Labākā atbilde

    1.  3 0

    itsmeee (40) 7 (25206)433147 17 g  

    Te runa par izlaizīšanu vai izlaišanu? apjuku..
    Es gods godam izlaižu brokastis, un pusdienas arī(reizēm kaut ko paknakstinos, bet tas nav nopietni). Principā ikdienā ir tikai vakariņas apvienotas ar brokastīm un pusdienām. :) Tāds nu ir tas laikmets-nekam nav laika!

Atbildes

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Visbiežāk izlaižu brokastis, jo no rītiem man nav apetītes.

    1.  0 0

    wvicha 6 (8740)239 17 g  

    Neizlaižu neko, gluži otrādi, vēl starp šīm 3 ēdienreizēm arī edu ja sagribās. Bet varu jau arī to atļauties, jo mans svars principā ir nemainīgs 55kg, lai arī cik es ēstu.

    1.  0 0

    Zirniitis__ (25) 6 (6329)21754 17 g  

    es neēdu broakastis.

    1.  0 0

    Perfekta 6 (7385)228 17 g  

    brokastis izlaizhu.

    1.  0 0

    Not_An_Angel 6 (7229)2620 17 g  

    Es ēdu tad kad sagribas, bet itkā jau brokastis ne vienmēr sanāk paēst - laika trūkuma pēc! :)

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    brokastis needu.. citreiz ari vakarinjas.. pusdienas visu ko var mute sabazt

    1.  0 0

    MUSTANGS (43) 3 (744)14 17 g  

    Agraak  jaa  bet  tagat  gan  nee  laikam  vecaak  tomeert  biskiit  kuultuuru  iemaaciija

    1.  0 0

    x000x01 6 (11876)2528 17 g  

    Es nepaspēju ēst brokastis. Un vispār ēdu tad, kad sagribās.

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    visu izlaižu un ēdu visu cauru dienu :)

    1.  0 0

    neliete 6 (9684)2516 17 g  

    es neko nelaizu

    1.  0 0

    Gunjs (36) 5 (4891)540 17 g  

    Ēdu visu laiku :D

    1.  0 0

    Banis 7 (23375)432110 17 g  

    visu ēdu!! :D

    1.  0 0

    krii_ 6 (6142)411 17 g  

    Tā, kā brīvdienās gribās kārtīgi izgulēties, tad dažreiz izlaižu brokastis. :)

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 17 g  

    visbiežāk izlaižu brokastis, retu reizi arī pusdienas...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system