Labākā atbilde

    1.  1 0

    Letinhs 7 (48143)410131 17 g  

    brauc bez bremzēm....

Atbildes

    1.  0 0

    JUSTHATEME 7 (32687)346199 17 g  

    nonem bremzu klu4us  un pariivee pret asfaltu vai maini bremzu diskus!!!

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 17 g  

    uzlej eļļu, nečīkstēs  
    pieljauju ka tas ir deelj kluchiem ar dzelzs skaidinjaam, itkaa ilgaak var nobraukt, bet kad piedilst tad chiikst. man labaak patiik bez skaidinjaam kluchi. vai arii jaapaariet uz brembo.

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g  

    nekvalitatiivas!

    1.  0 0

    sidzeja (40) 4 (1257)25 17 g  

    a chiikst taapeec ka leetais variants,,,,mazliet daargaakas noperc un uzliec nekas nechiikstees,,,,,,a vecaas nonnem atveezeejies un aizmet....

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556571 17 g  

    Laikam tomēr tur ir kāds nepiederošs priekšmets klāt,
    Izjauc un salieiec. vai gaidi kad pieslīpēsies

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system