Labākā atbilde

    1.  0 0

    ullas 6 (11888)3646 13 g  

    Visums esot vispār bez jebkādām emocijām

Atbildes

    1.  1 0

    predator1989 7 (22480)419164 13 g  

    Nē,nevar likt, jo visums eksistē tāpat ir tā mīlestība vai nav viņa.

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    mīlestība ir mainīga,visums patstāvīgs un mūžīgs

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    Kā Visumā ar jēgu, mīlestību un patiesumu!?... to tik tiešām uzzināt tikai romantiska vakara sveču gaismā procesā ar šito... no Tava augšējā jautājuma.
    Galvenais, lai viņiem nav tradīcija pēc seksa apēst partneri kā, piemēram, Melnai Atraitnei (ir tāda zirnekļu suga) - pēc seksa apēd džeku, normāli, ne - es teikšu - riktīgi sakarīgi     ).

    1.  0 0

    aldiskk 5 (4401)2515 13 g  

    ...paga, drīzumā man atvedīs teleskopu ar 525x palielinājumu...paskatīsimies ko tur visumā var mīlēt...

    1.  0 1

    osterreich (30) 6 (8881)532126 13 g  

    tu zajebal par mīlestību jautāt ;-D

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system