Atbildes

  1.  0 0

  sweet69i 5 (2705)1310 10 g  

  kops mamma to izlasija vairs nee:)

  1.  0 0

  Didii80 3 (980)27 10 g  

  Kādreiz bērnībā rakstīju. Tagad vairāk esejas, piezīmes, pārdomas par dzīvi un dzeju, bet tikai tad, kad uznāk besis vai iedvesma, nevis regulāri, katru dienu. Un vēl man patīk rakstīt vēstules - gan īstas, gan vnk uz e-pastu, tuviem cilvēkiem.

  1.  0 0

  zakjelis 4 (1915)38 10 g  

  nē, jo vienmēr pastāv iespēja, ka kāds to izlasīs! - tīšām, netīšām, tas jau vairs nav svarīgi. Slēptās domas, izliktas uz papīra, var nodarīt lielāku kaitējumu, nekā mēs, tās rakstot, pat spētu iedomāties!

  1.  0 0

  saulhuks 4 (1395)16 10 g  

  nee nerakstu...:)

Līdzīgie jautājumi

 • Vai Tu raksti dienasgrāmatu?
  Es sāku rakstīt pagaišnedēļ, kad domu galvā palika par daudz... Tagad pierakstīts diez gan. Būs piemiņa no šausmīgākās nedēļas dzīvē  
 • vai Tu raksti dienasgrāmatu?
  dienasgrāmatu kā tādu nē, bet man ir tāda kā pārdomu grāmatiņa kurā reizēm šo to ierakstu, kad uznāk filozofiskais noskaņojums vai kad rodas vēlme atbrīvoties no emociju pārpilnības :)
 • Vai tu raksti dienasgrāmatu???
  skolā kad mācijos rakstiju jā kas uzdots kurā lapā un t.t  :DDD  tagad ne
 • Kad nav ko darīt, un dzīve ir brīdis kuru tu gribi iemūžināt kā stāstu grāmatā, kapēc? nezinu, bet tomēr. Vai Tu raksti dienasgrāmatu?
  Ko mocīties tehnoloģiju laikmetā!? tagad taču gandrīz katram ir kāds megapiseļains agregāts , ja kontrastu par maz, izrauj caur fotožopu, galerijā iekšā un dziļi... emocionālus kommentus nenostrebties! :D (joks)
  Kādreiz, agrā bērnībā. Pie senču mājām bija dīķis, kurā dzīvoja dažādas radības - zivis, zvēri.. patika aprakstīt, veicu hronoloģiju. Patika būt kopā ar Dabas Pulsu (neveikls teiciens, bet kaarsts taču! skābeklis pelēkai šūnai nepienāk). Pēc tam dīķi nolaida renovācijai, pieraksts izbeidzās.
  Iemūžināt.. jā tagad gan retāk,  ir tādi mirkļi, kad var teikt "apstājas laiks un pulksteņi netikšķ vairs" .. bet pieraksts nav vajadzīgs - pēc gadiem, tiekoties ar tiem cilvēkiem (it īpaši ar šņabi un labu zaceni), ar kuriem piedzīvots un/vai atgriežoties tajā vietā, tā brīža izjūtas atgriežas un tas ir atkal viens kolosāls notikums.  Esmu tendēts tos atkārtot reālājā un "odziņa" slēpjas katra tāda mirkļa/notikuma dažādībā/neatkārtojamībā.
  Varbūt sirmā vecumā izpildīšu vienu ieceri - kādu laiku atpakaļ man radās  vēme uzrakstīt grāmatiņu, kas būtu lasāma plašai auditorijai. Neteiksim, ka tīri biogrāfija, bet tāds interesantu, smieklīgu piedzīvojumu "izvilkums", sākot no bērnības, skolas, dienesta gadiem (to bija ļoti daudz un tur, ko atcerēties - uj uj - brīžiem nezini, smieties vai  raudāt    -jeb teiksim tā - viena traka traģikomēdija). Nu tā apmēram.
 • Kur var nopirkt prakses dienasgrāmatu?
  bet kā, to tak dod skola parasti...
  man vismaz deva skola viņu un nekur nebija jāskrien un jāmeklē pa pasauli.
 • Cik vispār pareizi ir rakstīt dienasgrāmatu?
  tas jau kā kurš uzskata,citam patīk pierakstīt ,jo baidās aizmirst
  citam vajag to ,lai sevi disciplinētu,sakārtotu
  citam vajag ,lai izliktu emocijas,kuras ar citiem neizrunāt
  bet citam nafig tādas
 • Ja kādam garlaicīgi, var palasīt policista dienasgrāmatu.
  Poļi, viņi tak ir psc.
 • Meitenes vai rakstat savu personīgo dienasgrāmatu ?
  Neesmu rakstījusi, bet būtu interesanti vēlāk palasīt.. Man ir kladītes un visādas lapiņas, kur es rakstu interesantus citātus, dzejoļus, teicienus u.c. interesantas lietas, bet to nevar nosaukt par dienasgrāmatu..


Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system