Labākā atbilde

    1.  2 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    kas bijis bijis.......

Atbildes

    1.  2 0

    Mis_Me (37) 6 (14780)31244 17 g  

    Ar visiem draudzīgas, ir arī tādi, ar kuriem mēdzu satikties un paklačoties.

    1.  0 0

    gunarsons 5 (2643)314 17 g  

    nu piemērm es uzturu draudžīgas atiecības jo tomēr viņi tevi pazīst labk kā kāds cits..:D

    P.s tomēr kā nekā tu kādreiz tak uzticējies un es doāju ka vel jo projām uzticies vizmaz tik cik kā draugam..:D

    1.  0 0

    DiiDii 7 (31461)31861 17 g  

    Man nav bijušo. Man ir tikai esošais.

    1.  0 0

    kodiite 1 (109)1 17 g  

    draugu, paziņu līmenī. :)

    1.  0 0

    S_cuuka 7 (20340)3658 17 g  

      Man ar nau bijusho, pieturos pie esosha...

    1.  0 0

    Nazis89 6 (8249)2522 17 g  

    nekadas!!nerunaju nesazinos netusejos ar vinam!!

    1.  0 0

    Kruzo 6 (8753)3764 17 g  

    Nekādas, ļoti reti sasveiconos.

    1.  0 0

    sienazis 2 (420)9 17 g  

    tadas pasas ka pirms atiecibam!!!

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 17 g  

    Viens ir vnk draugs.

    1.  0 0

    bante (37) 5 (3979)1931 17 g  

    1.nekadas
    2.ik pec laika sazinamies un viens vai otrs grib atkal but kopa
    3. neciesam viens otru

    1.  0 0

    angelforlife 5 (3729)2420 17 g  

    vairs nekadas...

    1.  0 0

    agapimuuu 7 (20660)416103 17 g  

    ar pedejo man nav kontakta bet ar tiem kad pirms tam bija ir loti labas attiecibas..
    esam palikusi labi draugi un tusejam viena bara...
    aizbraucam uz juru,kino vai ari vienkarsi tusini..ir jautri..tikai vinu meitenes uz mani taa skibi skatas,bet sak jau pierast.. :)
    galvenais lai nepadoma neka..jo kas bijis tas bijis

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Kā ar kuru - ir tādi, kuri mani joprojām apsveic svētkos pa telefonu, un ir tādi, par kuriem vispār vairs neko nevēlos dzirdēt.

    1.  0 0

    likky666 7 (27714)31026 17 g  

    nekaadas. vienkaarsi mes arii uz ielas vairs netiekamies. nav gadiijies pat nejausi saskrieties. iespejams, ka tikai sasveicinatos un viss, jo manas skirsanaas ir bijusas saapiigas, ar skandaaliem, kurus neveeleetos atcereeties. Kontaktu ar bijusajiem nemekleeju.

    1.  0 0

    vijeens 6 (13876)3322 17 g  

    Neesošas.

    1.  0 0

    agneseTev (54) 7 (33013)4522 17 g  

    Cieņpilnas, draudzīgas..., lai vai kā, bet šie cilvēki man ir ļāvuši brīdi būt patiesi laimīgai, un mums ir bijis daudz kas kopējs, kāpēc lai to aizmirstu?

    1.  0 0

    matisens 5 (4459)1529 17 g  

    ap pedejo nekadas ar ieprieksejam draudzigas !

    1.  0 0

    sakura12 2 (406)2 17 g  

    tikaj draudzibu

    1.  0 0

    iive 7 (41980)2616 17 g  

    Sveicinamies. Kgan ne ar visiem.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system