Labākā atbilde

  1.  1 0

  LadyMe 6 (11341)2211 12 g  

  Jābūt pareizai audzināšanai visās ģimenēs.. Bet tas diezvai ir iespējams, jo ne visas ģimenes to spēj.. Dzīve bez vardarbības līdzinās vairāk utopijai.. Visi cilvēki nevar būt labi vai ļauni, viss ir līdzsvarā.. Un no kā tad jaunieši to vardarbību mācās? Protams, ka no filmām, kur vardarbības scēnas ir tik daudz, ka bērnam nebūtu, ko skatīties bez vardarbības.. Pat animācijas filmās ir attainota vardarbība - cīņa starp labo un ļauno.. Animācijas filmas jau iemāca bērniem nepareizu domāšanu.. Bija tāda multene, no rītiem pārraidīja "Maģiskās burves" laikam, mana māsiņa skatījās pirms bērnudārza.. Tur pat ataino skaisto un neglīto, labo un ļauno.. Piemēram, tur bija apmēram tāda frāze: "Nu, jā, kam man viņa [meitene], ir jau citas un skaistākas!"
  Un viens no iemesliem, kādēļ bērni ir jaunieši ir vardarbīgi ir tas, ka viņiem mājās trūkst uzmanības un viņi par katru cenu to grib pievērst sev ārpus mājas pat tādā veidā, kā pielietojot agresiju.. Mājās par maz uzmanības, vecāku aizņemtības dēļ, slikts garastāvoklis pēc darba un mazie konflikti ģimenē, kas ir ļoti nozīmīgi atvasēm..

Atbildes

  1.  1 0

  italiano1 3 (912)26 12 g  

  Es domaaju, ka vajag jau saakt ar audzinaashanu gjimenee.Tas ir pamats, un peectam jau daarzinjsh, skolaa utt. bla bla bla.
  Par shito teemu vareetu malt un malt

  1.  1 0

  houseworx (32) 6 (19904)3629 12 g  

  musdienas jau vairs neka, varam lugt dievu lai ar nakosho un aiznakosho paaudzi nebutu trakak

  1.  1 0

  spaikers_ 7 (56252)41056 12 g  

  wiens naw karotājs-tas domāts tā ka ir jārunā ģimenē un jāwelta laix wairāk bērniem
  bet ko tas līdz ja wiens to dara,bet tai pašā laikā x10 tā nedara???atliek tik noskatīties un gauzties

  1.  1 0

  SpUtN1k (32) 6 (8171)2421 12 g  

  paldies Holivudai un filmaam  :((

  1.  1 0

  BlonDj 6 (14450)3311 12 g  

  To nevar samazināt, ja nu vienīgi katram cilvēkam blakus nostādītu mentu ... da to mentu izrubītšu ...

  1.  1 0

  Lainy (35) 6 (18238)3516 12 g  

  Ja audzināšanā jau ir paspēts palaist garaam periodu, kad beerns ir kljuvis par hiligaanu, tad jāieskaidro viņiem, ka citu apcelšana no malas izskatās tizli. Uz gādīgajiem padomiem "Tas ir slikti.. tā nedrīkst" vairums bērnu jau vairs nereaģē, vai pat vēl trakāk - par spīti tieši dara savādāk, nekā vecāki liek.

  Bet ja mazais veel ir gana mazs, tad jaasaak jau laiciigi vinjam maaciit,kas ir saskarsme, kas ir otra cilveeka juutas un ka tikai viss labais naak atpakalj pie cilveeka. Un vissvarīgākais, lai viņš to visu iemācītos ne tikai no vecāku teiktā, bet arī no tā, ko redz ap sevi - ģimenē ir jāvalda saskaņai un mīlestībai, kas nodrošina cieņu vienam pret otru.

  1.  1 0

  munkss (35) 8 (207611)531171 12 g  

  Jāsāk ar sevi, tas ir Pasaules glābiņš kā tāds - es to saku kā dzenbudists, bet jebkurā gadījumā jāsāk vērtēt sevis paša darbi un rīcība

  1.  0 0

  Keith (32) 6 (14021)3822 12 g  

  Agrāk bija tikai divu tipu cilvēki - kuri sita un kurus sita. Sita tādēļ, ka vienkārši gribēja un tolaik tas bija pietiekami labs iemesls, lai to patiešām darītu.
  Tagad cilvēki kaujās ļoti vienkāršu iemeslu dēļ. Ja kāds ir labāks par tevi... Ja tev vienkārši kāds nepatīk... Ja kāds ģērbjas savādāk... Ja kādam ir vienalga... Ja kāds tev nepievērš uzmanību...

  Tas nav normāli. Sabiedrība ir tik tālu degradējusies, ka man bail iedomāties dažādas lietas.

  To nevar mazināt, bet no tā var izsargāties...

  Es nevienam neesmu iesitis jau 12 gadus. Kādēļ lai es vispār to darītu? Tas kaut ko atrisinātu? Es kļūtu gudrāks?

  1.  0 0

  Ciepanick (41) 6 (14053)3317 12 g  

  kamēr pieaugušo vidū nemazināsies spriedze,kuru mūsu bērni uzsūc,nekas nebūs līdzams.

Līdzīgie jautājumi

 • Kādēļ vardarbība jauniešu vidū ir tik izplatīta parādība?
  Tas nav tikai jauniešu vidū, bet nav ko noliegt tās ir daudz, bet ko gribi, ja arvien mazāk cilvēku sāk pielietot to ķermeņa daļu, ko dēvē par smadzenēm... Mūsdienās galvenais tak normāli iekapāt, barā kādu uz ielas atkaldīt un kārtīgi nogrūsties un tam jau daudz smadzenes nevajag... ;)
  Iespējams bērnībā pa maz dakteris bērziņš nācis ciemos un jaunieši jau tagad jūtās kā pasaules valdnieki un pamēģini tik tādiem ko pateikt...
 • Kā var mazināt apetīti?
  skatīties uz labi veidotiem augumiem uz cilvēkiem kuriem ir laba fiziskā forma ja saproti par ko rakstu
 • Kas mūsos var mazināt satraukumu?
  Satraukumu, grūti, bet var atslābināties un domāt ko mierīgu, vai ieņemt konkrētu nostāju. Iedomāties citu situāciju (nu tur jau biku aktiera ķērienam jābūt) :D
 • Patīk,kad tavu vārdu saka mazināmajā formā?
  godīgi? Man ļoti patīk, kad mani piem sauc par Ervīniņu :) ir takš super mīļi :)
 • cik un ko waig lai nerwi rimtos un dpriedze mazinātos pēc -piem.šoka???
  Izskatās, ka tu negribi uzklausīt padomus, jo, kad tev kaut ko pasaka, tu pasūti viņus.
  Vai ir jēga jautāt, ja atbildes biedē vai izsuac riebumu?
 • kā var mazināt uztraukumu pirms braukšanas eksāmena un tā laikā?
  Pēc tam pasaki nokārtoji vai nē.
  Ierij "Valeriana" īpaši stiprs balderiāns, darbojas kā trankvilizātors.
  Pārdodas aptiekās.
  Tikai ne vairāk par 2 tabletēm.
 • vardarbīgs vīrietis.
  Smags jautājums - smaga situācija! Mans viedoklis ir vienkārši aiziet uz policiju iesniegt sūdzību protams pēc nelaimes gadījuma, lai tiesu medicīnas ekspertīzei būtu pietiekami lieli pierādījumi par to ka viņš Tevi fiziski iepaido! Tad domāju viņam piešķirs naudas sodu pluss vel vecāku tiesību zaudējumu un arī aizliegs viņam ar Tevi tikties! ja arī mēģinās tad Tev par to atkal paziņojot pilicijai ka viņš vēl aizvien Tevi neliek mieru draud arī vēl lielākas ziepes!
  Bet galvenais ir - nebaidies no viņa! Atrodi sevī spēkus to izdarīt - vismaz bērna dēļ!
 • Laulību līgumi - nākotnes nodrošinājums un problēmu mazināšana vai sākotnējas bailes, ka viss tāpat beigsies???
  Droši vien , ka vajag(tiem kas taisās vai jau precējušies) - zūd rozā brilles, solītā uzticība uz mūžu paliek par tukšu skaņu, vienīgais un mīļotais vairs nav tik vienīgais, jau nerunājot par ,,mīļotais". bet ir jau sagādāti īpašumi uttt. Labāk uzreiz visu atrakstīt līgumā , lai nav pēc tam bļaušanas, validoli, nebeidzamās tiesas, mašīnu, māju dedzināšanas uttt


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system