Atbildes

  1.  1 0

  agjente 1 (240)2 13 g  

  izdomaat kadus prieksnesumus.. :)
  nepiedzerties liidz komai savaadak neko tieshaam neatcereesies.. :P

  1.  1 0

  DiiDii 7 (31461)31240 13 g  

  Komandu spēle - dalībniekiem pie gurniem striķītī piesien kartupeli un uz grīdas noliek tukšu sērkociņu kastīti ( to iekšējo daļu). Dalībniekiem, šūpojot gurnus, ar to kartupeli jāaizšūpina kastīte līdz kādai noteiktai līnijiai.Uzvar tas, kurš to paveic pirmais.

  1.  0 0

  perla21 (35) 3 (989)26 13 g  

  paskaties neta tur var daudzko atrast

  1.  0 0

  Za4aa (29) 4 (1752)37 13 g  

  Atkariibaa kaadam pasaakumam!!! ;) Var jau izdariit visu vajag tikai izdomu... ;)

  1.  0 0

  Naiky (33) 4 (1110)24 13 g  

  ieej gramatu veikala un tur paprasi gramatu!! ir tada gramata prieks atrakcijam un visadu pasakumu veidosanaj !!

  1.  0 0

  kaagribi (61) 6 (15341)237 13 g  

  Peldēšanos āliņģī pa pliko točno neviens neaizmirsīs......

  1.  0 0

  wvicha 6 (8740)238 13 g  

  www.goplanet.lv

Līdzīgie jautājumi

 • kāpēc tikai viens neliels sīkumiņš spēj sabojāt visu dienu???
  maz ciniits gaazh lielu vezumu, jeb taurinja efekc, viens taurinja spaarna veeziens okeaana malaa izraisa cunamii peljkjes otraa pusee.
 • 20 Jūsu prāt, kas ir galvenais attiecībās, no vīrieša un sievietes puses? (Neliels apraksts)
  Klau, bet tā nevar nodalīt, kam jābūt no vienas un kam jābūt no otras puses, ja grib ilgstošas, superīgas attiecības. Tu saki neminēt mīlestību, bet tas jau ir tas pats galvenais! Un tam jābūt no abām pusēm. Dzirkstij jāiet no abām pusēm, nevis tikai no vīrieša. Abiem ir jāciena otru, abiem jābūt aptuveni vienādiem mērķiem dzīvē (piekritīsi taču, ka grūti varētu būt kopā, ja viens vēlas klaiņot pa pasauli, bet otrs tikai sēdēt mājās, piemēram). Abiem ir jābūt līdzīgām vērtībām. Tām nav jābūt vienādām, tāpat arī interesēm na jābūt vienādām, bet tāpēc ir jābūt cieņāi vienam pret otru, lai spētu saprast otru un novērtet to, ka viņam ir savādākas vērības un interess un ka tās arī var dot kādu labumu pašam. Abiem ir jālutina sava otra pusīte. Nevar būt tā, ka tikai viens ir tas saņēmējs, bet otrs tik dod un dod visu no sevis. Nevar nodalīt, kam obligati jānāk no vīrieša puses un kam no sievietes, jo lai attiecības izdotos, abiem ir jāiegulda līdzvērtīgs darbs tajās. Tas, kurš gatavos est, mazgas traukus, iznesīs miskasti jau ir sekundāri un jānolemj kopā.
 • Kur var dabūt kartes, kādas parasti ir orientieriem? Ar gravām,alām, klintīm, kr4 - reljefu. Mērogs parasti ir neliels.
  Nu kartes es ņēmu uz Elizabetes ielas Kartes pasaulē starp Kr.barona ielu un Marijas ielu, diezgan sīkas. Var dabūt arī pa reģioniem/rajoniem. Bet vislabāk internetā meklēt militārās kartes, tās ir visprecīzākās.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system