Labākā atbilde

  1.  3 0

  Odium77 7 (43709)3412 7 g  

  ja telefons neparādās kā cietnis my computer, tadbūs vajadzīga proga, kaukas pc suite veidīgs. Nezinu kas tev par trubu, un ar kādu perētāj sitēmu. tev jāpa gūglē. bet ja tas ir iTelefons, tad tev iTunes progu vajag. Gandrīz vieglāk ir atmiņas kartē bāzt, to tik izņem no trubas, piemet pie kompja un attiecīgajā mapē tik samet skaņdarbus.

Atbildes

  1.  1 0

  SensLietotajs 6 (10100)4723 7 g  

  nolādējusi
    

  Computer tev parādīs tas telefons, un atmiņas kartem ja ir, tik atver un met iekšā kā fleškā.

  ...............
  A vecākos telefonos vajadzēs kā teica Odium kaut kādu PC Suite utml.

  1.  0 0

  Rigas puika (30) 6 (13190)52183 7 g  


  Veram vaļā - My Computer klikšķinām zaļo bultiņu pa labi, augšā - parādās iespējamās vietas, kur tavs mp3 mošķīts saglabājies - pieņemsim My Dokuments , bet var būt arī citur, nu un tur būs Pictures, My music, Downloads...bla , bla, bla, veram vaļā to (visdrīzāk tur ar būs) Downloads nu un meklējam ikoniņu ar attiecīgo mp3-uzspiežām un kreisajā malā augšējā lodziņā redzam - Move this file, spiežam, un izlec vesela rinda, kur gribi to pārvietot, atrodi Removable Disck , tā būs atmiņas karte nu un tur atkal parādīsies Photos, Videos, Music un plusiņi kvadrātiņos, nu un spied uz Music.Un tā ar tiks mp3 telefonā.
  Tikai vēl kas - ņem vērā - pieslēdzot telefonu parādās jau minētais Removable Disck (atmiņas karte) un blakus vnk telefona atmiņa, kura ir mazāka, un attiecīgi otrajā gan nestūķē, bet tikai atmiņas kartē labāk.
  Gari sanāca stāstīt , bet praksē viss elementāri.

  ā un vēl kas, ne vienmēr tos PC un visu herņu vajag, Samsungos un citos tel.piem. savienojumā ar datoru atliek nospiest Lielapjoma atmiņa (savienojot ar datoru) un nekādus starpniekus attiecīgi nevajadzēs bāzt pa starpu.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system