Labākā atbilde

    1.  1 0

    fixaa 6 (7283)21252 17 g  

    Laikam jau ūdens, jo mana horoskopa zīme ir zivis...
    Turklāt esmu kā zivs ūdenī, patīk peldēties, skraidīt basām kājām vasarā pa peļķēm un lietū...
    Patīk vērot saulrietu pie ūdens...
    utt...

Atbildes

    1.  0 0

    sise27 6 (6611)2320 17 g  

    noteikti gaiss un uudens....

    1.  0 0

    LATMORE 5 (3974)1432 17 g  

    Hmmmm, laikam jau uguns... ^^ Jo kaut kur biju par sevīm lasījis, par dzimšanas gadu un datumu, ka esmu uguns... ^^

    1.  0 0

    Dwinite 7 (32063)41872 17 g  

    Gaiss- tā ir mana stihija it kā un ūdens jau arī laikam tuvs :D

    1.  0 0

    Lainy (40) 6 (18238)3524 17 g  

    Zeme Patīk sajust pamatu zem kājām. :D

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3418 17 g  

    Metaals  

    1.  0 0

    Spindzele 7 (20238)31765 17 g  

    Nju mana horoskopa stihija ir Zeme! :) Tas ir pamats zem kajam... apbriinoju vispar visu, ko Zeme dod :)

    1.  0 0

    Banis 7 (23375)432109 17 g  

    gaiss

    1.  0 0

    Kindra 6 (15918)229 17 g  

    ūdens... dievinu ņemties pa ūdeni, peldēt, mazgāties. tiri piri.

    1.  0 0

    beilija 5 (3465)125 17 g  

    pec horoskopa sanaktu ka uguns...bet man nepatiik uguns, man labak gaiss!!!!!!!!!

    1.  0 0

    munkss (40) 8 (207590)555570 17 g  

    Man uguns, mans elements

    1.  0 0

    Hots (51) 3 (721)14 17 g  

    Man pēc horoskopa vajadzētu būt zemei, bet jau kops bērnības ir aizrāvis ūdens. Kādreiz pat sapņoju kļūt par kapteini.

    1.  0 0

    sick_individual 4 (2369)24 17 g  

    juustos kaa gaiss... veejaa mati plivo briiivi. un vispar gaiss ir forsh- jaunas veesmas :) Bet pec horoskopa sanak zeme.

    1.  0 0

    AntiAngeL (39) 7 (38141)4953 17 g  

    Ūdens......esmu rams rams strautins kas var parversties milzumliela udenskrituma  

    1.  0 0

    Evisa 8 (138672)422136 17 g  

    Gaiss - tā ir mana stihija, dievinu augstumu.

    1.  0 0

    lilijy 4 (1415)615 17 g  

    mana stihija ir gais bet kautka tuvak ir uguns!! bet visa zina visi elementi man kautko saista un bez viniem visiem dzivot nevaretu!!

    1.  0 0

    polaarlapsa (38) 6 (5092)239 17 g  

    Nu man tā noteikti ir uguns - ļoti pievelk, šķiet skaista un arī pēc numeroloģijas tā sanāk... Mans raksturs ir līdzīgs ugunij - ātri aizsvilstas, ātri izdeg, bet skasti tač..;)

    1.  0 0

    sidzeja (40) 4 (1257)25 17 g  

    gaiss,,,bez taa diez cik ilgi neiztiksi.

    1.  0 0

    BOFI (36) 5 (4428)1314 17 g  

    ZEME

    1.  0 0

    littlesister 4 (2283)320 17 g  

    pēc horoskopa ja skatās, tad uguns, bet pašai labāk tīk ūdens  

    1.  0 1

    Mopeeds (37) 4 (2295)412 17 g  

    Zeme, gaiss, zeme.. :D

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system