Labākā atbilde

    1.  4 0

    filozofs1991 6 (6605)3856 17 g  

    Es jau nu saprastu, pa kurieni to bērnu ieņēmu, bet - pa kurieni tas nāks laukā?

Atbildes

    1.  0 0

    BlonDj 6 (14450)3435 17 g  

    Vienozīmīgi šoks, bet būtu ar smaidu uz sejas. ;]]`

    1.  0 0

    melis26 7 (46902)4876 17 g  

    cip stāvoklī?????
    laimīgs-jopcik saņemtu Čarla Čaplina mantojumu

    1.  0 0

    flabby 1 (67) 17 g  

    Es domātu , :  ko es izdariju vakar :D

    1.  0 0

    dr_zarinsh 6 (16161)3435 17 g  

    jautra

    1.  0 0

    priscilla 7 (21535)3626 17 g  

    Tas jau izklausās pēc zinātniskās fantastikas  
    Noteikti pirmā doma būtu-es vēl neesmu pamodies no nakts murga :) Nākamā-vai tik es iepriekšējā dzīvē neesmu bijusi sieviete? Tālāk pat negribu iedomāties,kāda būtu vīrieša reakcija.  
    Kaut gan,noskatoties filmu par Švarcīti,varbūt,ka kāds vēlēsies sekot viņa pēdās.

Līdzīgie jautājumi


Reģistrācija Aizmirsu paroli

Рейтинг@Mail.ru Top.LV PULS.LV Professional rating system