Līdzīgie jautājumi

 • Tev nav bail no tā ka pēc pāris gadiem Latvija var sabrukt?!
  Nē, jo tā nenotiks! :D
 • Ka tu zinatu, kad esi gatavs preceties?
  Nez... Varētu jau teikt, ka ja vēlies katru rītu pamosties šim cilvēkam blakus, uzskatīt viņu par savas dzīves neatņemamu sastāvdaļu, redzēt viņu kā savau bērnu tēvu, pieņmet viņa uzvārdu un apvienot savu ģimeni ar viņa ģimeni, tad var precēties. Bet ja tā labi padomā, tad priekš tā visa, ko nosaucu, nemaz nevajag precēties - pietiek vienkārši ar kopdzīvi, atkrīt lieka papīru ķēpāšana, un, nedod Dievs, vēl šķiršanās process un mantas dalīšana!
 • Kada jega preceties,ja pec 4 menesiem izskiras?
  Ja mēs zinātu, kur kritīsim, tad paliktu apakšā spilventiņu.
 • hmm preceties vai nepreceties tads ir mans jaut???
  Ja miili - Jaa
  Ja nemiili -Nee
  Kas tur gruuts???
  Es precejos un cilveku nemiileju
  bet tagad redzedama ka vins gatavs prieks manis dariit visu
  nespeju buut pret cilveku vienaldziiga
 • ko dariit ja miil viens otru , bet otrs neveelas preceties?
  precības jau nav galvenais dzīvē! Pietiek ar to, ka viens otru mīl! Nevajag meklēt problēmas tur, kur to nav. Precības vispār pirmsākumos tika izdomātas, lai būtu kādas saistības, ar kuru palīdzību noturēt sievas blakus, jo precības notika piespiedu kārtā un tad nu vajadzēja kādu likumīgu dokumentu, lai tas viss strādātu.
  Bez precībām mierīgi var iztikt! :) Nav ko uzspiest otram ar varu to, ko negribas!
 • mans draugs grib ar mani preceties bet es jo man bail apdedzinaties jo vienu reizi biju precejusies kadu kompramisu lai
  Kompromis pavisam vienkāršs- tā arī atklāti pasaki, ka vienreiz jau esi bijusi precēta un zini kas tas ir un tagad gluži vienkārši neesi tam vēl gatava, ka nevēlies vēl stūrēt laulības ostā. Ja viņš patiešām grib būt ar tevi kopā, tad būs ar mieru arī pagaidīt līdz brīdim, kad pati būsi pilnīgi gatava tam! ;) Lai veicas!
 • No cik gadiem, jūs sākat spēlēt PC!?
  Mani uzreiz laida pie datora, īsti pat neatceros no cik
 • Kāda būtu Jūsu izvēle? (no 18 gadiem :D)
  sakārtošu pa savam...
  1. Jameson
  2. Finlandia
  3. Martini Bianco
  4. Jim Beam
  5 Bacardi Black
  6. Mernaja na moloke (bet pēdējo ieliku kā pēdējo, jo to neēsmu mēģinajis... varbūt būs arī jāpamēģina... jo pārējie sarakstā ir vieni no top dzērieniem man :P )
 • Vai tiešām gadiem nav nozīmes??
  nepadomā. Liekas, jau, ja Tev tagad 20, otram 40, tad pēc 20 gadiem būs tas pats. Nebūs. Tad tā atšķirība būs krietni jūtamāka.
 • Kādu Tu sevi redzi pēc 5 gadiem?
  shobriid mana dziive ir kaa riktiigs tiimeklis,kur pavedieni truukst un jauni klaat naak, ka nemaz nevaru paredzeet kas un kaa buus tuvaakajos meeneshos, kur nu veel redzeet sevi peec 5 gadiem..gribeetos domaat,ka buushu laimiiga un mana dziive buus izmainiijusies par visiem simts,es taa ceru..


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system