Labākā atbilde

  1.  0 0

  ppd 6 (5471)128 11 g  

  nu pakaļ jau nekāptu..fuj
  ja tiešām kkas svarīgs, tad sakrātu naudu un nolīgtu bomžus vai nirējus, kas atrastu manu lietu :D

Atbildes

  1.  0 0

  AntiAngeL (32) 7 (38141)4823 11 g  

  Lai cik kāda lietinja ir miila un ja to sanaak pazaudeet mees pabeedaajam un paardziivojam taas pazusanu un visu paardziivojam un ar laiku aizmirstam.

  1.  0 0

  ezismigla 3 (786)13 11 g  

  nepārdzīvot- tā pat labāk nepaliks....

  1.  0 0

  kaagribi (59) 6 (15341)237 11 g  

  ja tas mīļums neizpeld - tad jābērē::))

  1.  0 0

  angrines 5 (2612)138 11 g  

  pakaļ jau toč nelektu, citādi domātu ka es pašnāvnieks

Līdzīgie jautājumi

 • Man piemēram daudzas situācijas ir izdomātas,kas šeit tiek apspriestas, kā ir ar tevi, vai tu šeit jautā, ja tā notiek ar tevi, jeb vnk intereses pēc pajautā?
    Ehh, atkal sāpe, bet mēs tā cerējām, ka viss no Tavas dzīves!    
  Man vairāk patīk atbildēt, pa retam kaut ko uzjautāju - iemesli - jā, gribu zināt atbildi, jēdzīgu, sakarīgu, vai vismaz, lai var uzsmaidīt, pasmieties.

 • Ja tev netīšām kaut kas vērtīgs iekristu miskastē, tu varētu to izvilkt ārā, ja miskaste būtu pilna ar atkritumiem?
  Es kad biju čehijā netīšām miskastē iemetu, ar izlietoto cigarešu paciju , naudu.

  Kad biju jau kādu gabaliņu tālāk pagājusi sapratu ka esu izmetusi to miskastē. Gāju atpakaļ, tieši pie tās miskastes sēdēja kkādi bomži. Es pieliecos un nu miskastes savu nelaimīgo naudu izvilku ārā, par nelaimi viņa bija vel zem cigrešu paciņas tāpēc vel nedaudz parakņājos. Bomži paskatijās uz manīm saskatijās viens ar otru, mana draudzene malā smējās bija jautri, Bet nu tur vienīgi nebīja gluži sūdi miskastē tāpēc tā atļāvos darīt. :)

  Nauda summa bija 500 čehijas zloti, tas ir aptuveni kādi 15 lati.
 • Vai kāds var ko pastāstīt par Rolandu Tiltiņu?
  Nav zināms.
 • ko jūs darītu šādā situācijā
  Pazīstot situāciju, es varu Tev teikt vienu lietu - nepaliec smieklīgs!!!

  Pārējie, kuriem ir līdzīga rakstura problēmas, - var arī pakārties! :D
 • Ko tu domātu tādā situācijā?
  es tikko šodien to pateicu savai draudzenei. gandrīz to pašu, tikai neieteicu mainīties, jo tas nav iespējams.
  mans padoms būtu atstāt visu kā ir.. un tieši paprasīt tam cilvēkam kas tieši neapmierina. ja pats nespēj saskatīt savas kļūdas.

  es domāju, cilvēki pasi pa sevim nemainās, bet gan apstākļu un citu cilvēku ietekmē
 • Ko tu darītu šajā situācijā? (iekšā)
 • ko man darīt tādā situācijā?
  viegli teikt - ej prom no viņa.... bet man ļoti līdzīga situācija, ka arī nezinu ko darīt. Biju ar puisi kopā labu laiku, tad pašķīrāmies un viņš pēc pāris ned sagāja kopā ar manu "draudzeni"... nu ir pagājuši jau divi mēn, un mēs esam tikušies jau vairākas reizes, neskatoties uz to, ka viņš dzīvo kopā ar to citu skukji. tā jau ir, ka prāts saka, lai aizmirstu to puisi un atstāju pagātnē, bet sirds.... sirds pat piedod to, ka viņš mani pameta un aizgāja, kā jau teicu, ar meiteni, kurai biju daudz ko uzticējusi. Vienīgais, ko iesaku, ir - klausi savai sirdsbalsij, jo citi vienmēr būs labi pamācītāji no malas: "tik ej prom ej prom".... bet atceries, ka savu dzīvi veido vienīgi tu pati :) lai veicas ar pareizo izvēli...
 • ko jūs darītu šādā situācijā?
  Pirms pieņemt lēmumu, pieliktu bārdas nazi pie rīkles un iešņāktu dzirdes atverē: "Par ko? Atvečaj rezka!" un bišku ieskrāpētu mizā, lai sula sāk tecēt (atceros,  man skolas gados jaunā frizierīte visu laiku tik..atvainojiet, atvainojiet...sarkst, kaut kādu ziedi smērē..:D, labi, ka vismaz paliku ar skalpu un abām ausīm)
  Es saprotu, nu nekādīgi nagribas būt par nodevēju vai tjipa tur kā... Bet nez, cik patīkami būs dzirdēt vakara ziņās, ka policija meklē slepkavu, kurš apkāvis savus vecākus vai mazas meitenītes izvarotāju....vai vēl dumāk, džeku izpestī, vakarā atnac mājās... un...labi, te iztēli slēdzam ārā... Visiem to labāko vēlot.  


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system