Labākā atbilde

    1.  1 0

    inabsentia 4 (1474)29 17 g  

    Mammas darba...biju tiesnese, tad vēl nācās tikt pie kliedzējmeitenes darba un rezultātus apkopot un skaitīt. Īsi pirms noslēguma nāca klāt komandas, kas pat cītīgi mēģināja panākt, lai kpretiniekiem kādu punktu mazāk uzlieku:) Perfekts pasākums:)

Atbildes

    1.  1 0

    richijosans 5 (4883)2524 17 g  

    sērfošana pa internetu

    1.  0 0

    agapimuuu 7 (20660)416103 17 g  

    oi....
    sodien tik majas atbraucu pec musu darba sporta svetkiem...
    bija neizsakami feini....
    es pat iemacijos airet :)
    sen nebiju taa atputusies...
    divas dienas vienreizejas...

    visiem novelu tadas piedalities...
    bet zinu ka nakammenes bus masu mediju svetki:)
    ari feins pasaciens :)

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 17 g  

    sodien biju uz ralliju bet tikai ka fans!!

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    vakar biju Zvejnieku sporta spēlēs. Biju viena no tiesnesēm. gāja interesanti, bija gan laivas stumšana, gan virves vilkšana, gan zābaka mešana, vēl šaušana, dažādas stafetes u.c.

    1.  0 0

    fyeah (35) 4 (1377)28 17 g  

    Futbols ;]]

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 17 g  

    REDBULL X fighters

    1.  0 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439313 17 g  

    pirms diviem gadiem mammai līdzi!:D tāda nodzeršanās ne sporta spēles!:D

    1.  0 0

    Ruuuta 6 (7529)4856 17 g  

    Mammas darbavietas rīkotajos sporta svētkos- bija vnk super!    

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Pēdējoreiz tas laikam bija pirms 5 gadiem Asaros pludmales volejbola spēlēs.

    1.  0 0

    hodiks 2 (424)4 17 g  

    ūdentūrisms pa Gauju  

    1.  0 0

    vijeens 6 (13876)3322 17 g  

    Sava darba spartakiādē...pirms 6 gadiem....

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system