Labākā atbilde

    1.  0 0

    Ciepanick (46) 6 (14054)3541 17 g  

    nu melo abi vienlīdzīgi.Bet sieviete laikam ātrāk nojaušs ko nelāgu.Mums tā intuīcija.

Atbildes

    1.  0 0

    wvicha 6 (8740)239 17 g  

    Da abi vienlīdz labi meļi. tas atkarīgs no katra paša cik labi paspējis uzkačāt savu melošanas skilu. :D

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 17 g  

    Sievietes.
    Un atkal sievietes. :D

    1.  0 0

    gahana 7 (20832)3849 17 g  

    melošanas daudzums un veidi atkarīgi no katra indivīda, nevis no dzimuma. bet par to, kas ātrāk nojauš, te gan jāsaka- sievietes. vīriešus biežāk pieķer, jo viņi nemāk tik labi slēpt savus netīros gājienus..

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Melo gan vieni, gan otri, bet ātrāk nojauš sievietes, jo viņām ir attīstītāka intuīcija.

    1.  0 0

    solcene (40) 4 (1102)36 17 g  

    sievietes ir lielākas meles un labākas melu atklājējas

    1.  0 0

    KEPKE (41) 7 (39830)427242 17 g  

    Sievietes atklāj tavu krāpšanu pirms tu to esi izdarījis un presingo līdz tam brīdim kamēr neizturi un to izdari, kaut arī pats nekad neko tādu neesi gribējis

    1.  0 0

    agneseTev (54) 7 (33013)4520 17 g  

    Vīrietis varbūt vairāk melo, jo tā vienkāršāk, bet sieviete manipulē, jo tā savukārt vienkāršāk viņai. Tā ir māksla pielāgoties dzīvei, izejot no iedzimtajām iespējām, resursiem, kas kuram doti:).

    1.  0 0

    zetee 5 (4595)1419 17 g  

    nju man jau šķiet, ka tas ir peec cilveka jaaskataas, nevis peec dzimuma :)

    1.  0 0

    drklvbmw 5 (4126)1212 17 g  

    neviens ne otrs visi vienadi

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3417 17 g  

    visi var melot, un visi var nemelot. sieviete visdriizaak jutiis ka melo, vinjaam labaak attiistiita intuiicija, vairaak uzmaniibas piegriezh siikumiem, a siikumos tieshi ir nosleepts tas vai cilveeks melo vai saka taisniibu.

    1.  0 0

    Operaatoors (36) 4 (2012)26 17 g  

    tas viss ir atkariigs no taa, kaads ir cilveeks. es nemeloju.
    un es biezhi vien nojaushu, kursh melo.

    poker ^^,

    1.  0 0

    detka_blonda4ka 4 (1778)28 17 g  

    meloshana nav atkariiga no dzimuma bet cilveka pasha...citam visa dziive sastaav no meliem...utt uc...
    bet manuprat vistrakaak ir kad cilveeks melo pats sev...

    1.  0 0

    matisens 5 (4459)1529 17 g  

    abi labi !

    1.  0 0

    vurdalag2 (46) 4 (1075)39 17 g  

    abi

    1.  0 0

    lillaflika21 2 (447)3 17 g  

    sievietes,jo biezi vien sieviesu intuacija nepievil....

    1.  0 0

    likky666 7 (27714)31026 17 g  

    ak jel... te diskriminacija kut kada saakas?

    1.  0 0

    angelforlife 5 (3729)2420 17 g  

    abi vienaa maisaa bazami

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 17 g  

    Nu tie vīrieši, kuri ir slīpēti meļi man uzvedībā atgādina sievietes, ta, ka - sievietes.

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)41199 17 g  

    abi vienlīdz lieli meļi.
    sievietes melus nojautīs ātrāk - viņām intuīcija spēcīgāka...

Līdzīgie jautājumi

  • Kāds/a, jūsuprāt, ir sexīgs/a vīrietis /sieviete?
    me me me :)
  • Vai žurnālists nav lielāks melis kā ārsts, mācītājs un vara?
    Vai tad mācītāji arī māk melot? :) Viņi nemelo, viņi jau tikai izsaka savus viedokļus un domas.

    par meļiem kļūst tikai ļoti sliktie žurnālisti, kas paši vairs nemāk dabūt sižetus un reālo notikumu apskatus un tad sāk fantazēt.
  • Ko jūsuprāt darīs vīrietis?
  • Vai sieviete un vīrietis mīl dažādi??
    mes pat savādāks izskatamies ,un domjam savādak katra un mīlam arī savādāk
  • Pēc kādām pazīmēm, jūsuprāt, var noteikt, ka vīrietis melo, ir gājis pa kreisi?
    Ja ir gājis pa kreisi, tad attiecībā pret tevi kļūs vēsāks...
    Nu savā ziņā šādai patusēšanai ar draugu nevar ticēt...es zinu kā tas viss notiek...Ja vēl alk galvā, tad jau visu grib paspēt sastrādāt...

    Melo:
    -ja neskatās acīs to sakot;
    -sāk pats visu paskaidrot, pat ja neesi uzdevusi tādu jautājumu;
    -lieto vārdus "tici man", "godavārds", "Tu taču zini"...un visādus citus pārliecināšanas vārdiņus, tad
    skaidrs ir viens, ka viss teiktais ir meli:)
  • Sieviete – zoss, vīrietis – sivēns?
    Jā, stāsts kā Pasaule vecs un nesaprotu, kāpēc joprojām kādam tas nav skaidrs? Par to daudz ar savu patrneri runāju, bet tā vai tā, nav nekāda jēga, ja viena puse to saprot un respektē, bet otra redz savu tuneli un viss...
  • Kurš mīl stiprāk vīrietis vai sieviete?
    Nu vo... Skatoties ko? Viriesi mil ALU vairak par sievietem,bet sievietes mil SMARZAS vairak par viriesiem.... taa ka ka skatities :)
  • vai sieviete un vīrietis var būt tikai draugi?
    Vispirms ir jāsaprot, kas ir draudzība, un jāspēj atšķirt "draudzīguma" jūtas no iekāres, kas ir pirmais patiesuma apliecinājums, ar kuru cilvēkiem nākas saskarties. Izrādās, ka atšķirt romantiskās, seksuālās un draudzīgās jūtas ir visai grūti. Cilvēki nespēj skaidri noteikt, kuras jūtas atbilst vienu vai otru attiecību kritērijiem, un vienīgais, uz ko cilvēki balstās, ir konkrētās kultūras pieņēmumi par noteiktu jūtu piemērotību vai nu draudzībai, vai seksuālām attiecībām. Piemēram, bieži vien cilvēks apzinās, ka izjūt patiku pret otru un mīl viņu, bet ne tik ļoti, lai tiktos randiņos un pēcāk precētos, un cilvēkam nav skaidrs, ko tas īsti nozīmē.
    Būtībā vienmēr pastāv iespēja, ka seksuālā pievilcība var iejaukties uz vienlīdzīgām attiecībām balstītajā pretēja dzimuma cilvēku draudzībā. Tas var notikt ar vienu vienīgu apskāvienu, kad it kā draudzīgo žestu nomaina vīrieša un sievietes dabiskais pievilkšanās spēks, un ar to ir grūti cīnīties vai to ignorēt.
  • Tu esi bērns, pusaudzis, vīrietis, sieviete?


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system