Atbildes

  1.  1 0

  Aljaziras 6 (17011)4629 10 g  

  Reiz mani sagaidija policisti, Zviedrijā - kāds stūlbi pajokojā :)) Ja mani tā sagaidītu arī, Latvijā - es par to tikai priecātos! Bet mūsu policisti, drīzāk ir ienaidnieki vairāk kā draugi :(

  1.  1 0

  Deele 3 (973)24 10 g  

  Policisti nedz draugi, nedz ienaidnieki. Tie ir tādi paši cilvēli kā mēs, kuri pilda savu darbu - aizsargā valstī esošos cilvēkus un uztur kārtību valstī atkarībā no likumā notektajiem punktiem.
  Nejūtu nedz kautkādu naidu, nedz kautkādu izteiktu patiku pret policistiem. Bez tiem, valsts nevarētu uzturēt tādu kārtību, kādu paredzējusi valsts vara. Tie var pieļaut tādas pašas kļūdas kā jebkur no mums - savā darbā, bet tie, atšķirībā no mums, vairākuma ir izgājuši speciālus pārbaudījumus un atlasi, lai atšķirotu vajadzīgo personālu šim darbam. Šis darbs, domāju ir diezgan grūts, jo tikai retajam ikdienā ir jāuzņemas šāda atbildība, kāda jāuzņemas policistam ikdienas. Gan patruļniekam, satiksmes regulētājam, gan operatīvajam dienestam.
  Viņi nav pārcilvēki, viņi vienkārši ir cilvēki kuri pilda savu darbu. Ja tu pārkāp likumu, tad tev būs agri vai vēlu darīšana ar viņiem. Tie kuri nerespektē sabiedrības vērtības, nicina policiju, tie kas to saprot - respektē un pakļaujas.
  Aicinu neizvirzīt šīs profesijas pārstāvjus kā sabiedrības draugus, bet tikai kā kārtību sargājošas iestādes darbiniekus.
  Līdzīgi kā sētnieki... tie jau arī uztur kārtību, bet uz ielas :) Vai par tiem kāds runā? Tie jau arī ieņem tikpat nozīmīgu vietu kārtības uzturēšanā sabiedrībā. Nebūtu sērgu, varētu iedomāties viduslaika stila piemēslotas ielas... sērgas un slimības plosās apkārt, ceļi ir neizbraucami mūsdienu mašīnām, cilvēki iestieg savos atkritumos, jo tos neviens neaizvāc...
  Bet tā jau tēma, kas jāpārrunā būtu citā jautājumā...

  1.  0 0

  vijeens 6 (13889)3313 10 g  

  ....man ir pilnīgi neitrāla attieksme pret viņiem...Ja tā padomā,kas tik kuro reizi viņiem JĀDARA....lielākā daļa ir normāli veči-nekāda naida.Draugu gan nav tajā sfērā-varbūt tāpēc mēs viņus nenovērtējam...Traks Darbs!!!

  1.  0 0

  nLighted (29) 7 (47187)51356 10 g  

  Labāk jau pilnu dirsu ar naglām nekā kruķi par draugu

  1.  1 1

  Sinty 6 (7478)2511 10 g  

  ja kruķis ir draugs tad naw ne wainas itachi, daudz kur war paglābt tawu pakaļu ! :p

  1.  0 0

  Hamada (28) 5 (3513)159 10 g  

  ja un tikai liepaja vini nav draugi.........
  sit visus pec kartas. debilie kruki!

  1.  0 0

  miss123 5 (4302)2626 10 g  

  papletuši roku pēc piecīšiem :D

Līdzīgie jautājumi


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system