Labākā atbilde

  1.  0 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 7 g  

  Profesionālis.

Atbildes

  1.  1 0

  SensLietotajs 6 (10100)4723 7 g  

  Nevisai sapratu jautājumu. Kā izvilk, tipa, kad klīnisko nāvi pārdzīvo, tad sataisa sirds masāžu un sirds sāk atkal pukstēt.    
  A kāda emocijas vajadzētu izrādīt?

  1.  1 0

  predator1989 7 (22460)4938 7 g  

  tapēc jau mēs esam cilvēki.
  uz vienu momentu mēs esam pateicīgi, priecīgi utt

  bet orā brīdī mēs apgriežam muguru ja un negribam pat savu miesīgu māti redzēt,vai dzirdēt.

  tāda ir tā daba tam cilvēkam, ka mūžam mēs nevaram būt pateicīgi.  

  1.  1 0

  Odium77 7 (43709)3412 7 g  

  vaidzēja paskaidrojumus. Bet nu pa lielam, vai nu spēlējās ar lietām no kurām neko nesajēdz, vai arī ir pa īsu atbildība. katrā ziņā neko labu domāt nevar.

  1.  1 0

  likky666 7 (27714)3916 7 g  

  Mediķim tas ir pienākums un viņš nevar jūsmot par katru gadījumu. Ja nenormāli priecātos par visiem ko izglābj un pārdzīvotu par visiem ko pazaudē, ātri vien iestātos izdegšanas sindroms, saslimtu un nomirtu [tas tā rupji sakot]. Domāju, ka arī cita veida glābējiem tā ir (ugunsdzēsējiem, glābejiem pludmalēs utml). Viņi vienkārši sastopas ar šādām situācijām ikdienā. Ja šis cilvēks nav ikdienā saistīts ar glābsanu, tad arī nav jādomā, ka viņš ir galīgi traks, vienkārši ir dažādi cilvēku tipi. Varbūt viņš ir intraverts un priecājas sevī, negrib lai viņu uzskata par baigo varoni un nēsā uz rokām, viņšvienkārši priecājas, ka tas otrs ir dzīvs.

  1.  1 0

  aldiskk 5 (4401)2511 7 g  

  ja izvilktais dzīvo LV, TAD SLIKTI DARĪTS...nevajag spīdzināt cilvēkus....

  1.  0 0

  Rigas puika (30) 6 (13190)52183 7 g  

  Ir pienākumi (jau minēja, tiem pašiem mediķiem), bet ir tādi kas to atcerās , bet negrib ar to saistīt dzīvi, jo labu bieži aizmirst, nu un vēl jau kāda tā izvelkamā cilvēka attieksme pret glābēju - diemžēl citreiz pat ne tā labākā.
  Katrā ziņā cēlu pienākumu nevajag pušķot bez gala, bez gala.
  Uz veciem lauriem sēdēt - ilgstoši nekas labs.

  1.  0 0

  seville 7 (25359)339 7 g  

  nu, piemēram, ja šamais pašnāvnieku izglābis...tas tak ies un atkal darīsies....a kādām emocijām jābūt?

Līdzīgie jautājumi

 • Vai cilvēki interneta plašumos neatstāj pārāk daudz personīgas informācijas un emociju?
  Tā ir.. ir daudzi kas stāsta visu un vēl vairāk... kaut vai tas pat nav vajadzīgs un tas ir muļķīgi stāstīt par savu, savu draugu privāto dzīvi...
 • Vai ticat, ka cilvēku savstarpējās attiecības ietekmē Saules un Mēnes aptumsumi?
  Ne jau attiecības, bet pašus cilvēkus un tā rezultātā, protams, arī kontaktu ar apkārtējiem. Jā, ticu. Vnm tajās dienās esmu satraukta vai miegaina, vai kašķīga utt..  
 • Kā tev šobrīd vairāk trūkst ikdienā - saules vai smaidu cilvēku sejās ar kuriem tu tiecies ikdienā?
  Hii.. prieks, ka devu vielu pārdomām :)
  Kā jau noprati, man vairāk trūkst smaidu.. jeb iekšējās saulītes, pozitīvisma, kas ir cilvēkos :) tāpēc parasti satiekot cilvēkus mēģinu viņus kādā veidā iepriecināt/uzmundrināt/uzjautrināt, lai redzētu savus mīļos smaidus :)
 • Vai tik tiešām cilvēkus slikti ietekmē tā saules aktivitātes paaugstināšanas, oficiāli itkā saka jā, tad cik ļoti?
    Līdz šim oficiāli slikti ietekmēja tikai vampīrus.   Joopcikiņ - beidzot kāds aci atvēra -  bet es visu laiku domāju, ka HAARP!  
  Te mēs varam runāt vai nu par konkrētu indivīdu vai vidējo aritmētisko, "izvilktu" no  dažādu jomu profesionālu speciālistu veikta pētījuma vairāku gadu garumā. Īpaši ši tēma man nav saistoša , jo es un mani līdzcilvēki jūtas labi. Bet iespējams, ka jā - kam švakāka veselība, jutekliskāki... bet uz tiem jau viss iedarbojas -  ja nebūs Saules izsaukto elektromagnētisko vētru, būs vējš no nepareizā gala utt...
  Domāju, mūsu veselību vairāk drāž drausmīgais augstfrekvenču piesātinājums no sakaru un citām iekārtām, saindētā pārtika un impotento politikāņu/dienaszagļu uzturētā negatīvā gaisotne sabiedrībā.
 • Labāk, lai no rīta tevi izvelk/izgrūž no gultas vai pašam izlīst? ;)
  labaak pasham izkaapt, pieljauju ka gruushanas variants vairaak vai mazaak gariigo sabeigtu, un tad var arii vairaak reguleet ar kuru kaaju izkaap, bet izgruuzhot var sanaakt ar kreiso, bet nu tas atkal ir atkariigs no taa kaagruuzh uc apstaakljiem.
  labsriits.
 • Kādēļ puiši/ vīrieši neizrāda savas emocijas?
  vīriešiem bail stāstīt kaut ko savai sievietei, atklāt savus noslēpumus, jo baidās, ka sieviete varētu pasmieties par viņu vai arī sadusmoties – katrā gadījumā nesaprast pareizi Sievietēm vajadzētu apzināties, ka vīrieša ego un pašapziņa ir ļoti trausla – to ir ļoti viegli aizskart. Viņi vienmēr (gandrīz vienmēr) emocijas patur pie sevis, nedalās tajās ne ar mammu, ne tēti, ne labāko draugu, viņiem šķiet, ka paši var tikt ar visu galā. Tā kā viņi ir pieraduši būt patstāvīgi, tad arī savai sievietei nevēlas atklāties. Ja vīrietis jūt, ka sieviete viņu nosodīs vai pēc atklātības uzlūkos pavisam savādāk – varat būt droša, ka viņš nerunās Netiesāt un nenosodīt nozīmē atļaut pateikt, kas viņam uz sirds, un vienkārši gribēt dzirdēt, ko viņš teiks. Tas nenozīmē, ka jums nedrīkst būt savs viedoklis. Lai viņš atvērtos un dalītos savās jūtās, viņam jājūtas par jums drošam. Viņam jābūt drošam, ka jūs viņu pieņemat tādu, kāds viņš ir. Ja uzreiz viņam sāksiet brukt virsū ar „tā nav pareizi, es nepiekrītu” vai „kur tev radās tik stulba ideja?” – neviens vīrietis jums neko nestāstīs. Viņi baidās pateikt kaut ko pārāk personīgu, jo vēlāk tas var tikt izmantots pret pašiem. Vīrieši ir dažādi – ļaujiet viņam parādīt visas savas rakstura un personības dažādības, mēģiniet saprast, kas viņš ir, un viņš ar lielāko prieku ar jums no sirds izrunāsies.
  Daudzas sievietes izmanto savas emocijas, lai kontrolētu vīrieti – un kontrolētu attiecības. Jūs domājat, ka vīrietis no nesaprot? Tāpēc arī viņš jums neko vairs nestāstīs par savām jūtām un problēmām.
  Vīrietis baidās, ka viņa vārdi vēlāk varētu tikt sagrozīti, nesaprasti vai iemesti sejā kā kaut kāds pierādījums tam, cik slikts vīrietis viņš ir. Vienīgais veids, kā iedrošināt viņu runāt par savu pagātni, ir apzināties, ka pagātne ir un paliek pagātne: lai arī ko viņš ir teicis, darījis - tas ir bijis un pagājis.
  Un no autiņiem mums tiek iepotēts-tu esi vīrietis..................
 • Kad tu dusmojies - neizrādi vai pasaki visu ko domā?
  Nu ja esmu nezheeliigi dusmiigs tad tieshaam saku ko daomaaju!
  Bet ja taa nedaudz tad kkaaa pieturu to visu sevii! :)
 • Emociju pasaule....
  Peldu PRET straumi.Pac izveelos,ko un kaa dariit-dziivoju taa,lai nebuutu zheel paskatiites atpakalj ..Tu jau nekad nevari zinaat ,kas Tevi gaida priekshaa..vaarbuut tikai tas labaakais..

  Ir ir iespeeja..taas ir tikai atrunas..es ar neesmu atbildiigs tikai par sevi..muusdienaas,ja ir gribasspeeks-nepazudiisi..


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system