Labākā atbilde

    1.  0 0

    Keith (37) 6 (14021)31146 17 g  

    Darbinieki ir uzdevumu augstumos, taču valsts iekārtā ir pamatīgi robi.

Atbildes

    1.  1 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    tu trīsreiz nošpļaujies,savādāk es netikšu pie ''zāļu*a""

    1.  1 0

    BlonDj 6 (14450)3435 17 g  

    Nesmīdini, viņi nekad tādi nav bijuši un nekad arī tādi nebūs ...

    1.  1 0

    DiiDii 7 (31461)31861 17 g  

    Mūsu valstī nekas nav uzdevumu augstumos.  

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 17 g  

    Pamodaas viens! :D
    Nu es domaju, ka ir ir pietiekmaos augstumos, cik koka, ripinju un zaaliites ir atrastas =/

    1.  0 0

    Seroquel (37) 7 (27359)4525 17 g  

    vai ta muita vel pastaav? man te smagi liekas ka kkadu dalju likvideja lidz ar ES
    vismaz man te paris pazistamie kas haljavu uz muitas dzina..pazaudeja darbu

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system