Labākā atbilde
-
0 0
Ciepanick (46) 6 (14054)3541 17 g
nu melo abi vienlīdzīgi.Bet sieviete laikam ātrāk nojaušs ko nelāgu.Mums tā intuīcija.

Atbildes
-
0 0
wvicha 6 (8740)239 17 g
Da abi vienlīdz labi meļi. tas atkarīgs no katra paša cik labi paspējis uzkačāt savu melošanas skilu. :D

-

-
0 0
gahana 7 (20832)3849 17 g
melošanas daudzums un veidi atkarīgi no katra indivīda, nevis no dzimuma. bet par to, kas ātrāk nojauš, te gan jāsaka- sievietes. vīriešus biežāk pieķer, jo viņi nemāk tik labi slēpt savus netīros gājienus..

-
0 0
Evisa 8 (138672)422136 17 g
Melo gan vieni, gan otri, bet ātrāk nojauš sievietes, jo viņām ir attīstītāka intuīcija.

-

-
0 0
KEPKE (41) 7 (39830)427242 17 g
Sievietes atklāj tavu krāpšanu pirms tu to esi izdarījis un presingo līdz tam brīdim kamēr neizturi un to izdari, kaut arī pats nekad neko tādu neesi gribējis

-
0 0
agneseTev (54) 7 (33013)4520 17 g
Vīrietis varbūt vairāk melo, jo tā vienkāršāk, bet sieviete manipulē, jo tā savukārt vienkāršāk viņai. Tā ir māksla pielāgoties dzīvei, izejot no iedzimtajām iespējām, resursiem, kas kuram doti:).

-
0 0
zetee 5 (4595)1419 17 g
nju man jau šķiet, ka tas ir peec cilveka jaaskataas, nevis peec dzimuma :)

-

-
0 0
Odium77 7 (43719)3417 17 g
visi var melot, un visi var nemelot. sieviete visdriizaak jutiis ka melo, vinjaam labaak attiistiita intuiicija, vairaak uzmaniibas piegriezh siikumiem, a siikumos tieshi ir nosleepts tas vai cilveeks melo vai saka taisniibu.

-
0 0
Operaatoors (36) 4 (2012)26 17 g
tas viss ir atkariigs no taa, kaads ir cilveeks. es nemeloju.
un es biezhi vien nojaushu, kursh melo.
poker ^^,
-
0 0
detka_blonda4ka 4 (1778)28 17 g
meloshana nav atkariiga no dzimuma bet cilveka pasha...citam visa dziive sastaav no meliem...utt uc...
bet manuprat vistrakaak ir kad cilveeks melo pats sev...
-

-

-

-

-

-
0 0
iive 7 (41980)2616 17 g
Nu tie vīrieši, kuri ir slīpēti meļi man uzvedībā atgādina sievietes, ta, ka - sievietes.

-
0 0
mazinsh (41) 8 (105508)41199 17 g
abi vienlīdz lieli meļi.
sievietes melus nojautīs ātrāk - viņām intuīcija spēcīgāka...
