Labākā atbilde

  1.  2 0

  Lindiena 5 (4278)148 8 g  

  homeopāti nenodarbojas ar placebo, tas tā pirmkārt, homeopāti ārstē ar dabas līdzekļiem.
  un tagad par jautājumu. Ir ne tikai placebo, bet arī viņa ļaunais brālis nocebo, kad domā ka nelīdzēs zāles, domā ka tu esi slims, un tas arī piepildās, tieši pretējs pozitīvai domāšanu, un ar domu spēku iespējamai izārstēšanai, ar nocebo, panāk tieši pretēju, iedomājoties vien ka tev negribas iet uz darbu ka vēlies lai sāp galva, šadas domas ar laiku var radīt nopietnas sekas veselībai. Vienā ilustrētā zinātnē vai geo, bija ļoti interesants raksts par nocebo.

Atbildes

  1.  2 0

  willx (56) 6 (17301)3715 8 g  

  Tika veikti eksperimenti ar cilvēkiem, kam iepriekš paziņoja to, ka viņiem var būt tiks dotas viltus zāles – placebo.1 Arī eksperimenta veicējiem sākumā nebija zināms, kurš saņems placebo. Eksperimenta dalībnieki tika sadalīti divās grupās, vienai grupai tika dotas zāles, kas satur aktīvo, ārstējošo vielu, bet otrai grupai (kontrolgrupai) – placebo. Neviena grupa nezināja, vai saņem aktīvās vai neaktīvās zāles. Izsniegtās zāles izskatījās pilnīgi vienādi, tikai placebo aktīvās vielas vietā bija cukurs. Pēc eksperimenta tika noskaidrots tas, ka apmēram katrs trešais, kas saņēmis placebo, ir izveseļojies. Speciālajā britu medicīnas izdevumā «PLoS Medicine» tika publicēti britu mediķu veikto pētījumu rezultāti, kas bija šokējoši: proti, tie parādīja, ka izplatītāko antidepresantu (piemēram, «Prozac» un «Seroxat») efekts depresijas ārstēšanā tikai minimāli atšķiras no placebo — tātad cukura kapsulām.Pētījuma rezultāti liek šaubīties, vai cilvēkiem, kas sirgst ar vieglu un mērenu depresiju, vajadzētu izrakstīt tādus medikamentus kā «Prozac», ko visā pasaulē lieto 40 miljoni cilvēku. Jāpiebilst, ka zāļu kompānijas apšaubīja pētījuma rezultātus.

  1.  1 0

  Seroquel (32) 7 (27359)4518 8 g  

  ne, un man riebjas tas vards jo ar so vardu homepati daudz ko akcentee..
  placebo ir huinja.. man placebo efekts ir katru reizi pec pohaam  no rita pamostoties 2 -3 stundas, ideala sajuta, viss tik krasains utt.
  normalam cilvekam tas ir islaicigs efekts.
  un visur tas nevar stradat.

  isuma man riebjas arsti un piemeram nesaprotu kapec ir cilveki kas anglija nearstejas bet seit pie kaktu dakteriem.

  1.  1 0

  weronika800 6 (18518)3512 8 g  

  ne jau visu un ne visiem
  kaut kur jau var tā izšmaukt

  1.  1 0

  Sarma 6 (7773)226 8 g  

  Nē,ne vienmēr.

  1.  1 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 8 g  

  Ne visur un ne uz visiem.
  p.s. ja sapratu pareizi no jau esošajām atbildēm.

  1.  1 0

  likky666 7 (27714)3916 8 g  

  Nē. Ne vienmēr, ne visur un ne visiem.

  1.  1 0

  ullas 6 (11888)3414 8 g  

  Noteikti,ka ne visur

Līdzīgie jautājumi

 • Kas īsti ir "Déjà vu " efekts/sajūta?
  "Deja vu ir franču valodas vārds, kas nozīme - jau redzēts. Tas apzīmē mistisku un dīvainu sajūtu, kad kāds cilvēks jūt ka šo situāciju jau reiz ir piedzīvojis. Piemēram cilvēks var ieiet ēkā, kurā nekad tur nav bijis, un var just, ka kādreiz jau tur ir bijis. Daži skaidro deja vu kā uzplaiksnijumus no iepriekšējās dzīves. Šim fenomenam var piedēvēt dabiskus izskaidrojumus, taču tas vēl jopojām paliek mistisks."

  Jā, mani diezgan bieži piemeklē deja vu.
 • Kā vērtējat aizvadīto nedēļu? Ir ražīgi nostrādāta vai noslinkota?
  Uh, rāvos kā turks, jo tagad, kad esmu pārcelta uz citu nodaļu, tad darba divreiz vairāk
 • Tas laikam vienmēr nostrādā?
  tā pieņemts
  ne visiem vīriešiem patīk,ka viņu traucē netīkamā
 • Tauriņa efekts.
  Briliantmeitene nu tu dod =D pff... tādu sviestu izdomāji =DDD
  Kā tauriņs lidinas =D Jēziņ...

  Nē fiška tur tāda...
  Tas ir spārnu vicināšanas efekts ir kā sākuma punkts ķēdes reakcijai, ja ir palaists apstādināt nevar.
  Spārnu vēzieni spētu izrasīt tornādo, ja protams tas būtu attiecīgā izmēra.
  Tas ir kā kad ūdenī iemet akmeni un riņķi iet uz visām pusem.
  "Iemesta akmens ūdenī efekts" smird, a tauriņa spārnu vēzieni ir anoloģiski.
  Kas zina Angļu valodu un izteresē lasa zemāk

  The phrase refers to the idea that a butterfly's wings might create tiny changes in the atmosphere that ultimately cause a tornado to appear (or prevent a tornado from appearing). The flapping wing represents a small change in the initial condition of the system, which causes a chain of events leading to large-scale phenomena. Had the butterfly not flapped its wings, the trajectory of the system might have been vastly different.


  Nedomājiet ka es murgoju =D
 • Kapēc ,pat ja smagi nostrādājies, nenāk miegs?
  Gadās. Kaut kur kaut kad lasīju, kas tur par procesiem un kāpēc tā, bet aizmirsu. Jebkurā gadījumā miramā kaite toč nebija.
  p.s. atceros pavisam nesen pie viena metālu "projekta",  no agra rīta līdz 1-iem naktī vienu ēdienreizi (un ta "garām skrienot") +pa vidu citi darbi, knapi noskalojies, iekrīti gultā, nu ta būs miegs - ne vella! Bolenes kaut ar skoču līmē ciet. Bet 2, 3 dienas tādā ritmā un gul kā nosists.
 • Dāmas un jaunkundzes, vai axe efektam ir efekts?
  Oo jaa, man pat pamaacoshsh video ir! :D
 • Нравится Placebo ?
  мне 2 трека только нравится:
  kings_of_medicine,
  Follow The Cops Back Home
 • Как Вам концерт Placebo?
  Сама группа - молодцом, старались. Все. Больше ничего не понравилось. Плохой звук (техники явно схалтурили, правда, к середине концерта более-менее исправились), однообразие (ну не фанат я их все-таки, не фанат) и отстойная публика. Я пережил Апокалиптику, Продиджи, Депешей... Я пережил Металлику (70 тыс. человек!) - люди вели себя во много раз культурней... Весь концерт я простоял, беспокоясь о подругах, чтобы их не раздавили, им не стало плохо... А всем вокруг все было пофиг! Громко визжать на ухо и пинать локтями - в порядке вещей... Хотелось жоско 3.14здить окружающую мразь...
 • Vai Jūsu skatiens līdzinās bultas ^dūrienam^-tieši mērķī? Nostrādā?
  Man nē, jo mērķus sasniedzu ar vārdiem, darbiem....


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system