Labākā atbilde

Atbildes

    1.  0 0

    KEPKE (39) 7 (39830)425174 13 g  

    4m+ biezs dzelzsbetons un kādi 20m zemes pa virsu.
    Ja būtu pieejams tāds plāns materiāls, tas sen jau būtu ievilkts kinoteātros un citur, radioviļņi netiek tikai tur, kur slāņojums ir pārāk biezs.
    Radioviļņus slāpē ar pretīm izstarotiem viļņiem, diemžēl tur kaut kāds likums par gaisa telpas ierobežošanu un var iekrist uz kriminālo, ja domā savu māju zondēt :D

    http://www.madsci.org/posts/archives/2002-03/1015162213.Eg.r.html

    RGirl > Ietin telefonu folijā dabūsi pat labāku uztveršanu :D

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81052)4622 13 g  

    Jau tas pats dzelzbetons. Visplašāk aizsardzībai pret radiāciju tiek izmantots svins (plāksnes).
    Te ļoti laba informācija + tabula
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Радиационная_защита
    Ja runā par radioviļņiem - noteiktu frekvenču elektromagn. izstarojumu), tad te ir ļoti plaša tēma. Vienkāršā dalījumā - akt'vās iekārtas, kas ģenerē tās pašas frekvences radioviļņus, tikai, piem., pretfāzē, vai vnk ,,noslāpējot ar sistemāiski vai haotiski modulētiem signāliem/trokšniem). Pasīvās - izejot no viļņa garuma Lambda var izgatavot noteiktas konstrukcijas radiaoviļņu atstarotājus vai absorbētājus. Arī dabiskie ,,slāpētāji", kā , piem., dažādi atmosfēras slaņi, jonizēta gaisa masas, celtnes, zeme/reljefs, kas attiecīgi nospēlē lielāku vai mazāku lomu, atkarībā no frekvenču diapazona (pēc vecajiem standartiem - ultraīsviļņu, īisviļnu, garo, vidējo.. ) . Krevu valodā šī tēma ir vienā no tādām jomām , kā ,,radioelektronnaja borjba". Mēģini iečekot googlē. Ja, kas, izmanto translate.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system