Labākā atbilde

  1.  0 0

  Skaidrais (38) 5 (3899)127 14 g  

  ja ir pamats, greizsirdiiba nav jaasavalda! Izrunaajies ar otru pusiiti. Ja neliidz, iztrakojies, izbljausties un atkal salabsti.

Atbildes

  1.  0 0

  mis-princesite 2 (452)13 14 g  

  njezinu bet tad kad vins tevi pametis griezsirdibas del njesudzies ... es meginu savaldit ...

  1.  0 0

  Dirix (35) 4 (1877)37 14 g  

  Greizsirdība ir laba lieta bet ar mēru! Man piemēram patīk ja meitene ir greizsirdīga!

Līdzīgie jautājumi

 • Vai spēja sevi savaldīt prasa daudz pūļu.?
  Un kaloriju.
 • Kā vislabāk dusmu uzplūdos sevi savaldīt?
  es nespeju sevi savaldit dusmas..zinu ka tas ir loooooooti slikti bet nespeju un viss...laikam jau bus jasak kluset kad stridesos..lai jau pretinieks padusmojas vel vairak
 • Sievietēm: Kāpēc vīrieši pēkšņi zaudē savaldīšanos.?
  pašas viņus izvedam no pacietības ar savu izturēšanos, prasībām.
 • Kādās situācijās Tu zaudē pašsavaldīšanos?
  Kad  manas kļūdas pārskaita cilvēks, kurš nav ne kripatiņu labāks.
  Riebjas, ja cilvēks redz tikai citus, bet nespēj pamanīt to, ka pats
  ir pat sliktāks. Ienīstu arī ja aizskar fiziski vai melo.
 • Tu mēdz būt savaldīgs tajos brīžos, kad citi no Tevis gaida kut ko traku?
  Nekad nedaru to,ko no manis gaida,bet gan to,ko pati uzskatu par vajadzīgu.
 • Protat savaldīties negatīvo emociju laikā?
  ir gūti protams, viss laužās ārā no sevis tā nekontrolēti.
  īsti domāšana tad atslēdzās un vais paliek tikai tas notikums uz doto momentu.
  bet nu jācenšās ir protams to pilnveidot.
 • Parasti savaldāties un neuzsākat kautiņu,vai tomēr brūkat virsū un ķeraties pie rīkles pirmais,kamēr vēl var? ;)
  Kautiņš - tā man ir galējā robeža, ja tiešām mani pa īstam izaicina. Esmu diezgan savaldīgs cilvēks, bet nu no kautiņiem ne vienmēr var izvairīties. šad tad ir gadījies. Tikai eh.. esmu meitene un tāpēc kauties nepatīk - ar zēniem sanāk nelīdzvērtīgi, jo šie nesit pretī pa īstam, bet kautiņš ar meiteni - nu vnk smieklīgi izskatās no malas.
 • Greizsirdība....
  Greizsirdība - nevis slimīga, bet normāla greizsirdība - šoreiz, domāju, Tev nepiekritīšu. Dabas Māte tā ir iekārtojusi, kad gandrīz jebkura siltasiņu radība , sasniedzot vairotiesspējīgu vecumu (par tjipa vistu kūti nerunāsim, ja!?   Gailis tur min visas pēc kaŗtas un visām viss pofig, gan jau ka pašai arī uzleks ka'du reizi, khmmm, mēs taču neesam.... vai ne!? :) Tad nu doma tāda, ka tas vnk ir iekārtots, kad ja cilvēks ir kopā ar otru cilvēku, pie kam viņiem ir nopietnas attiecības ar sexu (var , iespējams, arī bez , bet tie ir vājprātā reti izņēmumi -tur tjipa veselība vai kas tml), tad ne Viņam ir patīkami, ka otra puse joksās ar citu, ne arī Viņai! Es, piemeŗam , esmu greizsirdīgs - ja man ir Mīļā Būtne, tad man kaut kā ne īpaši priecē, ja jūtu vai kaut kas liecina, ka viņa sāk ,,rīvēties "ar citu! Varbūt kādam patīk - lūdzu - ir grupņikiestādes tjipa svingerklubi, ir iespēja internetā sameklēt džeku, kas veča priekšā izdrātēs mīļo sievu un VISI NO TĀ BŪS LAIMĪGI!? Turpināt? Domāju jau pietiks. ;)
  Protams, greizsirdība var būt pārspilēta, kad sieviete/vīrietis nedrīkst uz citu pretēja dzimuma pārstāvi/locekli   pastīties utml.. Kā piemeŗu var minēt - kādā ballītē es biju pietriepies diezgan šķībs ar motorciklistiem, manai trakoti gribējās dejot, es pateicu, no problem  - kaut ka'ds džeks uzaicināja -( tā zolīdi, griežoties arī pie manis (ne jau mani uzlūgt :D )  -Tjipa, vai drīkstu .vai kā tml. ) Un tad viņu uzlūdza arī citi (viņa , starp citu zin, ka man riebjas šlāgeri, bet ne jau tamdēļ viņai būtu jāsēž malā) uttt - un zini - es mierīgi turpināju līdz rīta gaismai ar draugiem pie galda klanīties, dzert un rēkt, viņa šad tad pieslēdzās, iemalkot iekost un atkal aida! dejot! SUPER! Viņa izdejojusies, es ķēmā - un nevienā brīdi man pat ne kripatiņas neienāca prātā tāda doma, ka viņa varētu pat pieļaut, ka kaut kas ne tā...
  vsp tas labi nebeidzās... jautrība sita lielu vilni, ka uz r'ta pusi Jaunā Michelin riepa pa 130 ls tika nosvilināta nepilnā minūtē! :D Ehh, labas atmiņas iz jaunības.. :). Ak, jā, par ko ta te bazars?
  Zini, kas riebas - riebas un presē smadzeni tad, kad vnk kaut ko slēpj, taisa asbesta seju utt. Ja man sieviete atklāti pasaka , tā un šitā - vsjo - eju prom, ir cits - oki. Ir sāpīgi. Bet Tu cilvēku nepārstāj cienīt!!!


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system