Labākā atbilde

    1.  3 0

    likky666 7 (27714)31026 13 g  

    Jā, sarunvalodā runājot, tie atrofējas. Ja tu neēstu ilgu laiku, tu kļūtu tievs. ja muskuļi nestrādā, tiem nepiegādā pastiprināti barības vielas, arī tie kļūst "tievi" un nevarīgi. Tomēr tos cītīgi trenējot, to spēks atjaunojas. Cilvēkiem, kuri slimības dēļ ilgu laiku ir pavadījuši guļam, dizgan grūti ir atsākt staigāt, tāpēc bieži vien ir nepieciešama fizioterapija, kas atjauno muskuļu funkciju.

Atbildes

    1.  2 0

    predator1989 7 (22480)419164 13 g  

      veidojas muskuļu atrofēšanās kā arī visu citu lietu,kas atbild par pārvietošanos.
    piecelies un tad tu vnk nespēj pakustēties pilnvērtīgi,jo muskuļi ir aizmirsuši kā to darīt.

    1.  1 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    invalīdu tēlot ??? hmmm,ja prātu nenodarbina tas arī attrofējas
    muskuļi attrofējas,grūtāk ir viņus atkal dabūt formā

    1.  1 0

    Odium77 7 (43719)3419 13 g  

    atrofējas līdz minimālam līmenim.

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Droši vien predator1989 taisnība.

    1.  0 0

    ullas 6 (11888)3646 13 g  

    Tad kādu dienu jāsāk mācīties visas kustības no jauna

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system