Atbildes

  1.  0 0

  Blondaans (30) 3 (607)24 11 g  

  Bija, bet tā aplauzos, kad uzzināju, kas un kā patiesībā. Un ne tik vienreiz tā gadījies, kur nu vēl ja lieku to manīt viņai.

  1.  0 0

  busjkina (34) 6 (5468)126 11 g  

  Ta ir vienmer un visiem...

  1.  0 0

  gardners (68) 6 (15706)3414 11 g  

  Tādu ir daudz un visu zināt nu nekādi nevar.

  1.  0 0

  Rahele 6 (5809)1313 11 g  

  ir, bet diez ko negribās riskēt, lai noskaidrotu, kā tur īsti ir... :)

  1.  0 0

  Tany21 (30) 3 (729)16 11 g  

  ir, pat vairāki... bet īstenībā es pat negribu zinātvai es viņiem patīku, vai nē, jo es šos puišus uztveru tikai kā draugus =)

  1.  0 0

  jeevinja (29) 6 (5031)2413 11 g  

  jā ir,bet nevaru sanjemties,lai uzzinātu vai patieshām patīku...

  1.  0 0

  iive 7 (41980)2512 11 g  

  jaa tadi ir daudzi...:)

  1.  0 0

  haralds (65) 6 (6719)227 11 g  

  27, varbūt 39.

Līdzīgie jautājumi

 • Ja cilveeks pieljauj vienreiz kljuudu, tad vinjam ir jaapiedod ???
  Skatoties cik smaga ir viņa kļūda. =/

  Cilvēks kas pieļauj kļūdas aiz neuzmanības vai aizmāršības, vieglprātības ir idiots.
  Respektīvi viss ko ar viņu var izdarīt ir nolaist.

  Ja cilvēks pieļauj klūdu aiz pieredes trūkuma vai, jo vienkārši nepavaicās.
  Cilvēku ir jāuzmana, lai viņa kļūdas neitekmē tevi.

  Jebkurā gadījumā ir lieta ko nevar nosaukt par kļūdu, ta ir nodevība.
  Nodevējs ir ienaidnieks ))
  Ja kādu nodod, nozīme ka var nodot arī tevi ))

  Te var bazarēt ilgi un gari, vajag ko konkrētāku ko ņemt par balstu diskusijai.
  Citādi ne sūda atbildēt nesanāks =D
 • kapeec cilveeks ir tik egoistisks attieciibaas-vinsh var visu,otrs neko/vinjam saap otram tip ne?
  Ja ir normālas, abpusējas attiecības, egoisms kā tāds izmirst, nepastāv, ja nu vienīgais kaut kādi iz iepriekšējām attiecībām gūtām traumām, audzināšanas, bērnības vides, gēniem  -bet tas noslīpējas, ja attiecības tiešām ir ABPUS"EJAS un nenorobežojas tikai ar fatastisku seksiņu, bet kaut ko vairāk.
  Egoisms - aizstāvot "egoismu" ... No sākuma varbūt vajadzētu izanalizēt situāciju - un PIRMKĀRT !  VAI JŪTAS IR ABPUSĒJAS? te varētu es savu atbildi arī BeiKt.. :)
  Tevis aprakstītā situācija ir paŗāk īsa, lai varētu izdarīt secinājumus, bet man izskatās, ka viena no iesaistītajām personām ir ļoti iekērusies subjektā Nr.2. Bet ir viena problēma - NEKAD NEVIENS NEVIENU AR VARU VAI LŪGŠANOS nepiespiedīs mīlēt otru. Var līst pa zemi, var likt upēm tecēt pretējā virzienā, nest no debesīm zvaigznes uttt - nelīdzēs - kas nav bijis vai vienreiz zaudēts , tam nav lemts būt. Parasti, ja'- dzirdam - Kāpēc Tu esi tāds? Kāpēc Tu mani nemīli? Kas man vēl jāizdara, lai Tu mani iemīlētu? Lūdzu, paskaties uz mani, Lūdzu, iedod bučiņu?, Lūdz, lŪdzu, Lūdzu, Lūdzu.... Poffig veņiki - un nekādā gadījumā MANIS aprakstītajā variantā NEDRĪKST cilvēku saukt par egoistu. Nu nevar pavēlēt sirdij. Nepiekrītat??? Lūdzu - dzīve te daudziem tikai , var teikt skaistākajā starta momentā - gan būs iespēja paŗliecināties. :) (protams, ir izņēmumi, bet tie ir ļoti, ļoti reti). Otrkārt - egoizms normas robežās būtībā ir cilvēka pašaizsardzība - bailes. (Bļāviens, man pašam nop sevis brižiem ir bailes, kur ta vēl otram cilvēciņam :D ), kas iemantotas var būt dažādos ceļos, bet paŗsvarā no iepriekš piedzīvotā, iepriekšējaš attiecības utt.
  Protams - tas cilvēks, kurš iemīlējis līdz ausīm, viņa domāšana ir bišku (pat ne bišku, bet reizēm pamatīgi) nobīdīta pa fāzēm, līdz ar ko viņa duļķainajā skatienā otr izskatās peč egoista, bet nevis vnk pēc cilvēka, kura sirdī NU NAV TAS PIRMAIS! Bet - vai tamdēļ so cilvēku var saukt par egoistu?
  OOOOO!!! Ja tas otrs blefo, saka, jā es Tevi mīlu, es Tevi precēšu, es Tev visu mūzu būšu uzticīgs/-a, bet tai pat laikā laiž ar citiem, ka tik no Tevis izsūkt naudiņas vai citas delas - bet tas vairs nav egoizms, bet NELIETĪBA! Un tas jau ir cits stāsts!
  Jā, man pašam ir bijis pilnīgi identiskas situācijas... kārpījos, ārdījos, situ ar kulaciņu savā vaŗgajā krūtī... sāku neieredzēt utt... pagāja laiks, es paskaidrojos (luche vsego mnogo vodki i mnogo bab "Russkaja ribalka" :D ;) ) UN ES SAPRATU, KA VI"NA NEIJA EGOISTS, BET VNK ES NEBIJU VINAI SIRDĪ ... un viss. Daudz gadu pagājis, esam labi draugi, pagātni nepieminam, tik vien kā dažreiz pats smejoties atceroties savu infantīlo stulbumu un EGOISTISKO VĒLMI piespiest otram iemīlēt mani...    Man tie cirki, starp citu, ir piedoti, viss oki.
  Un zini, esmu savā adresē saņēmis vaŗdu egoists - un dažreiz ir nepatīkami (sāpju vairs nav), ka cilvēks neprata novērtēt manu atklātību un godīgumu, kad teicu: Mēs pa nopietnam nekad neb;ūsim kopā, mēs varam draudzēties un pa retam šad tad tā dziļāk padraudzēties, bet nekas vairāk. " Tajā brīdī oki - saprata, ar prieku piekrita. Paiet laiks (laikam labāku nesadabūja (labi, nirdzu), sākas voot - Tu tāds un šitāds... saku - sory, jaukum, es ta'ds pats kāds biju sākumā, ta'ds esmu!    .... bet es tagad Tevi mīlu un Tu esi EGOISTS, ka Tu mani nē!!!!!!!   JOPPERNIJ TEATR! Bļ .  es vēl tjipa vainīgs esmu -      
  Ai, labi, viss, alles, the end. :)
 • Vai gadaas taa, ka jums kaads cilveeks, kuru nemaz nepaziistat un neko par vinju nezinat vnk nepatiik?
  ui............ jā vairāki klienti......... ciest nevaru viņus....
 • kaa buutu ja cilveeks aizietu taisiit tetuveejumu, tetuveejums uztaisiits, bet izraadaas ka vinjam ir alergjija pret tetuveeshanas kraasu?
  tad nebūtu labi! pāris operācijas un gan jau kaut kā! ja nav pārākā saindēšanās!
 • ko juus iesaaktu ja buutu jaaizveeleelas starp diviem ljoti miiljiem dzekiem.? [un ja abiem patiikat.. ]
  nju man uz dzekiem nestaav :D
  ja buutu 2 meitenes tad ilgi domaatu un saliidzinaatu abas!
 • speciaali Aljaziras:D..paareejie ar droshi atbild..
  Ja runa ir tieši par naudu, tad bērnībā mani veikalā apkrāpa par dažiem santīmiem. Bet ir bijis arī tā, ka man iesmērē nekvalitatīvu preci, tā arī laikam skaitās krāpšana.
 • droshi vien stulbi to jautat sheit bet...Meitenes vajag padomu
  uztaisi viņam romantisku vakaru - vakariņas sveču gaismā, mūzika, dejas... un dejas laikā iečuksti viņam ausī - Mīļais mēs būsim vecāki :))
 • Cik ilgs laix Tew wajadziigs,lai Tu wareetu droshi apgalwot,ka esi iemiileejies/jusies ..?!
  Tas nu katram individuali... pedejo reiz man pietika ar vienu nakti...
 • Cik droshi juuties uzstaajoties lielas publikas prieksaa, un kad peedeejo reizi to esi dariijis?
  Uii tiko atcerejos vienu mammin dienas koncertu, kuraa ar visu klasi, lasijam dzejoli mamminam.
  Kad pienaca mana karta es drebeju ka apsu lapa, jo preteji meginajumam bija jaruna mikrafona, par ko sakuma nebija nekas teikts visi bijam soka- ta nu es nemu mikrafonu rokas un saku skaitit, skaitu skaitu un aizmirstu turpinajumu, tad mikrafona astkaneja skaisti vardi no manas mutes-blin jau atkal, un atsitu vinu pret galvu visi taa smejas bet es aiz kauna nezinaju kur likties.
  Tikai beigas uzzinaju ka visiem pasakums likas garlaicigs-vieniga intersanta lieta kas nelava iemigt koncerta bija mans sveiciens ar vardu BLIN
 • Kas ir tas..? - par,ko Tu droshi un bez shaubaam wari teikt ka miili..?? Nuu piem.. es miilu karstu kakaoo :))
  Es mīlu savu naudas maku, kad viņš nav tukšs :))


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system