Labākā atbilde

  1.  1 0

  likky666 7 (27714)3916 7 g  

  Jā. Cilvekam jau labu laiciņu ir apzināti atmiņas centri. Ja tos bojā, atmiņas zūd. Kas attiecas uz intelektu un spējām, tie var palikt, bet daudz kas arī var zust, jo cilvēkam jau dazreiz vajag kaut ko atcerēties, ka viņš to ir lasījis, lai spētu pastāstīt. Diemzēl nevar sašķirot kāda veida atmiņas paliks un kādas zudīs. Turklāt pastāv tāda problēma, ka atmiņām ir iespēja arī atjanoties. Lai arī nervu šūnas ir diezgan pasīvas atjaunošanās ziņā, taču atjaunšanās potenciāli tam ir.

Atbildes

  1.  3 0

  predator1989 7 (22460)4937 7 g  

  nē,tā nevar izdarīt, jo tu neesi nekāda mašīna kurai sarausta kloķus, saspaida pogas un tu paliec ar tukšu HDD

  lai gan pa tv jau rāda tādus gadijumus,kad tur pēc kaut kādām vainām,nu eksperimentiem ar cilvēkiem,viskas nojūk ja un viņš pat neatcerās tā vārdu ar ko pirmīk runāja,j otas vinām ir kas jauns, jo taa atmiņa iet pa apli,kur vienā vietā tiek dzēsta, kā sacīt 5 min raksta,tad izdzēš,tad atkal raksta pa jaunam,tad atkal dzēš utt

  1.  2 0

  DrDestroy 7 (81052)4619 7 g  

  Dzēš, jau sen dzēsa. Dzīvs gaļas gabals, kas blisina acis un izdod neartikulētas skaņas.

  1.  1 0

  Rigas puika (30) 6 (13190)52183 7 g  

  No piredzes teikšu - ja pa galvu dabon arī daudz kas izdzēšas. Pats kā uzsitu galvu ap bērzu netīšām ap 10 vai 9 gadiem kā bija - un neko īsti tiešām vairs neatminos, pirms tiem 10, 9 gadu vecuma notikumiem, šo to bet tā...nu jā. Un asins dzelzs piegarša mutē
  Ja gribi praktiskāk medicīnā - var jau ar regresīvo hipnozi, vai tādu līdzīgu terapiju, bet to smalki nezinu. Zinu tik ka var atmiņu ''atritināt'', bet domāju tad jau var arī iznīcināt.

Līdzīgie jautājumi

 • Kāpēc no cilvēku atmiņas nevar izdzēst...?
  tu neesi robots, ne dators, atminjas veido juutas un nevajadziigais ar laiku var izraadiities vajadziigs.. cilveeka praats nav vienkaarsh
 • Kā tas ietekmētu turpmāko dzīvi, ja izdzēstu atmiņas?(skat aprakstā)
  Nu par dārzeni gluži nepaliktu kā to saka predator1989, jo mēs medicīnā par dārzeņiem saucam tos, kuriem traumu rezultāta muguras smadzenes ir atdalītas no galvas smadzenēm un viņiem ir tā, ka viss ķermenis ir nekustīgs, visas funkcijas pri ncipā ir saglabajusi tikai galva.

  Kā ietekmētu cilveku  atmiņas dzēšana? Tur viss atkarīgs no tā cik stipri tā atmiņa ir bojāta, kāds vispār cilvēkam ir raksturs bijis, kādi cilvēki ir apkārt. Zūdot atmiņam, cilvekam vaŗētu arī mainīties raksturs. nebūtu taču patīkami, ja tu vispār neatcrētos, kas ar tevi noticis visas dzīves laikā un šāds pārdzīvojums var mainīt cilvēku. Kā viņš mainās, tas atkarīgs no apkārtējiem.  Ja viņš pieņem gimenes un draugu atbalstu, viņa dzīve ar nelielam izmaiņām varētu turpinaties iepriekšējāritmā, bet tikpat labi, viņš to var arī nepieņemt un uzsākt pavisam citu dzīvi.
 • Kas var būt noticis atmiņas kartei telefonam, ja no tās neko nevar izdzēst?
  beidzies deriiguma terminjsh kartei :D
 • Vai noķerts mazs zaķēns izdzīvos cilvēku aprūpē?
  Jā, maniem radiņiem Latgalē izdzīvoja un uzauga liels un jancīgs. Kad mājā viss bija sagrauzts, ieskaitot elektrības vadus un vilka izbāzeni   , tika pārdislocēts uz kaut kādu briežu audzētavu.
  Starp citu - kad tikko atnesuši, nekādīgi nevarēja piemeklēt barību - neko neēda. Vienreiz bija uzlikts virtuvē uz galda - šis uzreiz klāt ievārījumam! Ar to arī sākumā baroja.  
 • Cik ilgi cilvēka organisms var izdzīvot tikai uz alus?
  Jūs nodzīvosiet pietiekami ilgi, lai attīstīt cingu, skorbutu, bet droši vien ne ilgāk par to...

  Ne vairāk kā pāris mēnešus, droši vien. Līdz smagāka ietekmē no skorbuta [izriet no C vitamīna deficīta] un olbaltumvielu deficīta dos par sevi ziņu. Ja saglabāt stingru alus diētu - un vispār nedzert ūdens - cilvēks ies bojā no dehidratācijas dažu dienu vai nedēļu laikā, atkarībā no alus stipruma un izdzertā alus daudzuma. Protams, alus sastāvā ir daudz ūdens, bet arī ir spirts un alkohola lietošana slikti ietekmē uz organisma hidratāciju.
 • bez ko cilvēks nevar iztikt/izdzīvot?
 • Kas ir tas ar ko otrs cilvēks visvairāk paliek Tev atmiņā?
  Visi tie jaukie, neaizmirstamie mirkļi, kas pavadīti kopā. Tos neviens man nespēj atņemt. :]
 • Cik ilgi mūsdienu cilvēks var izdzīvot bez civilizācijas?
  spiestā kārtā cilvēks var izdzīvot gandrīz bez jeb kā
 • Cik diennaktis cilvēks var izdzīvot bez ūdens un ēdiena?
  Ir noteikti faktori, kas ietekmē šos rādītājus.
  2-3 dienas ir vidējais rādītājs labvēlīgos apstākļos, lielā kārstumā var atdot galus jau otrajā dienā (8-24h),
  lielā salā nevar cilvēks noturēties 40 dienas bez ēdiena, domāju, ka 4 dienas ir maksimums, jo vairāk kalorijas dedzinās apkurei, jo mazāk tauku paliks siltumam un ceturtajā dienā vienkārši nosals.

  Jāņem vērā, ka pārsvarā bads ir psiholoģiska problēma nevis fiziska, jo pavados 18h pie datora, cilvēkam vajadzētu tikai ogļhidrātus smadzeņu darbībai.. pārējais ķermenis jau nav strādājis.
  Protams veiksmīgi badoties ir mitrā laikā, jo tad jau gaiss saturs lielu daļa ūdens un nedzerot var padzerties tikai elpojot ;)
  Ja nemaldos cilvēks ar 2 vistas olām dienā varētu dzīvot mūžīgi, ja vien kāds idars viņa priekšā neēstu burgerus.

  Esmu padzīvojis 3 dienu treniņu uz rupjmaizes (bez piedevām) un ūdens, trešajā dienā tu vairs nevari izpildīt 6 klases fiziskās normas. Tad arī rodas jautājums, kas tad ir izdzīvot? Mētāties kā dārzenim kādā kaktā un būt dzīvam, bet pasīvam, vai kustēties un ko darīt.. jo novārdzis cilvēks pat žurku nenoķers.


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system