Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Kura ir eksotiskākā valsts, kurā jūs esat bijis?
  ja jau eksotika katram sava,nu tad esmu bijusi pie Melnās jūras,Sevastapolē

 • Eksotiskākais un garšīgākais ko esi baudījis/usi?
  Manas dzimtas ietvaros  garšīgs - viss, bet vai to var nosaukt par ekstravagantu... Jā! Priekš šī novada jā.
  Kulinārija mums nav sveša un kaut ko jaunu un interesantu neuztveram ar riebumu vai dumu viebšanos. Priekš  paziņām, kaimiņiem - no daudzām receptēm acis uz kātiem (sava sekluma un kompleksu dēļ cilvēki daudz , ko zaudē, bet tā ir viņu un tikai viņu problēma :) )
  Trakoti grūti bija izdomāt, paldies RorschachGirl par priekšā teikšanu - jā piekrītu viņai. Šis ēdiens ir interesants, Ziemevidzemē daudziem liek acis uz kātiem un ļoti garšīgs. Manā dzimtā to gatavo jau ne pirmajā paaudzē (tikai netiek izmantots šis ziemeļtautas nosaukums).
  Njuss.... diez vai dzīvē baudīšu tādu plovu, maizi, gaļas ēdienus, ar kuriem mani cienāja uzbeki. īpaši atmiņā palikusi hurma, kas uz galda bija 4 veidos -svaiga (tas, kas mums veikalos, tā nav hurma , bet nožēlojama parodija), sīrupā (kā deserts), marinēta un sālīta. :)
  Ja runā atseviški par ploviem, tad esmu baudījis vairākus veidus. Un protams, tāpat kā "haggi", arī tur to taisa katrā reģionā, pat saimē vairāk vai mazāk savādāk. Altajā bija fantastisks kārtanais, armēņiem spilgtā elektrozaļā krāsā - garša neaprakstāma. Prasīju, vai naktī nespīdēšu, ši smējās, teica, ka nē, un to krāsu piedod absolūti dabistisks, kaut kur kalnājos tusējošs garšaugs.

 • Tavuprāt - eksotiskākais mājdzīvnieks?
 • Vai Tev šoks? Mārtiņš nu ir citā pasaulē!***
  Katram savs liktenis... Protams, ka emocijas nav patīkamas.. Tad jau būtu jāsēro par visiem, tajā skaitā bērniem, kas mirst, arī no gripas šoreiz. Tā nu diemžēl šajā pasaulē iekārtots...
 • Pasaulē viss būtu duāli?
  Paskaties, kā pasaulē par lietām vienmēr atšķiras cilvēku viedokļi. Pat par vis elementārākajiem jautājumiem nekad nebūs viena vienota viedokļa.
  Tāpēc domāju, ka jā!
  Līdzsvaram ir jābūt.
 • Ko dod vārds ak ko tu esi pazīstams/a visā pasaulē?(iekšā)
  Ir ļoti lielas slavenības, kas nepieņem citu vārdu vai niku vai kā tur, un  ir ne tik izcili, bet kas pieņem... Lai tak darās, kas mums. Lai tik mjūziks labs un filmas smukas.
  Piemēram, neiederas cilvēkam viņa vārds, uzvārds mākslā , šovbiznesā vai citur, nu tad maina nost. Itin bieži to neizdomā pati persona, bet pēc lielām debatēm un izdaudzītiem purniem tas censoņu bars , kas velkas talantam pa priekšu, nopakaļ un pie sāniem :). Ir gadījumi, kad "pielīp"no kādas dziesmas vai lomas filmā.
 • Ko tu vēlētos visvairāk pasaulē?
  Mūžīgu orgasmu 8-D
 • Kas ir tas, ko Tu mīli par visu vairāk pasaulē??
  man spuisis kurs mani nemiil..es vinju miilu no visas sirsninjas-bet vins tikai nirgajas par to
 • Kam šai pasaulē ir taisnība?
  nevienam un visiem!!! :)
 • Kapēc pasaulē rāda visu veco?
  1. Jaunie sūds.
  2. Nav naudas.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system