Labākā atbilde

  1.  1 0

  munkss (35) 8 (207611)531171 12 g  

  Sākumā bija omlete un vēršacs, bet ola, vista un gailis radās jau pēc tam

Atbildes

  1.  1 0

  filozofs1991 6 (6605)3521 12 g  

  Šūnas, bet pēc tam radās gan vistas, gan gaiļi. Starp citu, arī cilvēciņi......

  1.  0 0

  Letinhs 7 (48143)41086 12 g  

  vienšūņi!!! tāpat ka man apnika šis jautājums

  1.  0 0

  Kasis007 2 (493)15 12 g  

  Pirmā bija vista, kas satika Kāmīti Jozefu Braunu, tad viņiem radās Hamsters, kurš satika mutētu citplanētieti Ļoļu kas atgādināja vistu un viņi radīja Gaili Fjodorovu. Tad gailis fjodorovs satika otru Jozefa un Vistas atvasi kuru sauca Aļona un tā radās pirmā norm ola....

  1.  0 0

  unnanaa 3 (960)27 12 g  

  1.  0 0

  zeps 4 (2047)27 12 g  

  100% ka ola vistas gāja daudz velāk

  1.  0 0

  LATMORE 5 (3974)1412 12 g  

  Nu to labāk es atstāšu tavā ziņā, jo nav ne mazākās vēlēšanās izzināt, kas un kā tad ir bijis... Man vairāk interesē, kas ir šobrīd...

  1.  0 0

  mminna 6 (8661)41949 12 g  

  nezinu, man vienalag :D

  1.  0 0

  Nazis89 6 (8249)2515 12 g  

  es biju pirmais!

  1.  0 0

  Vaavereens 7 (31431)41241 12 g  

  Vista un gailis, kas radiija olu...

Līdzīgie jautājumi

 • Kas radās pirmais: vista vai ola?
  ja pienem:,ka pasaulee naaca pirmais ādams taatad  OLAS
 • Kas bija pirmais, vista vai ola?
  Ir atklāts,ka tomēr ola.Tajos tur....kādos tur dinozauru laikos....kaut kas par aukstu laiku un kalniem....tad šļūdoņiem...kaut ko lasīju.Ola- ola.
 • Kurš bija pirmais vista vai ola?
  atklaats ka vista...kkaads dinozaurs bijis. :D
 • Kas bija pirmais vista vai ola?:)
 • Kas bija pirmais vista vai ola?
  Kā nu kura vista un kā nu kura ola.
 • Kas bija pirmais cepta vista vai cepta ola?
  Pirmā bija cepta vista, jo to uzcepa uz ugunskura, bet olu uz ugunskura nevarēja uzcept, jo pannu toreiz vēl nebija Šovakar man kaut kāds murgojamais uznācis.
 • kas tad iisti bija pirmais? vista vai ola? :D :D
  a kur tad paliek cālītis? :D
 • Vai kādam ir izdevies noskaidrot kas bija pirmais, vista vai ola?
  es domāju ka pirmais bija kaut kāds dīvains radijums kas sapārojās ne ar to radījumu un radījās ola no kā radās vista, vai arī tā ola tikai pakļauta radiācījai vai kam citam :D sanāk ka principā pirmais bija "ex kaviņturdzivnieks'' un tad ola un tad vista :)
 • kas bija pirmais vista vai ola(pamato savu atbildi)?
  Zinu, ka uz šo jautājumu jau sen mēgināts rast risinājumu, bet tomēr.. Pēdējās dienas īpaši centos atbildēt uz šo jautājumu un izsecināju, ka pirmā bija vista. Tiktiešām - vista!
  Tas pierādāms ļoti vienkārši. Kā jau zināms, ir divas pasaules rašanās hipotēzes. Pirmā - kreacionisms [pasauli radījis radītājs], otrā - evolūcijas teorija [dzīvība radusies nejauši, pati no sevis, attīstījusies no vienkāršā uz sarežģīto]. Tātad. Ja uzskatam, ka pasauli radījis radītājs, tad atceramies, ka no sākuma viņš radīja dzīvniekus [nekādu olu!]. Tas pierādās arī tad, ja ticam evolūcijas teorijai. Dzīvās radības attīstījās un tādā veidā kļuva par vistām. [Iespējams no sākuma bija daži spalvaini dinozauriņi, kuri sadraudzējās ar citiem dinozauriņiem - un lūk! Mēs iegūstam vistu! Tā attīstas un negaidīti sāk dēt!] Tātad vista apsteidz olu!
  Šķietami atbilde ir rasta, taču negaidīts pavērsiens! Izrādās, ka britu zinātnieki jau pirms krietna laika noskaidrojuši, kas bija pirmais - vista vai ola? Pēc viņu domām, pirmā bija ola. Viņuprāt, vienkārši izsakoties, iemesls slēpjas faktā, ka ģenētiskais materiāls dzīvnieka dzīves laikā nemainās. Tādēļ pirmais putns, kas, iespējams, pirmsvēsturiskos laikos attīstījās līdz tam, ko mēs sauktu par vistu, vispirms ir eksistējis kā embrijs olā.
  Ziniet? Šoreiz es zinātniekiem neticēšu [viņi neizklausās īpaši pārliecinoši]. Tātad. Pirmā bija vista. :] Droši vien, domas atkal dalās. Vieni teiks, ka pirmā bija ola, citi, ka vista, bet vēl kāds apgalvos, ka vista un ola abas bija nepirmās  

 • Mūžīgais jautājuums,kas bija pirmais vista vai ola?
  Saakumaa bija doma... :D


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system