Labākā atbilde

    1.  1 0

    laaciiiicccc 7 (44048)439312 18 g  

    nez man tas bija pēc 8 mēn.. un pagajis jau gads!

Atbildes

    1.  1 0

    Evisa 8 (138672)422136 18 g  

    Esmu sākusi dzīvot kopā no tās dienas, kad pirmoreiz aizbraucu pie viņa ciemos, un mūsu kopdzīve bija ideāla.

    Bet es nesaku, ka tas ir pareizi. Katram pārim šis laiks ir atšķirīgs - vienkārši kad abi jūt, ka nevar vairs dzīvot atsevišķi, tad jāsāk dzīvot kopā. No sākuma var pamēģināt padzīvot dažas dienas kopā, dažas atsevišķi, un paskatīties, kā ir labāk.

    1.  0 0

    kidd (42) 6 (8177)2415 18 g  

    Maneejaa pie manis paarvaacaas peec 2 meeneshiem..

    1.  0 0

    itsmeee (40) 7 (25206)433146 18 g  

    nezinu,vai ir kāds noteikums, kurš teiktu,kad ir jāpārvācas pie otra dzīvot..es laikam kādus 4 mēnešus nepārvācos..labāk nebūtu vispār pārcēlusies uz dzīvi pie viņa..

    1.  0 0

    Wiwers 3 (718)16 18 g  

    nez es ar drushku saaku dziivot kopaa aptuveni peec diviem meeneshiem :) un veel tagad dziivojam kopā nu jau būs gads :)

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3418 18 g  

    ja ir veelme, kautvai naakoshaa dienaa.

    1.  0 0

    Mazmeitinja 6 (10689)2839 18 g  

    tam nav noteikts laiks es sāku dzīvot pēc 2 nedēļām nju jau labs laiciņš ir pagājis jāsāk domāt tālāk kāzas

    1.  0 0

    snow-wolf1 6 (6142)2745 18 g  

    nu nezinu gan tas ir atkarigs no cilveka ka vins pats velas :)

    1.  0 0

    Banis 7 (23375)432109 18 g  

    Aprecies?!:D

    1.  0 0

    evinsh (43) 6 (14657)3656 18 g  

    nav noteikta termiņa,viss atkarīgs,kad abi to vēlas.

    1.  0 0

    Zebieksteee 5 (2520)414 18 g  

    Labs nāk ar gaidīšanu;)

    1.  0 0

    S_cuuka 7 (20340)3658 18 g  

    nu domaju kad atkarigs tikait no pasiem... ar savu puisi sakam kopdzivi laikam kadas nepilnas 2 nedelas pec iepazisanas. un nu jau gadu dzivojam kopa un viss pagaidam ir ok...

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 18 g  

    tad kad jūtīties tam gatavi - man tas bija pēc 5-6 mēnešiem

    1.  0 0

    agapimuu 6 (18082)31056 18 g  

    nu pec tada laika posma jus jau it ka varetu sakt domat par kopdzivi,bet personigi es zinu ka vairs nesteiksos ar tadu lemumu

    1.  0 0

    norinja 6 (7167)1311 18 g  

    es uzskatu,kad tas ir no katra individuali atkarigs... es kopdzivi uzsaku jau pec 6men. kaut kur

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system