas lielaks plekiits
  var jau pamēģināt cinka ziedi.Vai arī ko citu aptiekā pajautāt,bet tad jalūko kur zinoši aptiekāri ir.Tomēr ārsta apmeklējums ir vislabāk,bet nu jā.
 • Какие приколы знаете в vista?
  Если не удались ее, твой ПК через 356 дней сгорит.
 • Vista SP1 или XP SP3?
  Смотря какое железо.. вот у меня допустим дома Виста стоит, я доволен, всё работает отлично, на ура, но и комп для неё нужен нормальный, тоесть 2 или 4 ядра, гдето 4 гига рама, хард побольше ( желательно отдельный для самой операционки ) ну и видеокарта более мение, чтобы можно было нормально с Aero и Dreamscene жить..

  Если ставить ХР ну там машины послабее подходят, на работе нормально на компах с бюджетными двухядерками и гигом рама ну и встроеной видео всё лётает, хотя для ХР считается оптимальным вариантом 2 гига рама.. Из проблем которые я знаю с ХР  это не очень хорошая поддержка многоядерной технологии, которая вроде была улучшена в СП3.. (Раньше надо было вручную изменять коечто )

  Опятьже если выбирать между двумя осями по предпочтению, я бы выбрал висту, просто потому что она стабильнее ( незнаю что и где и кто вам рассказывал ), реально у меня виста упала пару раз, и то изза глюка со совместимостью дров у видеокарты.. тоесть сама Нвидиа чтото там не то написала.. а так.. проблем вообще нету..

  Если говорить о пакетах СП1 и СП3, то их надо ставить, без этого некуда.. они закрывают определённые дыры и исправляют разные критические ошибки.. Вы бы видели сколько багов находят/выпускают после свежих обновлений ( ну багов которые уже починили этими обновлениями ). Доходит до того что достаточно скачать какойнибуть вордовский документ чтобы заразить свой комп какимнибуть хламом...
 • для тех у кого Vista (см.внтр)
  Скайп глушит что-то другое, ибо dmw.exe - Windows Core Component, т.е. один из наиважнейших. Проблема в другом. Предлагай варианты, сделай скрин.. глянем.
 • vista vai ola?
  Filozofi šo dilemmu vienmēr ir uzskatījuši par klasisku neatbildamo āķīgo mīklu - vista nevar eksistēt bez olas un otrādi -, bet tam ir zinātnisks izskaidrojums. Viss atkarīgs no tā, vai ola patiesībā ir vistas ola un vai tā vispār ir uzskatāma par olu. Ja ola ir jebkura tipa ola, tad atbilde jau ir gatava. Daudzu miljonu gadu laikā daži reptiļi attīstījās par putnveidīgiem dinozauriem arheopteriksiem. No šā dzīvnieka attīstījās putni. Pirmais putns, kas līdzinājās vistai, bija divu reptiļu/putnu hibrīdu mazulis - mutants. Vecāki hibrīdi bija gandrīz kā vistas un izperēja olu, no kuras izšķīlās pirmais cālēnveidīgais radījums. Raugoties no šā viedokļa, ola bija pirmā. Ja tiek pieņemts, ka šai olai jābūt tieši vistas olai, tad jautājums kļūst sarežģītāks un atbilde uz to ir atkarīga no tā, ko šajā gadījumā mēs uzskatām par vistas olu. Pirmkārt, ja hibrīdvista izperēja īsto vistas olu, kurā bija pirmais cālis, tad ola bija pirmā. Tomēr, ja vistas ola ir jāizdēj vistai, tad tieši vistai pirmajai bija jāizperē ola, kas nozīmē, ka pirmā bija vista. Apvienojot abas iepriekšminētās domas, rodas trešais uzskats, ka no olas vajadzēja izšķilties cālim un ka ola ir jāizperē vistai. Šajā gadījumā vistai vajadzēja eksistēt pirmajai, lai varētu izdēt pirmo vistas olu, no kuras izšķīlās cālis. Šis izšķīlušais cālis, par spīti tam, ka viņa mamma bija pirmā īstā vista, būtu pirmais cālis. Tātad, kamēr atbilde uz jautājumu ir atkarīga no tā, kā tiek definēta pati ola, atbildi var pieskaņot jebkuram scenārijam!


 • У кого Vista (См внутри) ?
  у моего деда (я серьёзно)
 • Vista или XP?
  XP.. На "курицу" только через года 2 залезу.
 • Ola vai vista?
  Bacilis


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system