Labākā atbilde

    1.  2 0

    RorschachGirl 6 (8823)3425 17 g  

    sanaaca darbaa.. reti kad sanaak redzeet tieshaam skaistus cilveekus un man nekad vinji iipashi ar nav intereseejushi. ienaaca viens viirietis, perfekts kjermenis, vareeja zem krekla muskuljus redzeet un seja bija patieshaam perfekta, acis - dzilji bruunas.. es apmulsu, nosarku un paprasiiju darba biedrim, lai servee, jo zinaaju, ka bez stulbaam pieziimeem cauri netikshu :D

Atbildes

    1.  1 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    Jap - sanāk, draugu lokā it kā ne, bet uz ielas gadās! :) Pavasaris, tfu, vasara tak klāt! :D

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 17 g  

    Bez emocijaam.  

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4954 17 g  

    esmu emocionals.....bet ne pedeja gada laika !

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)556572 17 g  

    Nē, man nav jākaunās ne par sevi, ne par draudzeni, ne par maniem suņiem un draudiem - par valsti gan

    Jautājums ir nepareizajā sadaļā, varbūt..

    1.  0 0

    tettyGirl 4 (1009)28 17 g  

    sarkt -> lkm esmu ļoti kautrīga un tieši tpc ļoti bieži dzirdu komplimentus  

    1.  0 0

    raikina31 (49) 6 (9982)2728 17 g  

    labi ja reizi mēnesī, vairāk citu vietā, ne par sevi

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system