Labākā atbilde

  1.  2 0

  plkst_23-58 (30) 5 (4509)158 8 g  

  Nez, man jau šķiet, ka mēs visi esam šajā pasaulē tikai aktieri, kas nospēlē jau iepriekš iestudētas lomas. Tātad liktenis.
  Katrs spēlē savu lomu,bez lielām iespējam uz improvizāciju. Kāds scenārijs uzrakstīts, tādu jānospēlē.

Atbildes

  1.  2 0

  ullas 6 (11888)3414 8 g  

  Nezinu gan kas tur no paša atkarīgs nekad neko nekur neesu vinnējusi,bet viena mana darbabiedrene,lai kādā loterijā vai kur piedalās,vienmēr ko vinnē i kur tas suns aprakts?

  1.  1 0

  weronika800 6 (18518)3512 8 g  

  domāju ,ka jā
  cits sūri grūti plēšas pa dzīvi,citam iet kā smērēts
  ja nu vienīgi pie vainas attieksme pret dzīvi,kā katrs to uzņem un iznes

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 8 g  

  Domāju, tas daļēji ir"randoms". Daļēji tāpēc, ka daudz izsaka iedzimtība un kādā slānī nāci un attīstījies šajā pasaulē. Ja rupji sadala sabiedrību 3 slāņos, tad visproblemātiskāk ir vidējam - nu kā pie kartupeļu šķirošanas nevari pieņemt lēmumu - tam par lielu, tam par mazu.
  Prāts gana atīstīts saprot(indivīdam šķiet), ka sēd sūdos un var dzīvot labāk, bet atkal - nav uzņēmības, drosmes un it kā priekš kam lieku klapatu , ja var dzīvot tāpat. Apakša  - vergu slānis - dzīvo kā lopi un uzskata, ka tā ir jābūt, Spartaki visi izkauti, kuri neizkauti, davelkot līdz verdzības atcelšanai, izmantojot intelekta, drosmes, uzņēmības un līdz ar ko slinkuma  0.05% pārsvaru, iefiltrējās uzraugos un ar laiku izsitoties aizvien augstāk, taču neskatoties uz pat zolīdu ieņemamo stāvokli sabiedrībā modernajā mūsdienā, joprojām ir periodiskas lomkas iemest aci miskastē un  izvārtīties pa sūdiem. Nu un par augstāko, trekno krēma kārtu. Ko tur runāt  - piedzima bagāts, auga mīļots, aprūpēts, smalkas skaņas, smaržas, tehnoloģijas un izklaides -atbilstoši ievirzīta domāšana, atiecigs komunicēšans loks, mācibu iestāde, vieta sabiedrībā, bizness/labs, prestižs darbs, kretīniskais golfa laukums kā neatliekama dzīves sastāvdaļa reiz mēnesī. :) utt..
  Īsāk sakot - iedzimtība, slānis, uzdrošināšanās. Veiksme - veiksmīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks!? Vai tomēr ir gadījumi, ka cilvēks nespēj novērtēt, ka viņam visu laiku veicas!? Un viņš tāpat kunkst un ņerkst!? Tātad - kas ir veiksmes rādītāji!? Vai indivīds spēj novērtēt savu veiksmi? Nauda, bagātība, tituli!? Beidz - es zinu daudzus , kam nauda var būt tapesu vietā, bet dziļi nelaimīgi cilvēki, kas lielāko dzives daļu pavda sliktā noskaņojumā, uz trankvilizatoriem un trakākais - vientulībā. Un ta pat laikā kaut kads traktorists vai gaterists ar savu bēru baru un mīļo sieviņu tekoši starā, ģimenē prieks, saticība un var būt ne vienmēr atļaujas nopirkt kad vēlas un ko vēlas! Nu tad kurš no šiem variantiem ir tas veiksmīgais? Ok - tāds, kurš visu laiku, kā sak - mēslos līdz ausīm - nu bet kurš vainīgs!? Zini, šis jautājums ir dizgan sarežgīts, tamdēļ vienkāršoti sakot - KĀ DOMĀSI, TĀ DZĪVOSI!

  1.  1 0

  Odium77 7 (43709)3412 8 g  

  karma, pievilkšanas princips utt, rezultātā ir gan veiksmīgie, gan neveiksmīgie.

  1.  0 0

  sniegparsla 1 (139) 8 g  

  Daudz kas ir atkarīgs no cilvēka paša. "Katrs pats savas laimes kalējs". Bieži vien veiksme ir mums deguna galā, bet mēs to neredzam un paejam garām. Varbūt vairāk vajag uzticēties sirdsbalsij, tad tā uzvedīs uz pareizā ceļa?!

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system