Labākā atbilde

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 9 g  

  Ja mans priekšnieks/skolotājs nav apmierināts ar manu darbu, izvērtēju situāciju, noskaidroju iemeslus - ja šim klimaksa lēkme vai sexnedabūjiens vktml., toleranti paciešam -tas ir pārejoši. Ja neapmierinātības iemesls ir tiešām mana paviršība, nemākulība, tad senšos to novērst, uzlabojot savas sekmes. 3. variants ir smagākais - t.i. kaut kāda psiholoģiska nesaderība/alerģija ..dzimtas naids :) - tad priekšnieks/skolotājs neatbilst savam amatam -viņš nespēj būt objektīvs sava padotā/skolnieka darba/sekmju izvērtēšanā. Diemžēl tā ir bieža parādība. Kādā izdevīgā brīdī toleranti, kulturāli izrunāties. Bez emociju izvirdumiem. Situācijā starp priekšnieku un skolotāju ir liela atšķirība - priekšnieku var "noēst"(rakt  kompromātus   -neesmu darījis, bet nekad nav bijusi vajadzība - man ar bosiem vienmēr veicies   ) , pasūtīt (te atkal varianti - privātfirma vai valsts iestāde), nomainīt darba vietu. Ar skolotāju ir smagāk - it īpaši, ja līdz atestātam/diplomam noiets vairāk par pusi ceļa - zobus sakožot mācities. Jau iepriekš un jau atbildējušo minētais - mierīgi, zolīdi parunāties, pateikt, ka cenšos, bet tā un šitā, kā varētu uzlabot, jo  es ļoti gribu utml..).
  ... klau- bet varbūt te situācija ir pavisam cita.. varbūt ir vērts vēl pacīnīties un pacensties, pienākot laikam no tā priekšnieka/skolotāja saņemsi sirsnīgu rokas spiedienu un apsveikumu ar jaunu, augstāku amatu vai superīgāko rekomendācijas vēstuli ar vārdiem, piemēram: "Paldies, ka nepievīli mani, nepadevies. Tu biji vienīgais/-ā, kurā redzēju perspektīvu,  tamdēļ arī drāzu, ieliku savu enerģiju, zināšanas. Novēlu veiksmi un panākumus!" ...gadās arī tā ..  

Atbildes

  1.  2 0

  liideris 1 (174)2 9 g  

  Ja tas tev ir svarīgi tad kopā ar viņu izvērtē savas kļūdas, citādi jāpārtrauc sadarbība....lai stresus nekrātu...

  1.  1 0

  weronika800 6 (18518)3512 9 g  

  varbūt izrunāšanās var līdzēt,ja ir dūša....kas tieši viņu neapmierina,tad jau var labot....
  man nebija,no sākuma centos labāk,bet laikam nepatika ne tikai mans darbs,beigās aizgāju....
  lai veicas un nav jāzaudē dar4bs

  1.  1 0

  seville 7 (25359)339 9 g  

  Ja pa mierīgo, tad ar pasniedzēju jārunā, ko labot vai ko papildus izdarīt.
  Ja pa kašķīgo, tad dabū citu skolotāju/zinošu personu dotajā jomā un palūdz novērtēt tavu darbu.
  Vērtējumu var paturēt savai zināšanai,var stiept priekšnieka priekšniekam/skolas vadībai, krist gar zemi un brēkt pēc taisnības:)

  1.  0 0

  Odium77 7 (43709)3412 9 g  

  skatoties cik pamatots tas apvainojums ir. ja nav, tad jāizrunājas, kas viņam pret viņu ir. nu jāmēģina risināt sasāpējušo problēmu.

  1.  0 0

  iDcore 6 (5932)338 9 g  

  Katrā ziņā, ja viņam nepatiktu mans darbs un būtu pateicis, kas tieši nepatīk un vēl labāk, ja būtu pateicis kam vajadzētu būt, tad censtos k-ko darīt lietas labā..

  1.  0 0

  aldiskk 5 (4401)2511 9 g  

  ...hmm tas nu no tavas autoritātes atkarīgs = kurš kuru noraks...galarezultāts neprognozējams...nerakstīšu es te pārējās 112 lpp skaidrojuma

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system