Atbildes

  1.  0 0

  LadiesLoveMe 5 (4293)127 11 g  

  labāk ēšt, jo var gadīties, ka tur kkādi kunkuļi :D

  1.  0 0

  lietotaajvaards 5 (4221)127 11 g  

  Mhm.manuprāt dzert.bet ja dzer no bļodas-tad kkā patizli izskatās,tapēc vajadzētu liet krūzē.

  1.  0 0

  xtiina (33) 4 (2455)513 11 g  

  manuprāt putra ir jāstrebj! tas būtu pareizākais veids kā to iedabūt sevī!!! :D:D:D

  1.  0 0

  RozaLindinja (29) 6 (5196)316 11 g  

  Strebt.. :D Jo putra jaaeed karsta..

  1.  0 0

  krissb 2 (448)14 11 g  

  ed ar karoti
  nevis dzer citadi noliesi bikses :D

  1.  0 0

  Lucija (59) 5 (2579)126 11 g  

  Tu runā par kurzemnieku skābputru?Sākumā viņu ēd pielejot pienu.Pēc tam noliek vēsā vietā lai viegli ieskābst un lieto kā dzērienu karstā laikā.Diezgan garšīgs.

Līdzīgie jautājumi

 • Vai atceraties kādu šausmenīti , ko jums bērnībā stāstīja vecāki pa tematiku:"Ja mocīsi kaķi, ja neiesi gulēt, ja neēdīsi putru, ja neklausīsi mammu utt."?
  es muti nemazgāju,un tad bail bija gulēt iet,jo tētis teica,ka lai tik nemazgājot,pa nakti ragana ar slotu noberzīšot,es neko nemanīšot
  no rītiem skrēju pētīt vai ir rezultāti
 • Vai dot manam sunim citam (nu jau 3 h viņsaulē aizgājušam sunim) paredzēto gardo putru ir aizspriedums vai skopums?
  da jopcik kas tu esi,jauns vīrietis?????vai puika?????
  saņemies
 • Lūdzu, palīdzet uzrakstīt tekstu? (150 vārdi)
  Nu , ir jau ir, bet to publiski nevar gan stāstīt!
  Nu mēģināš' citu (ievads, iztirzājums, nobeigums, cik saprotu)

     Iz dzīves, notiek viss neparasts. Tātad - nekas nenotiek nepārtrauktā rutīnā. Bet viss notiek ļoti neparedzami un, burtiski, ik uz stūra parasta ikdiena var kļūt par neplānotu atgadījumu, protams, pozitīvā nozīmē.
     Bija parasta sestdienas diena. Tuvojās Jāņu, Līgo vakars. Ka jau tas parasts kārtīgam pilsētniekam, nolēmām ar draugu aizbraukt uz zveju. Lieki būtu teikt, ka no makšķernieku lietām neko nesaprotu. To gan paglabāju kā sīknaudu dziļi pie sevis. Viss bija skaisti - laiks, daba, ceļš, kā par brīnumu - visur luksoforos zaļās gaismas. Idille, ko var teikt, zinot dažādās situācijas ar auto Rīgā. Arī lauku apvidū, nu jau aiz Rīgas rajona viss ritēja gludi. Uzcēlām telti, atnesām malku, gatavojāmies zvejai. Pēc drauga padomiem arī nolēmu mēģināt laimi, iemest makšķeri. Viss sanāca! Atlika vien gaidīt kāroto lomu. Ne cik ilgi, jā, tieši man laimējās izvilkt lomu. Bet, ak vai! Kas tas bija par lomu. Līdaka! Kliedza mans draugs, bet kā jau pilsētnieks un bez zvejas pieredzes mani šis milzu loms tā sabaidīja ka nespēju to noturēt un , kā sakot, sveika Gauja, kopā ar zivi gandrīz vai devos izpētīt vietējās upes dzelmes. Zivs, protams, izslīdēja. Es - pārkritis pāri laivai peldu plašajā upē ar garu degunu un nosārtis! Protams, tiku gan laivā, Draugam viegls smaids, kurš pāraug smieklos. Man, sārtums un domājis biju, no auksta ūdens. Drēbes slapjas, samircis, neko, tā nu devāmies nometnē. Tikai kā par nelaimi nāca lietus un tāpēc paliku vien slapjš.
    Pagāja laiks un vēl ilgi ar draugu jau pats jautrā omā smējos - cik gan tas pilsētnieks, brīžiem apķērīgs. Morāles un secinājumu vietā, tikai viens - ņem līdzi brīvdabas pārgājienos otru pāri ar sausām drēbēm un tik turi savas bikses un makšķerkātu!
 • kāds lūdzu man nevar palīdzet??(jaut.iekšā)
  Izkārpījos pa gogli. Atradu Skalbes pasakas un tas arī viss. Zinu, ka bija kaut kādos apsveikumu saitos šam;ējo dzejoļi, bet nu nevaru atrast. Padodos.  
 • Vai jus varāt man palīdzet atrast kādu skaistu bīldīti uz Dekstopu?
 • Kurš te ir no Rēzeknes?vai varat izpalīdzet?
  pa velti pa purnu nedot
  par nelielu samaksu Viļānos gadatirgū,katru otro mēneša svēdienu
 • tie kas taisa eest.........
  Neticēsi, bet man tā nav gadījies, ka kaut kas nesanāk. =D
  Kaut kas labi, garšojams, bet izdodas -)))
  Pirmo reizi kad mēģināju uzcept pankūkas =D man sanāca omlete. 0o
  Es toreiz nezinādams cik vajag kādas 5 - 6 olas iegāzu =DDD
 • kapeec visiem gribas taa eest????
  Brīnums būtu, ja nevienam negribētos ēst!!! :D
 • А что за интересные такие вещи происходят на irc.lv в 6:00 EEST?
  небыло ни единого разрыва до сего дня!  
 • Lūūdzu, kurš var palīdzet? Ir ļoti vajadzīgs romāna "Aka" galveno varoņu raksturojums.
  Google - 1. links! PIRMAIS BĻ!!!
  p.s. Kur mūsdienu skolā degradējās jaunā paaudze.. domāšana izpaliek, es pat teiktu veselais saprāts izpaliek.

  6. Romāna tēli


  Laura Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Iezīmējās kalsni pleci, bet gaišas, ļoti platas acis šaurajai, pavisam neiedegušajai sejai piešķīra gandrīz vai askētisku izteiksmi.” „Smiekli gluži apbrīnojami pārvērta viņas seju, tā kļuva jauna un dzīva.” „Cik viņai gadu? Tā ap trīsdesmit. Pēc auguma- zem, sejas- virs trīsdesmit.” „Cik tu tomēr esi skaista! (..) Tikai briesmīgi bāla, un acis deg kā divi lākturi.”
  Laura bija ļoti noslēgta, klusa un pieklājīga sieviete. Ne par ko nesūdzējās, darīja darbus un gaidīja Riču mājās. „ (..), ka Lauru nepazīst un īstenībā nezina par tās domām un jūtām.” Laura mācēja paklusēt. Laura ļoti mīlēja bērnus, deva to labāko. „ Kā tu jūties draudziņ? Atkal nenāk miegs?”

  Rūdolfs Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Kāpēc klusumā viņam atkal un atkal uzmācās nomācošā pamestības sajūta? Viņš taču aizvien bija braucis šurp tieši pēc šīs rāmās vienatnes- ieradās, noguris no drudžainā dzīves tempa (..)” Manuprāt, tas liecina, ka Rūdolfs nav īsti atradis savu vietu dzīvē, viņš meklē piepildījumu.
  Rūdolfs bija pieklājīgs, lutināja sievietes. Viņš ļoti pieķērās Mārim, kas, manuprāt, liecināja par to, ka viņam trūkst paša dēla. Viņš bija iemīlējies Laurā: „ Rūdolfu pārņēma senaizmirsts saviļņojuma reibums (..) četrdesmit gados jau bija it kā redzēts un pieredzēts viss, baltajam, vārīgajam un naivajam kodolam apkārt bija apaugusi snobisma un mākslota optimisma čaula.” Rūdolfs bija gudrs, čakls mīlēja darbu. Manuprāt, mierīgs un līdzsvarots cilvēks attiecībā pret citiem.

  Alvīne Netiešais tēla veidošanas paņēmiens-
  „Alvīne ienesa samērcētu dvieli, lai uzliekot Zaigai uz pieres, noņemtu karsoni.”- gādīga. „Visu mūžu Alvīne bija darījusi dēlam vienīgi labu.” Bieži kavējās par aizgājušo laiku, pārdzīvoja. Bija čakla, nepārmeta neko nevienam. Taču bieži uzmācās Laurai par Riču, savā ziņā Alvīne neļāva Laurai aizmirst Riču. „Alvīne to uztvēra pa savam- kā nekā viņa taču bija īstā saimniece Tomariņos”- ar sacu „es” un nemainīgu raksturu un uzskatiem. „Alvīne jutās bagāta”- viņai nebija galvenās materiālās bagātības.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Spilgtā gaisma, nākot no augšas, asām, melnām līnijām iezīmēja viņas nekustīgos vaibstus, kas atgādināja masku.”


  Rihards ( Ričs) Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „ Kad kļūst neizturami smagi, es cenšos domāt par Tevi (..) Nekad agrāk es nesapratu, cik vainīgs esmu Tavā priekšā”- izjūta vainas sajutu, mīl Lauru un ilgojas pēc viņas.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „..kā Ričs gulēja pie galda tieši šādā pašā vietā, tapāt, tāpat nokāris cirtaino galvu, ar tādu pašu bedrīti spilgtajā zodā.”
  Manuprāt, Ričs bija ļoti vājš cilvēks, ja varēja tik vieglprātīgi dzert un nemaz nepadomāt par savu ģimeni. Tomēr viņš, cietumā būdams, regulāri rakstīja vēstules apjautājās par bērniem un Lauru.  Māris Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Apaļa seja ar iedobīti zodā nokārtā uz krūtīm, garās skropstas meta ēnas uz vaigiem, melno matu sprogas krita pār iedegušo pieri.” Jautrs un ļoti dzīvespriecīgs puika, zinātkārs. „ Kas tas ir...likumīgi?” Patiess- „ Kad tu atkal atbrauksi, Rūdolf?” Māris bija pieklājīgs vismaz centās tāds būt. Ļoti pieķērās Rūdolfam, manuprāt, viņam trūka tēva un vīrieša uzmanības.

  Zaiga Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Kas jāsaka vispirms?” ļoti pieklājīga, klusa un nopietna meitene. Romānā varēja just, ka Zaiga ir vecāka nekā Māris.
  Tiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Zaigas gaišie mati bija sapīti kārtīgi un stingri, (..) ap viņas tievo kaklu stiepās violets sutažs.”
  „Uz pieres gan vajag atstāt!- bažīgi iebilda Zaiga, visu teikto uztvērusi nopietni.” ar savu viedokli un skatījumu uz dzīvi. Sākumā izturējās ļoti piesardzīgi pret Rūdolfu, manuprāt, viņa nevēlējās atkal kādā vīrietī vilties, jo tēvs bija prom, viņa arī ļoti labi saprata Lauras emocijas un skumjas.

  Maija Tiešais tēla veidošanas paņēmiens-„ Vaigi vēl zied kā rozes, pasūtīt zobus, (..) neviens jums nedotu vairāk par četrdesmit pieci...” Marija bija atraktīva, ļoti ziņkārīga sieviete. Viņai patika „izložņāt” citu mantas un to pat nenoliedz.
  Netiešais tēla veidošanas paņēmiens –„ Cilvēks.. tāpat kā māja... Iesākumā nemaz nepamani, ka paliek veca”- sieviete ar pieredzi un skatījumu uz dzīvi. Asprātīga. Mīlēja Eidi.

  Eidis Netiešais tēla veidošanas paņēmiens- „Eidis! Dažu reizi gan sanāk dusma: pašam malka stāv nesacirsta, sēta gāžas apkārt- šam sazin kur gals.” Ļoti izpalīdzīgs un čakls.
  Ļoti patika iet pirtī un lepojās, ka var visilgāk izturēt karstā pirtī, patika kavēties atmiņās. Mīlēja Mariju.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system