Labākā atbilde

  1.  1 0

  Evisa 8 (138676)420111 10 g  

  Jā, pat ja nav, ko gaidīt, vēlos, lai ātrāk paiet garām tas, kas ir tagad.

Atbildes

  1.  0 0

  Nullespunkts (34) 6 (17849)4639 10 g  

  Biežāk kan gribas to patīt atpakaļ...vienīgās reizes, kad gribēju, lai laiks paiet ātrāk bija pirms bakalaura un diplomdarba aizstāvēšanas, tad gribējās jau pamosties, kad viss jau būtu garām, bet savādfāk gan nē...

  1.  0 0

  mazinsh (34) 8 (105508)4872 10 g  

  vienmēr ir ko gaidīt - kaut vai nākošo minūti, stundu, dienu... brīdi, kad doties mājup, vai pusdienās, vai satikt kādu cilvēku...

Līdzīgie jautājumi

 • Kāds ir bijis ilgākais laiks ,kad esi gaidījis ārstu?
  khm ir redzets variants kad cilveks bez maz vai mirst  no kaut kadas nenormalakas sirds aritmijas un masinja stav gultas gala ar tricosham kajam---> nu pagaidi vel mazliet nu tulit jau arsts atnaks!!!

  tas jau svarigi cik ljoti tev vajag to arstu!!! ja jau nav nekas nopietns nav jau nekas pret pagaidit!! varbut tiesham tas tapec ka kadam kaut kas nopietnaks
 • Что можно написать в сочинение на тему Un nesēdēs laiks, par modeli tava molberta priekšā...
  Время не ждёт- пока мы пытаемся  savaldīt un apturēt to, tas skrien, atstājot mūs ar nepabeigtiem darbiem, sēžot un gaidot и так далее
 • Kā tu to saproti: Cik ilgs laiks vajadzīgs lai sevi padarītu par muļķi, ja priekšā vēl minūte? :)
  Ar minūti  tādam pasākumam pietiek ar atliektiem galiem.
 • Laiks nepielūdzami iet tik uz priekšu,un apkārt viss strauji manās,vai tiekat tam visam līdzi?
  Laiks iet un cilvēki aug, aug katrs savā jomā, un izaugsme ir manāma, izaugsmi nepamana, ja nav atskaites punktu, tas nozīmē nav jāskrien, ir arī jāapstājas. Kā nesaka parasti nepalaid garām ''pieturu'', varbūt arī tā bija īstā un varbūt palaidi to graām, braucot uz Rīgu neaizbrauc uz Tallinu, jo tas ir lieki par tālu, un nu domu sapratāt cerams, tas bija domaats neizdari visu laikam pa priekshu, jo var naakties nozheelot.
 • Jums ir tā bijis, ka laiks tik ātri paskrien, un jau nepaspēj īsti attapties, kad jau laiks piespiež izlemt liktenīgu lēmumu priekšā?
  ir, ir bijis bet man laiks skrien ātri tikai tad ja es negribu lai pienāk noteikta diena. Lemumi jau pa lielam sen ir pieņemti, bet tad kad pienāk brīdis kad nu ir jāsaka jā vai nē, tad vel tiek nedaudz apskatīta dotā situacija. Arī pedejā minutē var uzpeldēt kautkas kas liek visam mainīties.
 • Kā pavadīt divas brīvdienas ja esi viens bez draugiem un paziņām,kam būtu laiks priekš Tevis?
  ljoti vienkaarshi - velti laiku sev!
 • Kas īstenībā ir emo?
  Emo ir jauna subkultūra, kas 80. gadu beigās radusies ASV jeb precīzāk Vašingtonā. Viedokļi par termina emo izcelsmi atšķiras, uzskata, ka saīsinājums radies no vārda emotion, taču citi apgalvo, ka tas ir radies no vārdiem emotionally driven hardcore punk jeb emotional hardcore, kas ir 80. gados radies mūzikas stils. Pašlaik ar vārdu emo apzīmē jauniešus, kuri ģērbjas attiecīgā stilā un klausās attiecīgu mūziku – jaunieši, kuri sabiedrībai asociējas ar depresīviem tīņiem, kuriem ir nosliece uz pašnāvībām.
  Visvairāk šīs subkultūras pārstāvji ir jaunieši vecumā no 15 līdz 17 gadiem. Viņi ir viegli ievainojami un jūtīgi, emocijas mainās ļoti strauji un atspoguļojas izteiksmīgajās acīs, ko apvelk ar melnu zīmuli (gan puišiem, gan meitenēm), jo uzskata tās par dvēseles spoguli. Emo nebaidās no savām emocijām, kas ir ļoti košas, piesātinātas, viņi tās neslēpj, izjūt pasauli daudz jūtīgāk un īpaši spilgti uztver visu negatīvo, kas notiek tajā – viņi to pārdzīvo vairāk nekā cita daļa sabiedrības. Emo jaunieši ir talantīgi, daudzi raksta dzeju, taču tie ir skumju un sāpju pilni dzejoļi. Tas ir veids, kā viņi atbrīvo sevi no skumjām. Emo skatiens ir tiešs un nopietns, nedaudz skumjš, jo viņi skumst par visu ļauno, kas notiek visapkārt. Emo savā būtībā ir bērni, kuriem nav bail izskatīties smieklīgi, viņiem nav svarīgas citu domas. Bieži vien emo ir raksturīgi griezt ar žileti rokas, nodarot sev sāpes, arī pašnāvību skaits ir lielāks tieši šīs subkultūras jauniešu vidū.
 • Maiņas monēta - kāda tā īstenībā ir..?


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system