Labākā atbilde

Atbildes

  1.  0 0

  Odium77 7 (44056)3412 5 g  

  pieņēma, stāsies spēkā no 1mā janvāra, jo deputāteļi no kuriem ir atkarīga lēmuma pieņemšana, to idiotismu ir atbalstījuši. Bet ir iesniegta prasība eiropas civēktiesību tiesā.

  1.  0 0

  GucciR 6 (12256)4621 5 g  

  Es nedzīvoju Rīga, man vienalga

Līdzīgie jautājumi

 • kaa juus citiem sakiet lai taa nedara????
  mm tev nmav pofig!!!!
 • Kādu grāmatu Tu ieteiktu citiem izlasīt un kāpēc?
  Noa Gordons - Dziednieks ,nokluusi notikumu virpulii no kura gruuti izrauties
 • Kurš grāmatu autors Tev patīk vislabāk un kuru Tu ieteiktu izlasīt citiem?
  Chuck Palahniuk grāmatas "Fight Club","Invisible Monsters","Lullaby" utt... Tās grāmatas nav tādas kuras tu izlasi un dzīvo tālāk itkā nekas nav noticis... Slimā sabiedrība, kāda tur tiek aprakstīta nevar atstāt cilvēku tādu pašu kāds viņš bija pirms grāmatas izlasīšanas... Bet nu daži cilvēki to vnk neredz..
 • Vai ir bijusi saskare ar braukšanas instruktoru?
  Jā, man 2 instruktori labi draugi, augstas klases savas jomas speciālisti. Mani skoloja, ir kopā šņabis dzerts=viss čikeniekā.
 • Какие есть ограничения при движении с Braukšanas mācību atļauja?
  Нельзя ехать в жилые зоны.
  Езда только с опытным водителем и наклейкой M
  В случае чего, водителем являешся не ты, а опытный водитель рядом.
  По скоростям ограничений нету.
  Езда только в Латвии, за границу - нельзя
  Это то что я помню, в книге правил там более подробно было
 • Kā tikt galā ar braukšanas eksāmena uztraukumu?
  man arī bija šī problēma, kas bija viena no divām problēmām, kuras mani iegāza pirmās divas reizes. Otra problēma bija ellīgs instruktors, respektīvi ,izturējās pret mani kā pret kājslauķi un 'tāāāds balss tonis, bezmaz it kā es būtu viņam miljonu atņēmusi... Trešajā reizē man paveicās ar instruktoru - iekāpa mašīnā tāds ar laipnu seju, runāja ar mani kā ar līdzīgu, eksāmena laikā pat ar mani parunājās nedaudz. Un tad mans satraukums pazuda un es noliku :) Jā, viņiem tāds darbs, kas prasa ellīgu attieksmi utt., bet par daudz arī nav labi.

  Es domāju, ka galvenais ir neizrādīt satraukumu. Uzliec kaklā sev kādu amuletiņu, un iedrošini sevi - tas amuletiņš man dos drosmi un palīdzēs nolikt eksi. Gribai ir spēks. jau sākumā ar sejas izteiksmi parādi, ka tu esi drošs par sevi. ja viņi redzēs tavā sejā bailes/satraukumu, tad viņiem tas būs pluss, jo viņi zinās - ā, šito var iebiedēt. Vēl vari iztēloties, ka tev blakus nesēž neviens vai arī kāds, kuru tu ļoti gribētu redzēt sēžam blakus. Protams, ieteikt jau ir vieglāk nekā to visu realizēt, bet centies un vēlu tev veiksmi rītdien! :)
 • Kādi šobrīd ir izcenojumi pie braukšanas apmācības instrukotoriem uz A kategoriju?
  panjem Valentino Rosi
  bet ja nopietni, nav ne jausmas, kad es vaakus liku, man bij tik peedeejaa exii braukshana jaanoliek, a paareejais bij automaatiski liekot B.
  a autoskolu maajas lapaa info nav?
 • Izdzīvošanas likums ir galvenā realitāte dzīvē, bet kāpēc tad vēl joprojām Pasaule nav izmirusi – Mīlestība?
  Ja nebūtu mīlestības, tad visu cilvēku starpā valdību tāds naids, ka mēs dēļ izdzīvošanas darītu itin visu, arī sliktu, noaglinātu, demolētu utt.. Un ja tā būtu, mēs dzīvotu haosā, nekārtībā, netīrībā, bailēs.. Bet tā nenotiek, jo mēs mīlam.. Mīlam dzīvot labi, bet bez bailēm, bez haosa, bez ļaunā, mums patīk komforts.. Un arī mīlestība rada šo komfortu, labpatiku..
 • Vai nokārtot braukšanas eksāmenu (csdd) ir viegli?
  esmu dzirdējusi, ka tieši CSDD ir viegli
 • Kāds ir Tavs viedoklis par braukšanas aizliegumu pa trotuāru ar velosipēdu?
  Neesmu riteņbraucējs, bet tajās reizēs, kad ir nācis pamīt pedāļus, tā arī neesmu saņēmies drosmi braukt pa ielu. Uzskatu, ka tas ir pilnīgs murgs, cilvēki baidās no braukšanas pa ielu un nedrošība var radīt tikai papildus riskus.
  Kopumā - visai šaubīgs pasākums.


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system