Labākā atbilde

  1.  2 0

  Aleksandrs.vs 1 (129)1 6 g  

  Jūs nodzīvosiet pietiekami ilgi, lai attīstīt cingu, skorbutu, bet droši vien ne ilgāk par to...

  Ne vairāk kā pāris mēnešus, droši vien. Līdz smagāka ietekmē no skorbuta [izriet no C vitamīna deficīta] un olbaltumvielu deficīta dos par sevi ziņu. Ja saglabāt stingru alus diētu - un vispār nedzert ūdens - cilvēks ies bojā no dehidratācijas dažu dienu vai nedēļu laikā, atkarībā no alus stipruma un izdzertā alus daudzuma. Protams, alus sastāvā ir daudz ūdens, bet arī ir spirts un alkohola lietošana slikti ietekmē uz organisma hidratāciju.

Atbildes

  1.  0 0

  likky666 7 (27714)3916 6 g  

  Te jau atkarīgs arī no tā cik daudz tiek izdzerts. Cik tur cilvēks bez pārtikas varēja izvilkt? 40 dienas? Oh, bet ja ūdens vietā lieto alu, tad gan jau ka mazāk. Un te jau Aleksandrs.vs iemeslu minēja- dehidratācija. Tā nu tas ir. Alkohols to tikai pastiprina. Turklāt, pastāvīgi tiek bojātas arī aknas un smadzenes... Medicīnā visādi brīnumi notiek, tapēc es pat nemēģināšu minēt dienu skaitu, bet vidēji tas varētu but mazāk kā 40 dienas.

  1.  0 0

  predator1989 7 (22460)4937 6 g  

  alus nav tas pats kas ūdens.
  šķidrs viņš ir, bet sastāvs ir jau savādāks.
  cik ilgi var dzīvot tikai no aliem, nu grūti spriest,man jau te apkārt ir tādi purni,kas tik lok tos 2litrīgos ja, bet nu iespējams,ka ēd ar kaut ko vēl pa virsu un padzer.takā grūti spriest kas un kā ir.
  bet ilgu laiku es nedotu normāli izdzīvošanai, jo tam vnk rastos sekas.
  dzerot tikai alu,tu jau kaut ko citu sačakarētu,ko būtu grūtāk izārstēt nekā nedzert to alu.

  1.  0 0

  Rigas puika (30) 6 (13190)52183 6 g  

  Man liekās par tām 40 dienām vidusmēra cilvēks neizvilktu ne tik. Augstākais ap nedēļām 2-vām pamatīgā bezspēkā un nomocīts.

Līdzīgie jautājumi

 • Cik litrus alus uz pagājušajiem Jāņiem izdzēri ???
  0.00 litru alus, 0.00 litru alkohola...
 • Cik izdzēri pa svētkiem alus pudeles?
 • Kāds ir lielākais alus daudzums kādu jūs ar jūsu draugiem esat izdzēruši?
  Kas to vairs skaita. Alus ir gaajis kvantumiem. Visspilgtaak atceros, kad mees divi paariishi izdzeeraam divas kastes dazhu stundu laikaa.  
 • GMO pārtikā - ļaunums vai labums cilvēkam - (GMO ir Ģenētiski Modificēts Organisms)?
  Mūsu paaudzē tas vēl ir maz redzams ļaunums, bet domāju, ka mūsu pēcgājēji gan izbaudīs visu,
  ko nodara GMO. Mums tas izraisa alerģijas, aptaukošanos, celulītu utt. Kas būs nākamajām paaudzēm - to nevar paredzēt.
 • Vai varētu izdzēst cilvēkam atmiņas?(iekšā)
  Jā. Cilvekam jau labu laiciņu ir apzināti atmiņas centri. Ja tos bojā, atmiņas zūd. Kas attiecas uz intelektu un spējām, tie var palikt, bet daudz kas arī var zust, jo cilvēkam jau dazreiz vajag kaut ko atcerēties, ka viņš to ir lasījis, lai spētu pastāstīt. Diemzēl nevar sašķirot kāda veida atmiņas paliks un kādas zudīs. Turklāt pastāv tāda problēma, ka atmiņām ir iespēja arī atjanoties. Lai arī nervu šūnas ir diezgan pasīvas atjaunošanās ziņā, taču atjaunšanās potenciāli tam ir.
 • Kāpēc no cilvēku atmiņas nevar izdzēst...?
  tu neesi robots, ne dators, atminjas veido juutas un nevajadziigais ar laiku var izraadiities vajadziigs.. cilveeka praats nav vienkaarsh
 • Vai noķerts mazs zaķēns izdzīvos cilvēku aprūpē?
  Jā, maniem radiņiem Latgalē izdzīvoja un uzauga liels un jancīgs. Kad mājā viss bija sagrauzts, ieskaitot elektrības vadus un vilka izbāzeni   , tika pārdislocēts uz kaut kādu briežu audzētavu.
  Starp citu - kad tikko atnesuši, nekādīgi nevarēja piemeklēt barību - neko neēda. Vienreiz bija uzlikts virtuvē uz galda - šis uzreiz klāt ievārījumam! Ar to arī sākumā baroja.  
 • bez ko cilvēks nevar iztikt/izdzīvot?
 • Cik diennaktis cilvēks var izdzīvot bez ūdens un ēdiena?
  Ir noteikti faktori, kas ietekmē šos rādītājus.
  2-3 dienas ir vidējais rādītājs labvēlīgos apstākļos, lielā kārstumā var atdot galus jau otrajā dienā (8-24h),
  lielā salā nevar cilvēks noturēties 40 dienas bez ēdiena, domāju, ka 4 dienas ir maksimums, jo vairāk kalorijas dedzinās apkurei, jo mazāk tauku paliks siltumam un ceturtajā dienā vienkārši nosals.

  Jāņem vērā, ka pārsvarā bads ir psiholoģiska problēma nevis fiziska, jo pavados 18h pie datora, cilvēkam vajadzētu tikai ogļhidrātus smadzeņu darbībai.. pārējais ķermenis jau nav strādājis.
  Protams veiksmīgi badoties ir mitrā laikā, jo tad jau gaiss saturs lielu daļa ūdens un nedzerot var padzerties tikai elpojot ;)
  Ja nemaldos cilvēks ar 2 vistas olām dienā varētu dzīvot mūžīgi, ja vien kāds idars viņa priekšā neēstu burgerus.

  Esmu padzīvojis 3 dienu treniņu uz rupjmaizes (bez piedevām) un ūdens, trešajā dienā tu vairs nevari izpildīt 6 klases fiziskās normas. Tad arī rodas jautājums, kas tad ir izdzīvot? Mētāties kā dārzenim kādā kaktā un būt dzīvam, bet pasīvam, vai kustēties un ko darīt.. jo novārdzis cilvēks pat žurku nenoķers.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system