Labākā atbilde

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 17 g  

    Veel neesmu izdomaajusi un tagad spariigi domaaju :)

    P.s.Paldies!

Atbildes

    1.  1 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Mammītei dāvināšu kosmētiku, bet vēl neesmu izdomājusi, ko dāvināt pārējiem.

    Lai arī Tev gaiši un jauki svētki!

    1.  0 0

    FISHERSPOONER 6 (7721)2632 17 g  

    Ja pateikšu, tad nebūs pārsteiguma :D

    1.  0 0

    Fuskis 6 (5058)427 17 g  

    Hmm, isti nezinu.. Man vel ir jaizdoma   Rit pedeja diena lai sagadatu, bet man nau nemazakas nojautas  
    Draugiem gan jau ir sapirkts, bet ar tiem milajiem vienmer grutak...
    P.S. Paldiesinj un priecigus svetkus ari tev..
    P.S.S. Un sorry kad nespeju tavu zinkari iepriecinat  

    1.  0 0

    madeira93 6 (13106)2627 17 g  

    te buutu baigi daudz jauzskaita jo ir daudz cilveeku.. bet tas buus daavanas no sirds.

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    prieku

    1.  0 0

    lilijy 4 (1415)615 17 g  

    nu vel jau nezinu!! ir druasmigi ka ziemassvetki tept vien aiz durvim stav bet es vel neka nezinu!!

    1.  0 0

    Letinhs 7 (48143)410131 17 g  

    iespējams ka tikai savu klātbūtni jo iespējams ka man vairs nav darba... un līdz ar to arī naudas

    1.  0 0

    spaikers_ 7 (56252)412103 17 g  

    sewi kā zaķīti zaķītim :)

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g  

    domas ka esmu laimes mekleejumos

    1.  0 0

    adzha 2 (478)12 17 g  

    Vē nezinu

    1.  0 0

    Ciepanick (46) 6 (14054)3542 17 g  

    nav ne mazākās nojausmas,bet ne ko lielu.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system