Labākā atbilde
-
3 0
Odium77 7 (43719)3419 13 g
Protams ka gadās sākt knābāt pie daķa, tad neko, vnk turpar atslē'dzos uz brītiņu, un tad var turpināt
iemesls, vnk miega trūkums, ja esmu izgulējies, vai baigi pievērsis uzmanību kaukam, tad miegs nenāk.
Tas var būt pieradums, ķip ja pie daķa ir gulēts, tad var nēkotnē pavilkt uz miegu pie daķa.
Atbildes
-
3 0
SensLietotajs 6 (10105)411139 13 g
Jā tā ir kad, kad kaut kas C++ jāraksta, vai datu struktūrās/algoritmos,....un kad rīt jānodot, bet saproti, nih*h* tur nesaproti,
Vēl var uz to meitenes profila bildī, kad jaunu ieliek, ja reiz tā iemīlējies, un skatīties, kā zombijs
-

-

-
2 0
weronika800 6 (18518)3527 13 g
reti ,bet gadās,kad jūtu ,ka nekam vairs nav spēka,tad slēdzu ārā un dodos pie miera
atlūzusi pie datora neesmu
vairāk šķiet ,ka tas ir nogurums,bet vēl gribas netā šo to iespēt
-
1 0
Rigas puika (35) 6 (13208)529380 13 g
Ir, ir tad, kad jautāju papildinājumos - un uzreiz domā jā! Pillā redz te esot.
Tā ir gadījies, ja rakstus publicēju (labi, ka ļoooti reti), tā bija par tēmu http://spoki.tvnet.lv/mistika/Mitologiskas-butnes-kuras-laika-gaita/631657 , taču pēd. laikā nav bijis transa stāvoklis.
