Atbildes

  1.  1 0

  wix 6 (10845)3335 11 g  

  Nup, bet potams ka Nē... apmierināts cilvēks ir miris cilvēks... :(

  1.  1 0

  shakaalis (32) 5 (3916)2412 11 g  

  ne gluzhi

  1.  0 0

  vijolite24 (59) 6 (7958)239 11 g  

  protams..........

  1.  0 0

  laima1000 (28) 6 (15165)3316 11 g  

  savu vietu starp citiem peedeejos gadus esmu gandriiz pilniibaa apmierinaata :)

  1.  0 0

  chominjshh (37) 4 (1221)37 11 g  

  Skatoties kuraa darbaa,ja logu,durvju uzstaadiishanas - tad tur pats sev priekshnieks un ir labi,ja apsardzee tad ne visai - liels bardaks!:)

  1.  0 0

  gardners (69) 6 (15706)3414 11 g  

  Jā.

Līdzīgie jautājumi

 • vai esat aidomājušies par to kā salabt ar savu darbu un vietu starp pārējiem?
  nē,jo man tādas problēmas nepastāv.
 • Vai tu esi apmierināts ar savu darbu?
  Vienmēr gribās kko labāku..
  Un pēc tā soli pa soli ejam[ES arī]
  beet šobrīd esmu apmierināta!!!!
  Un ar laiku sasniegšu...ar vien vairāk un vairāk....iešu tālāk un tālāk....
  Līdz būs sasniegta kulminācija!!!
  labākais no labākajiem!!!
  bet kolektīvs Man toČ labākais iz labākajiem
 • Pašlaik ar savu darbu esat apmierināti?
  Jap, esmu apmierināta un nemaz negribu mainīt savu darbu pret kādu citu - man ir labi darba apstākļi, ideāls darba laiks, brīnišķīgi kolēģi...Ā, un pats galvenais - labs atalgojums:))
 • esi apmierināts ar sawu esošo darbu???
  bezdarbs!
  hmmm...
  driiz nojuugsos...
 • vai cilvēkam ir svarīgi būt ar sevi apmierinātam un darīt darbu, kas patīk?
  Jā, tas ir svarīgi - darbā mēs atrodamies lielāko dienas daļu, tāpēc ir svarīgi darīt to, kas patīk, nevis piespiest darīt sevi nepatīkamu darbu un vairot sevī negatīvās emocijas, kuras mēs pēc darba aiznesam uz mājām, un tās izjūt arī mūsu tuvinieki un līdzcilvēki.
 • Vai Tu esi apmierināts ar savu darbu? Dari to ar prieku vai vnk jo naudu vajag?
  Esmu apmierināta - darbavieta atrodas centrā, labi darba apstākļi, jauks kolektīvs, izaugsmes iespējas utt.
 • Kā reaģēt vai rīkoties, ja priekšnieks/skolotājs nav apmierināts ar tavu darbu?
  Ja mans priekšnieks/skolotājs nav apmierināts ar manu darbu, izvērtēju situāciju, noskaidroju iemeslus - ja šim klimaksa lēkme vai sexnedabūjiens vktml., toleranti paciešam -tas ir pārejoši. Ja neapmierinātības iemesls ir tiešām mana paviršība, nemākulība, tad senšos to novērst, uzlabojot savas sekmes. 3. variants ir smagākais - t.i. kaut kāda psiholoģiska nesaderība/alerģija ..dzimtas naids :) - tad priekšnieks/skolotājs neatbilst savam amatam -viņš nespēj būt objektīvs sava padotā/skolnieka darba/sekmju izvērtēšanā. Diemžēl tā ir bieža parādība. Kādā izdevīgā brīdī toleranti, kulturāli izrunāties. Bez emociju izvirdumiem. Situācijā starp priekšnieku un skolotāju ir liela atšķirība - priekšnieku var "noēst"(rakt  kompromātus   -neesmu darījis, bet nekad nav bijusi vajadzība - man ar bosiem vienmēr veicies   ) , pasūtīt (te atkal varianti - privātfirma vai valsts iestāde), nomainīt darba vietu. Ar skolotāju ir smagāk - it īpaši, ja līdz atestātam/diplomam noiets vairāk par pusi ceļa - zobus sakožot mācities. Jau iepriekš un jau atbildējušo minētais - mierīgi, zolīdi parunāties, pateikt, ka cenšos, bet tā un šitā, kā varētu uzlabot, jo  es ļoti gribu utml..).
  ... klau- bet varbūt te situācija ir pavisam cita.. varbūt ir vērts vēl pacīnīties un pacensties, pienākot laikam no tā priekšnieka/skolotāja saņemsi sirsnīgu rokas spiedienu un apsveikumu ar jaunu, augstāku amatu vai superīgāko rekomendācijas vēstuli ar vārdiem, piemēram: "Paldies, ka nepievīli mani, nepadevies. Tu biji vienīgais/-ā, kurā redzēju perspektīvu,  tamdēļ arī drāzu, ieliku savu enerģiju, zināšanas. Novēlu veiksmi un panākumus!" ...gadās arī tā ..  
 • Atšķirība starp studentu kas nestrādā un citiem???
  Man visp'ar liekas nepie'nemami dz'ivot vec'akiem uz kakla...
  K'a ar'i sonohra es tom'er atlausos Tew nepiekrist, jo manupr'at tie, kas nestr'ad'a neb'ut nevelta br'ivo laiku sevis pilveido'sanai, bet gan boh'emai :D :D
  Un str'ad'ajot ar'i nav t'a, ka nepaliek laiks m'ac'ib'am, ar visu var itin veiksm'igi tikt gal'a, ja vien ir v'el'e'sana'as, k'a ar'i tas ka nav dafiga br'iva laika kaut k'a tom'er sistematiz'e visu izdar'it laic'igi..;)
 • 50 Vai esat apmierināti ar savu darbu, kolēģiem, darba vidi utt.? Vai arī neskatoties uz apstākļiem, pieņemat to, un cenšaties saskatīt plusus?
  Savu raksturu - beidzot saprast, nepieķerties kolēģiem, jo tie vienmēr paliks tikai kolēģi un + visam laicīgi, pārejoši. Vieni nāk, vieni aiziet.Tā bijis vienmēr un būs. To gribētos ielāgot.
  Apmierina. Ar kādiem draugos vairāk, ar kādiem mazāk. Varbūt patreiz par daudz priecīgi, dzen jokus, a man ne da tam, un tas nedaudz kaitina, un vēl tas, kad kaut kā šamiem ''iet'' dzīve (kontrasts).
  Tomēr negribu lekt augstāk par d*rsu, var iznākt uz to piezemēties.

 • vai vari ar iikshkji aizsniegt taas pashas rokas vienalga kuru vietu kas atrodas starp delnas lociitavu un elkoni?
  es nevaru, tikko gandeīz salauzu īkšķi, kādreiz varēju, ā nē ar kreiso roku varu, bet ar labo nevaru


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system