Labākā atbilde

  1.  0 0

  zivs1979 (42) 6 (7349)2315 13 g  

  es negribu buut kaadam noderiigs, tapeec nav man taadu iipashiibu, es gribu buut arii kaadam vajadziigs.

Atbildes

  1.  0 0

  sophisticated (31) 6 (11350)2516 13 g  

  Esmu diezgan jauka un izpaliidziiga..:)

  1.  0 0

  mincelija (35) 4 (1015)413 13 g  

  jauka, mīļa, laipna, iecietīga, kārtīga, izpalīdzīga, komunikabla :)

  1.  0 0

  pasaka 4 (1567)37 13 g  

  Spēja pieņemt cilvēku tādu, kāds viņš ir.

  1.  0 0

  haralds (68) 6 (6719)227 13 g  

  Nū, prasme apieties ar foto, kino un video kamerām, kompūteriem - komplektā ar izpalīdzību.

  1.  0 0

  kaagribi (61) 6 (15341)237 13 g  

  Laba veselība - varu būt labs donors:)

Līdzīgie jautājumi

 • Ko jūs domājat par itāļu un vācu valodām? Kuru, jūsuprāt, būtu vieglāk iemācīties, kura ir noderīgāka?
  Nuuuuu-domāju,ka vācu,bet itāļu: tur birst kā no pārmērības raga un man būtu grūtības izrunāt-tur vajag dikti lunkanu mēlīti....varbūt vīrietim vieglāk,jo mēlīte ir* trenētāka*...hi hi hi..
 • Varbūt kāds liek tiesības? Vai vēlas atkārtot satiksmes noteikumus? Noderēs :D
  kā es norēcos :)) vienkārši nevaru :D
 • Ko gan Tu tādu noderīgu vari iemācīties no sava mājdzīvnieka? Bet varbūt tās ir kādas aplamas lietas vai iemaņas?
  tad tu ēd ka viduslaikos,ja pēc ēšanas prasās mazgāties
 • Labvakar, Jūs lūdzu varētu ieteikt kādu labu augstskolu Rīgā vai Liepājā ? Un kādu profesiju izvēlēties, kāda nākotnē būtu noderīga lai varētu atrast darbu?
  Es, personīgi mācos RTU, draudzene LU. Manuprāt RTU ir labāka augstskola, tīri kaut vai dēļ sesiju termiņiem un visa pārēja.
  A par profesiju : pirmkārt iesaku mācīties kaut ko, kas pašai arī patīk, jo ja Tu mācies, to, kas Tev patīk, tev tas vieglāk padosies, Tev būs interese pret to, līdz ar to darba meklējumos un pašā darbā ies daudz labāk.
  otrkārt paskaties ss.lv un tamlīdzīgos portālos darba piedāvājumu klāstu, un salīdzini ar savām interesēm.
  treškārt, kad izvēlies pāris noteiktas programmas, uzraksti cilvēkiem, kuri tās programmas ir pabeiguši vai jau mācās, pajautā viņu viedokli (draugiem.lv var atrast caur domubiedriem cilvēkus).

  Lai veicās.
 • Kam noder otrā pusīte?
 • как правильно написать: noderīgi padomi или noderīgie padomi
  noderīgi padomi
 • Varat, lūdzu, palīdzēt? Jūsu atbildes noderētu ZPD :)
  1) Motivācija skolēniem pārsvarā ir tajos priekšmetos, kas viņiem interesē un kurus viņi apgūst tieši sevis, nevis atzīmju dēļ. Bet nu zinātkāru skolēnu paliek aizvien mazāk un visi iet uz skolu ar mērķi, izspiest no skolotāja "4" un ar mierīgu sirdi atgriezties vakarā mājās. Domāju, ka skolēnu varētu motivēt mācīties, biežāk uzdodot darbus par izvēles tematikām, piemēram, dot dažādus tematus un likt bērniem izvēlēties vienu no tematiem, izveidot plakātu, referātu vai ko tml., sniedzot viņam iespēju iegūt labu vērtējumu. Tādejādi paceļot bērna pašapziņu un ļaujot viņam noticēt pašam sev, ka viņš var sasniegt vairāk par savu 4nieku.

  2) Kāpēc nemācās? Tāpēc, ka neviens viņiem neliek un viņi sevi mīl - kāpēc, gan mācīties visu vakaru un dabūt 10, vieglāk ir pasēdēt, padarīt ko sev tīkamu un nopelnīt 4 un viss kārtībā, galvenais, ka nav nesekmīgi. Ir arī skolēni, kuriem ir tīri ieborēts, ka viņi nav pietiekami gudri un viņi nemaz necenšas šo uzskatu lauzt. Dažās stundās pietrūkst arī ieinteresētības. Bieži vien mācību stundās tiek sagrūsts ingormācijas kalns un skolēns vnk nespēj visam izsekot,liidz ar to vinjsh vnk zaudeee speeju orienteeties, muusdienu skolu maaciibu sisteemaas ir ljoti daudz liekas informaacijas un taa vieetaa, lai sniegtu noderiigu informaaciju dziivei, skola sniedz leerumu gudras informaacijas, kuru skoleens atceras tikai liidz kontroldarbam un peec tam visu izdzeesh no apzinjas, lai pietiktu vieta naakamajai informaacijas kaudzei - beigaas jeegas nekaadas un skoleens beidzot skolu pat neaptver, ko 10 gadus seezhot skolaa ir taa iisti apguvis.

  3) Skolēnus motivēt mācīties var izdabājot viņu interesēm, nav jēgas viņus piespiest kaut ko darīt, jo lielākā daļa ir spītnieki - jo vairāk viņiem liek, jo mazāk dara. Galvenais skolotājam ir jāatrod pozitīvs kontakts ar skolēniem, nedrīkst būt pārāk bargi, jo tas noskāno skolēnus negatīvi un nu nav nekāda prieka iet uz stundām, kur viens skābais pretī sēž, bet nevar būt arī pārāk pielaidīgi, jo tād skolēni sāk tīt skolotāju ap pirkstu, neko nedara un izbauda jautro noskaņu stundās. Skolotājam ir jāprot būt draugos ar skolēnu, bet tajā pašā laikā arī parādīt skolēnam savu nostāju, lai viņš saprastu, ka bez mācīšanās cauri netiks.
 • Cik lielā mērā tev kādreiz ir noderējis kaut kas no tā, ko te visi sakām?
  Jā - ne reizi vien ir noderējuši ieteikumi.
  Un daži ircieši ir izpalīdzējuši arī satiekoties - PALDIES JUMS MĪĻIE
 • Parādiet kaut ko sadzīvei noderīgu?
 • Kuri dzīvnieciņi un kāpēc vēl ir noderīgi?
  Suns: dabiskais modinātājs, liek pasmaidīt, var ēst tavā vietā to ko negribi.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system