Atbildes

  1.  1 0

  ppd 6 (5471)128 11 g  

  takā mani vecāki man neko jau sen neaizliedz, man nav radusies izdevība kkur bēgt un vispār tādas disenes mani neinteresē :D

  1.  0 0

  Smilshu_pele 4 (1555)38 11 g  

  pirms tam kad aizliedza klausiju līdz vienreiz pateica nē, bet es aizlaidos... tad nākamajā dienā bija morāle utt... un kopš tās reizes mani laiž! :) vnk saprata, ka es pati spēju izlemt, kas ir labs un kas nav.

  1.  0 0

  RozaLindinja (29) 6 (5196)316 11 g  

  Ne-e.. Taa nekad neesmu dariijusi... Un tas arii atmaxaajas,jo naw taadu reizzu,ka mani nelaistu.. Mani wecaaki man uzticas,paziist manus draugus un zin ka uz mani war paljauties.. esmu to pieraadiijusi.

  1.  0 0

  Eiforija 4 (1956)414 11 g  

  agraak manliekas, ka izdariiju gan taa vienreiz....

  1.  0 0

  fallen_angel (28) 4 (1130)27 11 g  

  ja ir bijis ari ta. man ir pavisam viegli aismaukt. man tikaij janolec no 2stava balkona un atpakal ienaakt varu pa durviim jo zinu ka vecaaki jau gul...

  1.  0 0

  laima1000 (27) 6 (15165)3316 11 g  

  es jau labpraat ietu tikai gadi nav piemeeroti:(tapee nav nemaz veerts meeginaat:)

  1.  0 0

  miss123 5 (4302)2626 11 g  

  Nē, slepus nekad..nav vajadzīgi nākamā dienā.. pārrunas. Ja viņi man aizliedz kādreiz, tas ir pamatoti!

Līdzīgie jautājumi

 • Vai ar traktoru (zilu) bùtu kruti aizbraukt uz diseni?
    

  ar šitādu vispār pa kaifu
 • Ziema. Aizlaižu uz centru, kāpju laukā no mašīnas, veru durvis...opā - aizsalušas, neveras ciet. Ko darīt?
  Ja izslēdzam izregulējušos, bojātu vai atskrūvējušos mehānismu, tad neveras ciet droši vien dēļ apsaluša/apsūbējuša/aprūsējuša/netīra (putekļi, gruži, "nokoksējusies" vecā smēre) slēdzenes mehānisma. Esmu mēginājis dažādus līdzekļus, taču pēdējos 3 gadus stingri pieturos pie plaši izplatītās bremžu eļļas DOT-4. Jāiedabū gan caur atslēgas caurumu, gan no slēdzenes mehānisma puses pie atvērtām durvīm. To ērti izdarīt ar mazu plastmasas šļircīti, nopērkamu gan aptiekās, gan sadzīves preču veikalos. Iesaku to arī ēku sprēdzēm. Attiecībā uz WD-40, "Hakeri" un citiem aerosoliem ar līdzīga sastāva pildījumu man personīgi ir diezgan pretrunīgs viedoklis, izejot no pieredzes slēdzeņu u.c. mehānismu pielietošanā. Bez eļļojošām īpašībām, to sastāvā ir aktīvas vielas, kas ļoti efektīgas rūsas/oksīda, netīrumu atmiekšķēšanai, taču ši jaukie komponenti tendēti salīdzinoši ātri izgarot, "atkailinātā" metāla virsma sāk oksidēties - īpaši berzes vietās. Nu tad pie viena arī pie durvju gumijām - iesaku speciālos silikona "zīmuļus", tikai pirms sazieķēšanas ar papīra dvieli kārtīgi noslaucīt, lai ir sauss.
 • Ko darīt ja sastrīdas ar savu otro pusīti dēļ tā, ka viņa smēķē, bet es esmu kategoriski pret to?
  Kas tevi uztrauc vairāk-strīds jeb tas ka viņa smēķē?Es arī smēķēju .Cilvēkiem ,ar kuriem rēķinos ,pie pretenzijām saku:''Tev nepatīk?Nu tāpēc es ievēroju pieklājību,nesmēķēju tev pie deguna.Esi tik laipns pats tajā laikā nelien man virsū."Tāda ir mana pieredze,bet situācija nav viennozīmīga.Atmest smēķēšanu ir jāgrib pašam un cilvēks tajā laikā ir ļoti kašķīgs.:)))
 • Kad tu kaut ko ļoti gribi, pasaule slepus sadodas rokās, lai palīdzētu?
 • Kaapeec viirieshi skataas porno-slepus...
  Kāpēc sievietēm nepatīk, ka vīrietis skatās porņiku?? - tāpēc ka sieviete ir greizsirdīgi ieciklēta - tāpēc arī jāievēro slepenības režīms:)
 • Ko dariit ja 5diens vakaraa gribas uz diseni a kampa6kas nava?
  tad to kompa6ku vajag fiksi sameklēt! :)) nez.ja es kādam prasu, tad tas cits zin, ka nav vērts pretoties, jo es tāpat viņu pierunāšu!visus savējos ņem aiz matiem un uz priekšu! :))
 • Kādi varētu būt iemesli, kādēļ cilvēki kategoriski atsakās no acīm redzamas patiesības, un labāk izvēlas dzīvot absurdos melos?
  Mīkstie!
  Cilvēks (īpaši latvietis) nostājoties izvēles priekšā: Gūt visu labumu sev, vai mazāku labumu, bet visiem? Izvēlēsies protams, ka pirmo opciju, neapzinoties tā izrietošās sekas. Skaudība un nīkulība, lūk arī patiesība.
  Ja nebūs man, nebūs tev. Tā kā visi vadās pēc tam principa un stulbi gaida ka kāds ko viņiem iedos gatavu..


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system