Labākā atbilde

    1.  0 0

    Musica 4 (1870)28 13 g  

    Kārtējo reizi būs neproduktīva "ecēšanās" novada domē - nākamo 4 gadu garumā...  

Atbildes

    1.  0 0

    Odium77 7 (43719)3419 13 g  

    plus mīnuss daudzmaz ir ok.

    1.  0 0

    weronika800 6 (18518)3527 13 g  

    es pat viņus nezinu ,bet gan jau būs labs

    1.  0 0

    DrDestroy 7 (81057)4853 13 g  

    50/50.

    1.  0 0

    Rigas puika (35) 6 (13208)529378 13 g  

    Nezinu, pfg.

    1.  0 0

    plkst_23-58 (34) 5 (4509)1614 13 g  

    Jā, manā pilsētā līdzšinējam mēram uzradies nopietns konkurents, balsojums bijis ļoti sīvs un šobrīd vēl nav zināms, kurš būs mērs. Skaidrs ir tikai tas, ka abi viņi ir pilsētai un tās nākotnei labvēlīgi, abi ir vērsti uz infrastruktūras un uzņēmējdarbības attīstīšanu.
    Lai arī kurš kļūs par mēru, izvēle nebūs slikta.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system