Labākā atbilde
-
0 0
kakis5 (71) 4 (1053)23 18 g
Braukt vairāk ar sabiedrisko transportu,protams ja tie būs modīgāki un vairāk.

Atbildes
-
1 0
Dirix (41) 4 (1877)38 18 g
Varētu jau ieteikt braukt ar tanku tad sastrēgumu toč nebūs! Vismaz pirms Tevis bet aiz Tevis - tas laikam Tevi vairs neinteresēs! :)

-
0 0
ppd 6 (5471)129 18 g
nu tad staigājiet visi ar kājām vai pieņemiet to stulbuma kalngala likumu. pāra datumos mašīnas ar pāra numuriem, nepāra dienas nepāra :D :D :D

-
0 0
arnitka (42) 6 (9459)2538 18 g
sastrēgumi uz Rīgas ielām būs... labāk izvēlies kādu lidojošu pārvietošanās līdzekli

-
0 0
kaagribi (67) 6 (15341)237 18 g
Es sastrēgumā - man sūdīgi... bet citi arī sastrēgumā un viņiem arī sūdīgi - un tas mani priecē, ka daudz vairākiem ir sūdīgi...:) ... neatņemiet man manu prieku!!:)

