Labākā atbilde

    1.  0 0

    shii_dejanka 4 (1388)26 17 g  

    man nesanāk, esmu to atklājusi

Atbildes

    1.  0 0

    agapimuuu 7 (20660)416103 17 g  

    lielakoties ja..
    bet ir cilveki no kuriem nenoslepsi..parak labi mani pazist

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    jā ideāli,tikpat labi,cik meloju,čakārēju un apčakarēju-gribi lai iemāca??????

    1.  0 0

    x000x01 6 (11876)2528 17 g  

    Nezinu, laikam nē.

    1.  0 0

    NaktsEngelis87 5 (2520)1415 17 g  

    censos protams,citreiz sanaak,citreiz nee..nbeko nevaru dariit.....neesmu robots bet diivs cilveeks  

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    Protu, lai arī cik man būtu slikts garīgais, atrodoties kopā ar cilvēkiem, nolieku savas negācijas pie malas un plati pasmaidu un izturos it kā justos ideāli, jo kāda jēga taisīt skābu seju un bojāt ar to garīgo vēl citiem!

    1.  0 0

    kikadilla 6 (9132)3971 17 g  

    ja
    tas preks manis ir pilnigs sikums....
    vnk kluseju

    1.  0 0

    Angelo1989 (36) 6 (10125)3649 17 g  

    diezgan profisionali... man pat ieteica iet aktiermaksla ar tadam dotibam varu samelot acis skatoties un cilveki vnk tic :/

    1.  0 0

    Vaavereens 7 (31450)41590 17 g  

    izdodaas! :)

    1.  0 0

    Ciepanick (46) 6 (14054)3542 17 g  

    vairāk vai mazāk!

    1.  0 0

    Lindinja111 (35) 5 (2958)28 17 g  

    jā, protu gan...

    1.  0 0

    mazinsh (41) 8 (105508)411103 17 g  

    Jā - es savas izjūtas no visiem slēpju... tik dažiem ir lemts redzēt manu patieso emocionālo stāvkli...

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system