Atbildes

Līdzīgie jautājumi

 • Kā garšo veikalā nopērkamās desas?
  vienkārši pasakaini, ja vēlies izdarīt pašnāvību :))

  Jāēd dūmdesu, tad ilgāk dzīvosim
 • Kam izdevīgi, ja tanvajus iepērkam, nevis ražojam paši RVR rūpnīcā?
  ...piebilstot... nu gan jau arī kādam latviešgabalam!
 • kāpēc kurpes Euroskor te maksā80Ls,akcijā40-60Ls, tur 20Ls, un vācieši brīnās cik mēs bagāti=ar 5x mazākām algām pērkam?
    Un kāpēc draugs, atbraucot no Vācijas, saved veselu busu oriģinālos instrumentus, autodaļas, meitukam sintezatoru, puikam visu komplektu bruņas, tērpus motokrosam un viss gandrīz par 50% lētāk!? Tāpēc, ka mēs tiešām esam bagāta valsts! Cits mans labs paziņa pastrādāja (ne kā vergs, bet kā speciālists) pie viena dāņu ļimonāra, tas arī pa pasauli pabraukājis (arī Latvijā bijis), bet ļimonārs pats arī objektos pašeptējas, pārvietojas ar 80-to gadu volviķīti uz darbu, jā, mājās stāv gan džipi, gan kabrioleti, mocīši, bet tie ģimenes brīvdienu izbraukumiem utml... Viņš arī saka, ka mēs esam bagāti, JO! to, ka meitēni , kuriem pat kūsis nav uzaudzis, dzenā ar pēdējā gada izlaiduma džipiem un tādā vairumā, nekur citur nav redzējis!      Nu un tagad ej un strīdies...
    Tāpēc, ka vergus vergu valstī var drāzt! Un neviens cits jaut tās cenas netaisa, kā mūsu pašu uzņēmēji.. kaut, protams, varbūt ne tikai viņi. Ispējams, par labu viņiem kaut kādā mērā runā mūsu nodokļu politika.. varbūt, neesmu iedziļinājies.
  p.s. Euroskor... nepatīkamas atmiņas - par Tevis minētajiem 60 ls kurpītes pajuka ātri vien - sliktas atsauksmes esmu dzirdējis arī no citiem cilvēkiem, tā kā šajā bodītē nav vairs intereses iegriezties - ir lētāku un kvalitatīvāku apavu iegādes vietas. Personīgi es esmu pieticīgs, pieturos pie pārbaudītām vērtībām  un ir labi.  
 • Zaļumus tirgū vai tomēr veikalā?
  Pašam dārziņš (pirmos jau iegrauzu no palodzes podiņos :) .  
  Bet ja strikti no šiem 2 variantiem, droši vien, ka tirgū, gan jau kāds tantuks piedāvā paša audzētu. Grūts jautājums priekš manis - neesmu lietas kursā, cik ķimikālijas sagāztas vietējos un cik importētajos. Viennozīmīgi - naffig man tādu "vitamīnu", tad labāk saplēšu jaunos nātru dzimumus.  
 • Vai mājās audzējiet, un, kādus zaļumus.?
  Kressalātus.
 • tie kas pērk zaļumus.ja jūs pērkat veselu šišku jums seklas bieži trāpās?
  Botaanikji  
  var tak dabuut seeklas kaa taadas, no kuraam toch kaukas izdiigst, tikai attieciigais klimats jaagaadaa, taapat prosta pukju podaa uz palodzes neizaudzeesi.
 • vai bieži idarāt secināumus par cilvēka personību, vadoties pēc ģērbšanās stila ?
  par cilveku iespaids veidojas 40 sekundes apgerbam ir liela nozimee


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system