Labākā atbilde

  1.  1 0

  seerskaabe 6 (17700)4414 13 g  

  Sarkanaa ir holeerikju kraaasa, iedarbojas aktiivi, strauji un dinamiski, sarkanaa kraasa ir ljoti efektiiiiiiva interjeraa,radot siltuma izjuuutu, ieteicamma telpaas,kur noris gjimenes aktiiivaakaaa dziiiive. Sarkanaa kraasa dzilji iekljuuust audos,iedarbojas uz to baroshanu, palielina muskulju spriedzi un elposhanas ritmu,paaugstina asinsspiedienu, stimulee smadzenju darbiiibu un seksuaaalo aktivitaaati,ir efektiiva pret melanholiju. Kristietiiibaa sarkanaa ar balto simbolizee saatanu,shkjiistiitavu,naavi. Actekiem taa bija ljaunuma un beedu kraaasa. Griekjiem-aktiiivais viirishkjais princips. Tai bija noziiime ndembu un citu cilshu attiiriishanas rituaaaalos.Tiem cilts locekljiem,kas piedaliijaaas apgraiziishanas rituaaalaa,noteiktu laiku bija jaaaneesaa uz rokaaam un kakla sarkanas kraaasas priekshmeti... Veel kaut ko?

Atbildes

  1.  1 0

  peliite16 5 (4876)126 13 g  

  agresīva un kaislīga..
  bet viennozīmīgi skaista..:)

  1.  0 0

  Skydlakam 6 (10927)3641 13 g  

  seksiga

  1.  0 0

  inga (33) 3 (652)14 13 g  

  kaislīga, asinīga, neaizmirstama un acīs krītoša!

  1.  0 0

  agapimuu 6 (18082)3937 13 g  

  man lielaja dzivokli ir sarka krasa ka akcents...es milu bordigi sarkanu krasu...ta mani nomierina un vienlaikus uzkurina

  1.  0 0

  agneseTev (49) 7 (33013)4514 13 g  

  Sarkanā krāsa uz cilvēka psihi iedarbojas ļoti impulsīvi. Ja nepieciešama tūlītēja koncentrēšanās, tad sarkanā krāsa tam kā radīta, bet pie lielas intensitātes, respektīvi, ja šīs krāsas impulss ir ilgāks, panākams pilnīgi pretējs efekts. Tāpēc sarkanu krāsu var pielīdzināt kaislei... Sirpukkite, bordo krāsu izvēlās cilvēki, kam pietrūkst mīļuma. Tava zemapziņa signalizē ,ka trūkst šo sarkano uzplaiksnījumu. Bordo sastāv no sarkanas, zilas un brūnas krāsas. Novienkāršosu: Sarkana - aktivitāte, zila - intelekts, brūna - slēptā sexualitāte.. Vispār tā ir padziļināta tēma...

Līdzīgie jautājumi

 • raksturojiet taigas izplatību.?
 • Raksturojiet - vai esat tāds cilvēks, kurš ''salauž pat lauzni''?
  Pirmais variants īpaši grūti iet ar austiņām un lādēšanas ierīcēm. Biju salauzusi tosteri un gludinātāju.
 • Raksturojiet tiesnešu lomu atšķirības tiesvedības procesā
  Likuma priekšā visi vienādi!
  p.s. Esi mēģinājis raksturot automehāniķa lomu atšķirības auto remonta procesā?
 • raksturojiet, kā veidojas podzolaugsnes, kurai biomai tas ir raksturīgs?
  Latvijas augšņu klasifikācijas shēma ietver visu Latvijā sastopamo augšņu iedalījumu 3 pakārtotās klasifikācijas pamatkategorijās:
      klasēs – 3;
      tipos – 12;
      apakštipos- 54.
  Modeļsaimniecībā 21, 2% no visām augsnēm aizņem tipiskā brūnaugsne – BRt, tā ietilpst I klasē – automorfās augsnes, un pieskaitāma 2. augšņu tipam, 21. apakštipam.
  Brūnaugsne – iztrūkst (izskalošanās) horizonts, nav podzolācijas pazīmes. Tā veidojas uz ķīmiskā ziņā bagātiem cilmiežiem, intensīvi dēdot primāro silikātu minerāliem, t.i. veidojas pārmālošanās uz vietas. Augsnes absorbācijas kompleksā ir augsts piesātinājums ar apmaiņas Ca un Mg. Mūsu gadījumā brūnaugsne ir ar vāji skābu līdz neitrālai, kurā labi nodrošināta ar augiem izmantojamiem fosfora, kālija, bora, vara un molibdēna savienojumiem. Lauksaimnieciskajā izmantošanā, līdzīgi velēnu karbonātaugsnēm, tās ir piemērotas ziemas kviešu, cukurbiešu un lucernas audzēšanai. Mūsu gadījumā ziemas kviešu audzēšanai.
  Modeļsaimniecībā pārējos 78,8 % aizņem podzolētās augsnes. No tām vislielākais īpatsvars ir trūdainai, podzolētai glejotai augsnei – PEn – 19,5ha, tā ietilpst II klasē – pushidromorfās augsnes, un pieskaitāma 8. tipam, 8.5. apakštipam.
  Pārējā ir velēnu podzolaugsne PVv – 18,7ha, I klase – automorfās augsnes, 3. tips, 3.1. apakštips.
  Podzolaugsnes – augsnes ar podzolācijas pazīmēm, ģenētiskie horizonti labi diferencēti. Veidojas un mazkarbonātiskiem vai bezkarbonatiskiem mālsmilts, smilšmāla vai māla cilmiežiem, galvenokārt mijiedarbojoties diviem pretējiem procesiem – velēnošanās un podzolācijas. Iespējamas arī glejošanās norises.Sastopamas reljefa paaugstinājumos un līdzenumos, tā tas ir mūsu gadījumā.
  Izplatīta Vidzemes paugurainās augstienēs un Ziemeļlatvijas
  morēnu līdzenuma un pauguraines augšņu rajonā.
  Podzolaugsnēm, kas veidojušās uz bezkarbonātiskiem viegla granulometriskā sastāva cilmiežiem, parasti ir skāba reakcija visā profilā, zema piesātinājuma pakāpe ar bāzēm, vāji izteikta mikrobioloģiskā un slieku darbība, maz augu barības elementu, arī mūsu gadījumā daļa augšņu ir skābas.
  Agronomiskā vērtība un izmantošana ir atšķirīga un lielā mērā atkarīga no velēnošanās un podzolēšanās procesu izpausmes, cilmiežu ģenēzes, granulometriskā sastāva, iekultivēšanas pakāpes u.c. faktoriem. Velēnu podzolaugsnes, kas veidojušās uz karbonātiskiem, smaga granulometriskā sastāva cilmiežiem un ir iekultivētas, lietojot pareizu agrotehniku un sabalansētu mēslojumu, iegūstamas augstas graudaugu, sakņaugu un lopbarības kultūraugu ražas.
  Trūdainām glejotām podzolaugsnēm bioloģisko procesu veicināšanai nepieciešams nelielās devās dot sadalījušos kūtsmēslus, jādod mikroelementi. Pēc ielabošanas var ierīkot kultivētās ganības vai uzlabotās pļavas, kā arī audzēt pārējās kultūras, kā tas ir mūsu gadījumā.

     Augšņu agroķīmiskais raksturojums.
  Augsnes auglību veido un nosaka dažādi faktori. Viens no nozīmīgākajiem ir augsnes agroķīmiskās īpašības – organisko vielu saturs augsnē, reakcija, augiem nepieciešamo barības elementu daudzums augsnē, augsnes spēja saistīt barības vielas. Agroķīmiskās īpašības ir atkarīgas gan no augsnes veida , gan granulometriskā sastāva, bet lielā mērā arī no cilvēka darbības
  .
 • Raksturojiet sevi 3teikumos luudzu(bez meliem,liekam uzslavam,bet ka ir)
  izsalkusi
  griboša
  mikla
 • Можно ли сейчас пробраться на завод Sarkana Zvaigzne ? что в Риге около воздушного моста.
  Если интересует действительно заброшенное место, то я бы посоветовал в бывшую онкологическую клинику на Талсу слазить. Огромное здание, мама там когда-то работала (в начале 90-ых), я к ней приходил. Сейчас здание заброшено. Адрес: Талсу 7а
 • Как называются те люди которые лазают по заброшенным объектам ? таким как Sarkana Zvaigzne ?
  дети    
  помню мелкие тоже по саркухе лазили.
 • Переведите с гос. языка: Izvelieties vienu pasaules upi. Raksturojiet tas udensguvi un hidrologisko rezimu gada laika.
  Выбирете одну мировую реку. Охарактеризуйте её добычу воды ( даже не знаю как правильно выразиться) и гидрологический режим в течении года
 • в какой колледж лучше идти учиться на фельдшера? Rigas 1. medicinas koledza, LU Rigas medicinas koledzha или Rigas Stradina universitates Sarkana Krusta medicinas koledza?
  что тебе этот фельдшер даст?
  разве 1 колледж и красного креста не одно и тоже?
  Легче на врача идти, а то потом всё равно переучиваться


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system