Atbildes

  1.  0 0

  Evisa 8 (138676)420109 11 g  

  Es nesaku, ka viņi ir cūkas. Es parasti saku, ka vīrieši ir kretīni!

  1.  0 0

  pazudusii (29) 3 (870)511 11 g  

  dzīvnieciņi arī jāmīl....
  Ja vīrietis ir piedzēries vins var notēlot cūku, bet piedzērusies cūka nevar notēlot vīrieti

Līdzīgie jautājumi

 • vai esat eduši,kada lopiņa ''PAUTUS''?
  Nē, bet saka jau, ka esot tīri tā neko ;)
 • kadas ir tavas izjūtas,kad tu notriec ar auto,kādu lopiņu????
  Ja es jau no tāluma pamanu, ka uz ceļa kaut kas mētājas - man vienalga, vai tā ir lupata vai kas cits, es labāk neskatos, lai netraumētu savu psihi, esmu šausmīga dzīvnieku mīle un uz šādiem skatiem man ir ļoti grūti noskatīties :(
  Bet tā kā man vēl tiesību nav, tad nav pašai par laimi gadījies.
 • Vai kūts lopi Latvijā nav pelnījuši atbalstu?
  Es tieši redzēju ziņās arī par platībmaksājumiem... man acis palika kubā. Latvijā jau neko vairs nevajag...visu ievedīsim no ES, Ķīnas un sazin, no kurienes vēl. Es esmu lauku skuķis... bērnībā visiem bija lieli lopu bari, zirgi, mājputni. Labi darba tik un tā nebija nekāda dižā, bet bija viss tevis minētais. Jāsaka, ka pēdējos gados cilvēki vairāk laižas uz pilsētām, ieskaitot ārzemes, mazāk paliek darbspējīgo cilvēku laukos, turklāt tie, kuriem agrāk bija dūša un spars ņemties ar lauksaimniecību, ir par vecu. Un kāpēc gan ņemties, ja par to negrib maksāt kā citās ES valstīs, kur zemnieki ir bagātāki, lai neteiktu, ka bagāti.  Manai omei agrāk bija arī liellopi, bet tagad ir tikai vistas un pīles. Viņa saka, ka vieglāk sagādāt barību. Mums tehnikas nav, agrāk sienu taisīja mammas brālēns, kuram joprojām ir viena no lielākajām saimniecībām pagastā. Tādi prieki ir dārgi palikuši, bet viņam vismaz ir visa tehnika. Grūti iet, bet kaut kā jau velk. Tā nauda, ko maksā par pienu, ir smieklīga, tāpēc galvenais iztikas avots ir tā saucamā Eiropas nauda (subsīdijas un platībmaksājumi). Turklāt LV piena iepircēji vispār negrib maksāt par pienu, piemēram, mani radi laikam joprojām nav saņēmuši lielāko daļu piena naudas (viņiem bija ap 12 000Ls nesamaksāta nauda, bet kaut kādu daļu varētu būs saņēmuši atpakaļ). Tad viņi pārgāja uz citiem piena iepircējiem (starp citu, lietuviešiem). Tie vismaz regulāri maksā un pat iedeva avansu, jo kredīts par tehniku ir kredīts. Visi sū** jau būs tam zemniekam, kurš nevar samaksāt un bankai neinteresēs, ka viņam pienotava nemaksā.

  Un, jā, lopiņi arī ir pelnījuši atbalstu. Latvietis jau savā ziņā ir gan stulbs, gan gudrs. Neviens jau neies ņemties ar lopiem, jo klapatu daudz un vēl negrib pienācīgi maksāt, bet no otras puses - kurš attīstīs LV lopkopību?
 • Tava versija - ja nebūtu melnā kaķa, kuram lopiņam un kādā krāsā tad cilvēks uzgrūstu atbildību par ķibelēm?
  Žīdi jau sen nosaukuši nešpetnos dzīvniekus
  Lai cik tas arī nebūtu savādi, bet arī luterāņu mācītājs Pētera Pāvela baznīcā Deglava 1 dūju neattaisnoja - nepatīk, ka kakā uz draudzi

  Par konfesijai mīļiem dzīvniekiem esmu veicis pētījumu un aptaujas svētiem vīriem Dievnamos, bet sakarīgu atbilzu nav - ir priekšstati un pieturēšanās pie kanoniem

  Vispār jau lopiņi un reliģija ir interesanta tēma - pat rsbīni tur savā sētā cūkas
 • Ko var saskatīt no Tava balkona?
  Skolu, braucamo daļu, zālīti, kociņus  
  Un vēl kaķu barus un saimniekus, kas pastaigājās ar saviem mīluļiem  
 • Neko daudz no mātes Dabas neesam atkāpušies, esam tik lopiņi kas māk apglābt mirušos- Vai tāpēc mēs esam radības kronis?
  mēs vienmēr esam bijuši un būsim dabas sastāvdaļa.Bet esam visbīstamākie,jo nogalinām prieka pēc visu.Kas kust un kas ne.Un arī paši sevi iznīcinām.Mums ir liels ego,tāpēc cenšamies valdīt, daba to ļauj,bet līdz zināmam brīdim.Tā spēlējas ar mums.
 • Mati un nagi jāgriež, koki jācērt, lopi jālecina, augi jāstāda un jānovāc zināmās Mēness fāzēs - Vai tu tam seko?
  Manējie vecie to visu laiku dara. Šķirsta kalendāru, atzīmē dienas, prognozē laikapstākļus, vārdsakot kā riktīgi saimnieki. Ir patīkami apzināties, ka nākamruden būs laba raža, piemājas augļu koki dos sulīgas veltes un meža cirsma būs veiksmīga. Jā, tam ir liela nozīme. Un es kā nākamā saimniece turpināšu viņu iesāktās "tradīcijas".
 • kurš no Jums spēj saskatīt cilvēka auru?
  es speeju noteikt cilveeka raksturu peec vinja sejas! nu kjip redzu uz ielas garaam iet nepaziistams cilveeks un es jau redzu vinja raksturu! nevienmeer pirmais skatiens ir tas ar kuru speeju noteikt raksturu, tad naak talkaa ilgaaks saskarsmes laiks kuraa ieveeroju shaadas ieziimes piem: gjeerbshanaas stils, kosmeetikas daudzums(un vietas kur taa izmantota)(protams arii kraasas), runas stils, skatiens, virzieni uz kuriem parasti skataas, iztureeshanaas, reakcija uz kautko paarsteidzoshu, lielisku, skumju, utt, un sho visu kopaa savelkot (savaa galvaa) speeju noteikt pat ljoti preciizu raksturu! nezinu kapeec taa! bet taa ir!

  p.s. arii peec bildeem albuumaa speeju noteikt dazjiem indiviidiem raksturu! bet ne visiem! tikai tiem kuriem tas ir ljoti izteikts!
 • Kādas Rakstu zīmes mūsdienās var saskatīt apģērbā?
  Mūsu laikos dieviebas vairs nav, tagad akcentē tikai sex.
  Biju savai toreiz 12-gadīgai meitai nopirkusi pidžammu - īpaši zīmējumā neiedziļinājos... mājās apskatot pirkumu tā riktīgāk gandrīz trieku dabūju... pidžammbikses bija apdrukātas ar stilizētiem peņiem - ar acīm, muti, olas bij kā apaļas kājas .... un zem zīmējumiem texts - my best friend. Uz krekliņa bija viens tāds pats zīmējums, tikai liels - pa visu vēderu.
  Varbūt  Penis tagad ir dievība?? Nezinu.. bet - ja tas attēlots uz bērna pidžammas, tad jau nevarētu būt nekas piedauzīgs.
 • vai protat saskatīt pozitīvo ar jums notiekošajā?
  Cenšos saskatīt, ne vienmēr izdodas...


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system