Labākā atbilde

    1.  1 1

    nLighted (37) 7 (47187)51466 18 g  

    Pie dirsas...

    Ps

    tew ta labi tu ta esi 1. :D

    Pfff... Paņem savu fotogrāfiju "izmērcē" to fotošopā ta lai no foto nekas nepaliek.
    Un ieliec to zīmējumu kas tev sanāca.
    Jebkura automātiski veidota grafika ir skaistāka par parastu foto.

    Cyra, tik bez apvainojumiem.
    Tas man liekas bija fotogrāfiju nevis zīmējumu konkurs. ^^

Atbildes

    1.  2 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Tu to laikam pajautāji tāpēc, ka pati esi 1.vietā. Es īpaši nesekoju līdzi tam konkursam.

    1.  1 0

    Milkijs 4 (1590)320 18 g  

    ja misters.lv tad besī ārā ... :)
    tew ta labi tu ta esi 1. :D

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439312 18 g  

    žēl, ka tur nav tāda KONKRETA rezultata.. jo pārāk bieži maniās.. pat nedēļas uzvarētāju nevar noskaidrot - tur drīžak dienas uzvarētajs!

    1.  0 0

    christy 7 (20416)4976 18 g  

    Kaut kas man tur nepatīk. :D

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    es tiem uzmanību nepievēršu...

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 18 g  

    jaa itsevišķi ja tur pieminets mans vards...

    1.  0 0

    Aljaziras 6 (17011)4856 18 g  

    Da nepiņkšķiet! Es kaut kad ielikšu tur bildi un viss būs ok! :D

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 18 g  

    nesekoju līdzi.

    1.  0 0

    kashkiigaa 5 (2968)317 18 g  

    huina ne konkurs....

    1.  0 0

    falcoo (42) 5 (4404)318 18 g  

    nepatiik :D :D

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system