Labākā atbilde

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 10 g  

  Vot nenes gan uz remontu, pirms neesi pārliecinājies pats.
  1.Nopūt putekļus. :)
  2.Noņem gaisa filtru, vizuāli paŗliecinies par tā stāvokli (tīrība, veselums). Par skādi nenāks izskalot ļoti siltā ūdenī, kurā bišku Fairy. Noskalo pēc tam ar tīru ūdeni, izžāvē.
  3.Izskrūvē sveci, pārliecinies par dzirksteles esamību, iespējams, pie pirmajiem rāvieniem nebūs, ja nav ilgi darbināts.
  4.Iepildi uzšķaidīto degvielu, pec Madmarko ieteikuma, var drusku uzpilināt "uz nāsi" , izvelc čoku un pakurbulē. Ja uz virzuļa vēl gredzeni ir :) vai arī tie nav iekoksējušies, pēc dažiem rāvieniem jābūt purkškim, un tad jau pats zini, ko darīt.
  5.Protams, ar ieskrūvētu sveci Tev būtu jājūt, kāda ir kompresija. Iesākumā var būt mazdrusvcīt švakāka, jo cilindrs sauss. Padarbini tukšgaitiņā, paklausies, vai ir vienmērīgi apgriezieni, uzber koksu, bet ne ilglaicīgi, paklasuies atkal - koroč, jākalausās visu laiku - kā ņem augšā, vai nav cilindrā metāliska pieskaņa vktml. (ja tomēr "peld" -vairāk ticams, ka beigts kloķenes blīvslēgs, rauj gaisu/nerauj pietiekami degmaisījumu)
  6. Nesper vaļā bez uzliktas ķēdes -var aiziet pa gaisu sajūgs. Noteikti iespied zosti sajūga seperatorā.
  Kāpēc es Tev visu to pļurkstu - nesteidzies nest - tas viss Tev neko nemaksās - stundiņa darba max.
  Otrkārt - es nezinu, kam Tu taisies nest, manā galā serviss godprātīgs, bet zini, krīze, visis grib uzvārīties... ;). Pateiks Tev , klokene ar cilindru nomainīta, bet tur patiesībā bija tikai slieka karbulī ielīdusi.. (joks) :D UN TAD SANĀKS IZDEVĪGĀK IEGĀDĀTIES JAUNU! Tamdēl, ja veši uzticīgi, ir reputācija, lai vnk NOKONSTATĒ un informē Tevi, bet gala lēmumu pieņem Tu!
  Nav tik būtiskas nozīmes, cik ilgi viņš nav lietots, bet cik , kā un kurš viņu drā... ui, sorry :) lietoja tad, kad lietoja.
  p.s. velkošo zvaigznīti un seperatoru par skādi nebūs nomainīt tāpat.

Atbildes

  1.  2 0

  MadMarkoo (38) 6 (5542)2726 10 g  

  ja stāvējsi kur mitrumā tad elementāri Vatson-iztīri kontaktus (aizdedzi),iztīri sveci,izlej degvielu,reizes pacmit pakurbulē bez sveces ----->iespraud sveci,iepilini bākā un šķil tik klāt  <------- gandarijums pašam ķimerējoties-prakse skrūvēt (sveci)-ieekonomēsi 5Ls  un sapist neko nevar,apkopes remots ko var veikt pat pirmklasnieks

  1.  0 0

  fritsis 2 (375)13 10 g  

  katrā ziņā lētāk kā nopirkt jaunu

  1.  0 0

  zhaks (44) 5 (3521)1510 10 g  

  vari mēģināt ko DrDestroy teica..
  es gan personīgi labāk aiznestu lai cilvēki ar pieredzi apskata + tie 10Ls nebūtu žēl priekš apkopes, lai pārbauda visu kas kā un sagatavo etc lai nebūtu nekādi brīnumi.

  radiniekam ar bij 350 huskis laikam

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system