Labākā atbilde

  1.  3 0

  Odium77 7 (43709)3412 7 g  

  Pa lielam tā ir koplietošanas telpa visam poģikam sākot no pirmā, līdz pēdējam stāvam. Varētu būt bikīt savādāk, ja tājā dzīvoklī dzīvo mājas īpašnieks. Kautgan liekas, ka mājas īrnieki, ja nav mierā ar īpašnieka darbībām vai nedarbībām var celt traci.

Atbildes

  1.  1 0

  predator1989 7 (22460)4937 7 g  

  un jēga no tādas baukas ir ko?
  ja reiz tāda ir daudzūvokļu mājā un pietam vēl ārpusē tad tā pieder visiem,kas dzīvo mājā, ne jau tur vot katrs sāks kačāt pravas par to, kur nu tad katrs savus ratus stums iekšā, cits nestums,cits uz ielas nometīs vai tad,kamēr īpašnieks būs prom ārzemēs.  
  nē es domāju,ka tur tu neko nedabūsi pats personīgi,ka tā vieta tomēr dalās uz visiem.

Līdzīgie jautājumi

 • Esat mēģinājuši palasīt, kaut ko par tā saukto Kabalu?
  Nja, tas ir tā saucamais dzīvības koks. Baigi lasījis neesmu, bet reku inčīga filmiņa, kurā arī tas ir pieminēts: http://spoki.tvnet.lv/mistika/Slepta-cilveces-vesture/577532
 • Pirmsplūdu laikos bija privatizācijas sertifikaati, un ko tu pa tiem privatizēji?
  atdevu krustēvam,viņš zemes gabalus diezgan lielus privatizēja,man tad vēl 18 nebij
 • Kā Jūs attiecaties pret tā saukto "interneta valodu"?
  Man likās, ka runa ir par "lol", "wtf", "omg", u.c. tādiem brīnumiem. Lai arī kā, tam ir jāpaliek internetā stipri limitētā daudzumā portālos, kur vidējais vecums nepārsniedz 18 gadus.

  Runājot par pareizrakstību, es uzskatu tā - ja valodā ir visi tie ķeksīši un svītriņas, tad tie ir jāizmanto. Tāpat arī pieturzīmes. Rūpēties par valodu ir svarīgi. Es justos briesmīgi, ja nevarētu palīdzēt saviem bērniem valodas jautājumos (t.i. tad, kad man būtu bērni). Turklāt, man personīgi ir kauns skatīties uz saviem vienaudžiem, kas ir pabeiguši vidusskolu, bet rakstīt joprojām nejēdz. Vēl jo vairāk atkal ir prieks skatīties uz tiem, kuriem šī patiesi nav pirmā valoda, taču viņi gan runā, gan raksta kā īstiem latviešiem pieklātos. Tās ir muļķības, ka iemācīties nevar. Visu var! Galvenais ir gribēt un saprast, ka tas ir nepieciešams.

  Man vispār prātā palicis gadījums, kad māsa reiz man bija atstājusi zīmīti. Tajā bija teikts: "Atslēgas ir mājās būšu vēlu." Ej nu sazini, kur viņa vienu domu beidza un iesāka nākamo. Vismaz tagad komatus māk likt.

  Jā, protams, ja dzīvo kautkur ārpus Latvijas un nu nekādīgi nevar kompītim uzlikt tās garumzīmes, tad tas vēl ir piedodams

  Internets strādā visur, tātad no tā izriet, ka garumzīmes arī ir pieejamas visur.

  Esmu pieredzējusi tik daudz gadījumu, kad cilvēks kā attaisnojumu kroplīgai rakstīšanai min garumzīmju neesamību, ka man jau riebj šī cilvēku bezpalīdzība. Sāk likties, ka vienmēr, kad šī problēma uzrodas, attiecīgajam cilvēkam nobloķējas Google un tādēļ nav citu variantu kā žēloties citiem. Vai tiešām ir tik grūti ierakstīt meklētājā vārdu "garumziimes" un atvērt pirmo lapu, kurā patiesi IR atbilde uz šo jautājumu?

  Par valodas jautājumiem varētu runāt diezgan daudz, tēma tuva. Par cik internets ir viens no tiem saziņas veidiem, ko izmantoju ikdienā, man rodas priekšstats par dažām cilvēka īpašībām, redzot, kā viņš raksta. Ja raksti, tad vismaz raksti pareizi.
  Kā saprotams, es neatbalstu valodas kropļošanu - vienalga, vai cilvekam ir līki pirksti un viņš nespēj atrast tās garumzīmes, vai viņam galvā vienkārši ir bezsakars. Patiesībā brīnos, kā viņiem pašiem nav kauns par sevi. Man būtu.
 • Ko tu domā par tā saukto ''vectēva paradoksu'' (sk.papildin.)?
 • Ja nekust.īpašums privatizēts, bet zeme uz kā stāv īpašums pieder citam (sk.aprakstu)?
  Nevar nekādi izvairīties. Vienīgais uzzināt, vai TIEŠĀM viņš ir tās zemes īpašnieks, savādāk maksāsi svešam. Ja ir- tad Tu maksāsi īri par zemi
 • Vari paradīt tā saukto Astrālo pasauli?
 • kapēc bērnu ratiņiem ir 3 minimālo algu cena?
  Izvēlies mazākus un lētākus ratiņus..Neticu, ka 3 algu apmērā ir lētākais. Un ja pacenšas, var vēl dārgākus atrast.
 • Lielveikalos mēdz apskatīt svešu iepirkumu ratiņu saturu???
  Njā it sevišķi tad, kad tiko uzstādīts kātrējais inflācijas rekords un es stāvu bodē ar saviem pelmeņiem un KRĒJUMA izstrādājumu, bet blakus omka ar piestūķētiem ratiņiem līdz augšai ar vīniem, ikriem un huj viņ zin ko vēl...
  Ak jā ar rokām nekas netiek nests, viss tiek izstumts ārā ar ratiņiem līdz spīdīgajam leksusam :))
 • что такое pielagot telpu ???
  приспособить помещение
 • Cik bieži pārkārtojat savu dzīves telpu?
  biezzi meenesii kaadas 2reizes,,,man patiik paarmainnas,,,kautvai galdinnu nolikt citaa vietaa,,,savaadaak uzreiz patiikami.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system